2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin ınshAllah bende 5 cı gun dondurlmus

Canım sen biraz daha rapor al istersen dınlen
Bugün kalçadan progestan yaptım durdu lekeler ama yine de gitmem sanırım.
Ayy ilk gebeliğimde böyleydi demek ki diyorum benim rahimde mi sıkıntı var çocuk kabul etmiyor ilk gebeliğimde doğuma kadar lekelerim vardı,hiç ohh çekemedim hep gitti gidecek korkusu yaşadım.Doğuma giriyordum Dr biri tehlikede haberin olsun dedi
Normal yolla gebe kalmak sonra sağlıklı sürdürmek normal doğumlar vs bana çok olağanüstü geliyor

Yok ya bahce

Kızlar cuma günü transferim olacak. Acılı bi işlem mi deneyimleri anlatabilir misiniz? Korku var bende
Muayine gibi korkma

Bunun sonu da ikizlerin gibi olur inşallah canım ama dınlen sen

Yok ya bahçecide Mehmet hoca iyi doktor ama ilgisiz numarsı bıle yok hastaneye aryosun sadece , şimdi ne yapayım bilmiyorum , pembe deyil kahve rengi sade tuvalet kagıda sılınınce var

Ben sonucumu aldım kozlar negatif inşallah bekleyenler olumlu sonuç alır

Kızlar cuma günü transferim olacak. Acılı bi işlem mi deneyimleri anlatabilir misiniz? Korku var bende
Bende aşırı tereddütle girmiştim. Ama çok basit 2 3 dakikalık bir işlem. Şayet daha önce smear testi verdiysen ona benziyor. Korkulacak birşey yok. Hakkından hayırlısı olsun inşallah

Hemşirem delinmesi gerektiğini söyledi, başlarda deliyordum ama bir iki kez delmeden kullanınca daha rahat olduğunu gördüm. Şu an delmiyorum.
Benim hemşirem öyle tarif etmişti ama ben bunu unuttum 15 gündür kullanıyorum ve hiç delmedim çok tedirgin oldum. Sordum çok önemli bi şey değil ama bundan sonra delin dedi

Üzülme Rabbim daha iyisini vereceği için bekletiyor, inşaAllah tüm bu bekleyişlere, hayal kırıklıklarına deva olacak.

Şimdi tatlı bi heyecan sarmıştır onu nasıl hareket etsem diye bilemez 2 güne alışır
Ayyyyy evet evet kız nasıl hareket etmemiz gerekiyor barı bilinçli olalım bende kıpırdamam herhalde ama maalesef ben transferden sonra 3.gün ise başlayacağım mecbur

Ayyyyy evet evet kız nasıl hareket etmemiz gerekiyor barı bilinçli olalım bende kıpırdamam herhalde ama maalesef ben transferden sonra 3.gün ise başlayacağım mecbur
Özellikle yatağa yatınca o idrar skşık halinle zaten sadece WC yi düşünüyorsun cnm gerisi zaten özellikle 2 gün çok dikkat etmek lazım sonrasında skntı olmaz inş merak etme tutunana kadar hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…