2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

İnsaallah guzel haberleri alırız sat 11 temmuz yumurtlama 25 temmuz bat 8 ağustos .. bebis var veya yok bir haftaya öğrenirim artık

Eğer bu ay da olmazsa adet üçüncü hunu tedaviye gideceğim bakalım duphaston a basladim
Ne zamandır hamile kalmaya çalışıyorsun acaba ben sadece bir kere kontrole gittim hiç bir test yapılmadı sadece yumurtaliklara bakıldı

merhaba :) inşallah hepimiz için güzel geçer ay. benim bu ay ikinci denemem olacak temmuzda olmadı. ilk gebeliğim düşük ile sonlandı maalesef kürtaj olmak durumunda kaldım kışın.
Sat 02 ağustos
Bat 02-05 eylül

Kızlar bu ovulasyon testi bana ne anlatmaya çalışıyor kafam durdu ya sıcaktan.. her şeyi unuttum.

Eklentiler

• AFDDEB93-4883-4191-B644-CBEE95FDB8E0.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 289
Son adet tarihim 17 Temmuz :) kızlar en erken tahlil ne zaman verirsem çıkar adetime 11
Gün var..

Son adet tarihim 17 Temmuz :) kızlar en erken tahlil ne zaman verirsem çıkar adetime 11
Gün var..
Normalde regl gecikince yapın diyorlar ama ben 5 gün kala yaptım henüz bi şey yok testleri boş yere harcıyorum reglden 1 gün önce bir daha yapıcam

kızlar labaquick marka ovulasyon testi dün kırmızı bugün sıfır çizgi çıkardı içime sinmeyince gittim artımed marka aldım bunları da onla yaptım .. Sanırım daha pik değil ve çatlama vs olmuş olsa sabahkinden silik çıkardı değil mi ….

Eklentiler

• 5F287E63-EDAA-414B-B122-E476EF9A5E38.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 272
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…