2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pinarcim beni de listede guncellermisin çok şükür beta HCG 19 çıktı daha çok yeni pazartesi asıl test günüm inşallah düzenli yükselir. Hepinize bu mutlu haberi almak nasip olsun insallah
Maşallah 🧿 canım
Sabırsız davrananlar maşallah pozitif sonuç alıyorlar. Demek ki iç sesi kuvvetli bastırıyor 😆😆😆
Çalın bakalım davulları hamiş sayımız gün be gün artıyor 🥁🥁🪘🪘💃💃🕺🕺

Maşallah 🧿 canım
Sabırsız davrananlar maşallah pozitif sonuç alıyorlar. Demek ki iç sesi kuvvetli bastırıyor 😆😆😆
Çalın bakalım davulları hamiş sayımız gün be gün artıyor 🥁🥁🪘🪘💃💃🕺🕺
Aslında iç sesten ziyade kasık ağrıları batmalar bacak ağrısı bel ağrısı sürekli uyuma sık idrar bunların hepsini yaşadım hala yasiyorum benim bir önceki ay negatif sonuçlanmıştı hiç böyle şeyler yaşamamıştım acabami dedim test yaptım öyle ogrendim

Kızlar kafam çok karışık pazartesi bta 58 çıkmıştı bu akşam 73 çok az artmış sizce bi sıkıntı mı var böyle olup sonradan artan oldu mu transferin 11.gunu bugün

Merhaba benimde 12 aralıkta opu işlemim oldu 23 yumurta toplandı şuan çok ağrım var bu 2. Denemem olacak ilk denememde de 17 yumurta toplanmıştı ama maalesef tutunma dı bebeğim birde transferde rahimde sıvı görüldü. Şimdi o ağrının çok daha fazlasını yaşıyorum o yüzden bende transferimi ertelemeyi düşünüyorum yarın doktorumla görüşmeye gideceğim sanırım kararı da vermiş oluruz umarım Rabbim hepimizin kucağını doldurur daha fazla bekletmez 🤲Amin
Canım benimde sıvı gördüğü icin hsg istemişti tekrardan

Sonucum 49,8 çıktı. 15ti 3 gün önce. Ama 9.gün olup da 100lerde sonucu çıkanlar var o yüzden bilemiyorum insan korkuyor😥😥
Canım 3 gün önce 15 bugün ise 49 gayet güzel artış göstermiş her insanın bünyesi aynı degil ki önemli olan iki kat artısı masallah senin o da olmuş elbet tedirgin olursun ama sonucun iki kat arttığı icin normal canım

X