2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar sol kasıkta ağrı var sağa sola yatırmıyor ve biraz fazla gibi sizlerde de oldu mu
Oldu canım. Geçti ama ilk zamanlar olmuştu. Sonra göğüs ağrısı başladı bende. O da hafifledi şimdi belim ağrıyor. Bakalım ne olacak. Sanki umudum pek yok. Bekledikçe ümidim kalmıyor. Keşke eşim test yapmama izin verse 🥺 eşim ya negatif pozitif gününü bekle yanılma diyor. Bende yapayım gitsin diyorum 😂

Oldu canım. Geçti ama ilk zamanlar olmuştu. Sonra göğüs ağrısı başladı bende. O da hafifledi şimdi belim ağrıyor. Bakalım ne olacak. Sanki umudum pek yok. Bekledikçe ümidim kalmıyor. Keşke eşim test yapmama izin verse 🥺 eşim ya negatif pozitif gününü bekle yanılma diyor. Bende yapayım gitsin diyorum 😂
Ben ilk 2 gün kasık sonra bel ağrısı en son leke şimdi tekrar kasık ağrısı artık gerçekten ne hissedeceğimizi şaşırdık oldu mu olmadı mı düşünmekten delirmesem iyidir neyse ki yarın işe başlıyorum bir nebze aklımdan çıkar 😀

Ve bence test gününü beklemekte fayda var ben bekleyeceğim bu seferde değer artacak mı stresi de olacak o da zor 🥹

Kızlar sol kasıkta ağrı var sağa sola yatırmıyor ve biraz fazla gibi sizlerde de oldu mu
Ay benim oldu aynı canım pazar öğle sonrası başladı iki gün yoğun şekilde sürdü ne ayakta ne yatınca geçmedi çok keskin ağrıydı komple bacağıma kadar vuruyordu hatta duşa girmiştim o ağrıdan alelacele çıktım ama sonra hafifleyerek geçti hamd olsun. Ben de acaba gaz mı oldu diye düşünmüştüm. Umarım gebelik işareti olur hepimizin yaşadığı herşey

X