2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Kızlar ya bir şey soracağım , artımed markada böyle çıkıyor , aşağıda eklediğim tek olan laboquick marka da hiç bir şey çıkmıyor neden olurki … ovulasyon testleri.
Canım kalitesi farkeder kasetli olanlar kalite açısından çok iyi değil

Biz geçen yıl Ağustos’tan beri deniyoruz yani 1 yıl oldu. Mart ayında kimyasal gebelik yaşadım. Sonra normal devam ettik ancak eşim iki ay önce test verdi. İleri hareketlilikte ve morfolojide sıkıntı çıktı. Aşılama için bile çok düşükmüş değerler. Tüp bebek önerdi doktorlar. Bu son ayımız. Regli olursam tüp bebek deneyeceğiz. Dua edin ne olur

Merhaba kızlar benide aranıza alirmisiniz 11 yıllık evliyim ikizlerim var Allah öncelikle herkese anne olma duygusunu yaşatsın 6 yasindalar 30 yaşına giricem artık tekrar anne olmak istediğimi farkettim ikizlerime hamile kalana kadar çok zor zamanlar geçirdim 3 kez rahim filimi cektirdim ovulasyon testleri,çatlatma iğneleri her ay hüsran olan sonuçlar göz yaşlarim 5 yill boyunca zor dönemlerden geçtim sonra Rabim mükâfatını verdi... Şimdi tekrar anne olmak istiyorum bu ay ilk defa korumasız denemelerimiz oldu ovulasyon günlerimde bende beklemedeyim Allah oce olmayanlara sonrada bana nasip etsin inşallah
SAT:18 TEMUZ
BAT:13 Ağustos

Merhabalar beni de gruba ekler misiniz
Son adet tarihim 21 Temmuz
Beklen(meyen) adet tarihi 18 Ağustos

Dün 3 Ağustos saat 17.00 da aşılamam oldu doktor iki gün sonra gün aşırı ilişki önerdi ilk aşılamam , inşallah ikinci üçüncüye gerek kalmadan müjdeli haberi alırım hepimiz alırız

Çatlatma iğnesini doktor mu uygun görüyor yoksa sizin istediğiniz üzerine mi vuruyor peki
Doktor teklif ediyor ama o aşamada o yapılması gerekiyor yani artık vücudun ne istediğini biliyosun öncekilerde doktor bu yöntemi önerdi iğne yapalım dedi ok dedm son gittiğimde tesadüfen yumurtam istediğimiz büyüklükteydi ben teklif ettim iğne yapalım mı dedm yapalım dedi. Tedavinin iğneli aşamasındayız gibi bişey yani

Kesin benimde negatif çıkar yapsam ama yapmadım erken gebelik testi var elimde bi de tatile gideceğiz yarın sabah bari yanıma alayım test diye düşünüyorum

Kızlar ya bir şey soracağım , artımed markada böyle çıkıyor , aşağıda eklediğim tek olan laboquick marka da hiç bir şey çıkmıyor neden olurki … ovulasyon testleri.
Canım kalitesi farkeder kasetli olanlar kalite k
Sat:17 temmuz
Bat: 17 ağustos bende dahil olabilirim gruba
benim de 17 :) ne zaman test yapsak çıkar açana :)

Sat 2 Temmuz bat ne zaman bilemiyorum normalde 29 ekimdi 6 gün gecikme var 2 gün gecikme varken kan negatif beni de listeye ekler misiniz
Benimde sat 30 haziran bat 30 temmuz du 2. Gün geçince kan testi negatif çıktı aynıyız senle

Kızlar benim bata 8 gün erken gebelik testi aldım negatif sizce cokmu erken yaptım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…