2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

inşallah gönlünden kaç tane geçiyorsa, o kadar sağlıklı hayırlı evlatların olsun canım benim
ben de muayene oldum bu hafta, artık tedavi sürecine giriyoruz
yarın sabah da kan ve hormon testlerime bakılacak, 2,5 senelik evliyim ben de, 1 senedir de deniyoruz ama henüz nasip olmadı
Allah büyüktür :anne:
hepimiz için en hayırlısı olsun inşallah bu ay uğurlu gelsin sağlıklı güzel haberleri alalım

Evet canım bu arada hoşbulduk :) deneyeli oldu 5-6 gün ama ne durumdayım bilmiyorum yoğun kasık ağrım var hiç olmazdı bilemedim sizin deneme oldu mu :) 🍀🍀
Balım biz de 2,5 senelik evliyiz ve 1 yıldır denem yapıyoruz, henüz nasip olmadı ama ilk zamanlar o kadar paikolojim bozukmuş ki, denemenin sonraki günü belirtilerim başlıyor gibiydi, kendinizi üzmeyin inşallah sağlıklı gebelikler diliyorum

Balım biz de 2,5 senelik evliyiz ve 1 yıldır denem yapıyoruz, henüz nasip olmadı ama ilk zamanlar o kadar paikolojim bozukmuş ki, denemenin sonraki günü belirtilerim başlıyor gibiydi, kendinizi üzmeyin inşallah sağlıklı gebelikler diliyorum
Ever hayırlısı olsun hepimiz için ❤️

Kızlar aranızda pcos olan var mı peki?yaklaşık bende bir yıldır evliyim ama bebiş olmadı.Şu an 2,5 cm kistim var.Adetim 5 gün gecikti dün kaset test yaptım negatif🥹bugün doktora gidecem söktürücü verir herhalde

Sat 2 Temmuz bat ne zaman bilemiyorum normalde 29 ekimdi 6 gün gecikme var 2 gün gecikme varken kan negatif beni de listeye ekler misiniz 🥰

merhabalar balım, var mı bakalım belirtin
yumurtlama dönemini değerlendirmişsindir umarım
kaç senelik evlisin ve ne zamandır bebek istiyorsun
Rabbim kucaklarımızı hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah
Ben daha 4 aylık evliyim 4 aydır da korunmuyorum de sürekli deniyoruz 😊 Yumurtlama haftamı sadece tek bir gün boş hepsini değerlendirdim bakalım nasip ❤️🙏

Kızlar aranızda pcos olan var mı peki?yaklaşık bende bir yıldır evliyim ama bebiş olmadı.Şu an 2,5 cm kistim var.Adetim 5 gün gecikti dün kaset test yaptım negatif🥹bugün doktora gidecem söktürücü verir herhalde
Merhaba bende var pcos ve bu yüzden adet tarihim için hiç şu kadsr gün kaldı ya da şu kadar gün gecikti diyemem 🫠 kistim yoktu ama benim ocak sonunda kalp durması sonucu kürtaj olmuştum ondan sonra ikinci adetimi oldum iki gün önce doktora gittiğimde sol tarafta polikistiğin oluşmuş sağ tarafta çok güzel bir yumurtan var dedi ve çatlatma iğnes verdi dün sabah iğneyi yaptırdım bakalım sonucu bekleyeceğiz 😍 bu arada bir önceki gebeliğimde klomen ve ovitrelle desteğiyle olmuştu

Bugün de böyleyiz kızlar ovulasyonda .2 gündür değerlendiriyoruz ama sanırım son olur çünkü memlekete doğru yola çıkacağız :) N nobody54 A Afratafrac

Eklentiler

• D4A71884-166A-4220-8C18-1FC6712EC449.jpeg
    D4A71884-166A-4220-8C18-1FC6712EC449.jpeg
    39,2 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba, benimde sat 18 Temmuz, bat 11 Ağustos ekleyebilir misiniz? 30 Temmuzda ovülasyonda piki gördüm, 31 inde silikleşti, inşallah gebelik olur

Kızlar ya bir şey soracağım , artımed markada böyle çıkıyor , aşağıda eklediğim tek olan laboquick marka da hiç bir şey çıkmıyor neden olurki … ovulasyon testleri.

Eklentiler

• 5E16BB32-7F16-4D87-B9A9-F86931BEB616.jpeg
    5E16BB32-7F16-4D87-B9A9-F86931BEB616.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 52
  • B8F1D25A-CE08-45EC-8933-736B3DA6F294.jpeg
    B8F1D25A-CE08-45EC-8933-736B3DA6F294.jpeg
    39,2 KB · Görüntüleme: 57
Merhaba bende var pcos ve bu yüzden adet tarihim için hiç şu kadsr gün kaldı ya da şu kadar gün gecikti diyemem 🫠 kistim yoktu ama benim ocak sonunda kalp durması sonucu kürtaj olmuştum ondan sonra ikinci adetimi oldum iki gün önce doktora gittiğimde sol tarafta polikistiğin oluşmuş sağ tarafta çok güzel bir yumurtan var dedi ve çatlatma iğnes verdi dün sabah iğneyi yaptırdım bakalım sonucu bekleyeceğiz 😍 bu arada bir önceki gebeliğimde klomen ve ovitrelle desteğiyle olmuştu
Yaaa inşallah gebesindir.Bende kan verdim az önce ve kocaman bir negatif okadar moralim bozuluyor ki.Neyse ki kistim yok olmuş.

Kızlar ya bir şey soracağım , artımed markada böyle çıkıyor , aşağıda eklediğim tek olan laboquick marka da hiç bir şey çıkmıyor neden olurki … ovulasyon testleri.
Diğer testte de tam ovulasyon yok canım pik değil hiç birinde yarın tekrar yap labaquik iyi bi marka güven ona ben hem onu hemde innovata yaptım innovata 4 gün çatlamadı ama labaquık hemen ertesi gün çatladı gözüktü yani bence o daha hassas

2 yıldır evliyim canım, 1 aydır bebek düşünüyoruz. Doktora öyle genel amaçlı kontrol için gittim hormonlarıma baktı yumurtlaliklara baktı bir sıkıntı yok dedi. Önceki ay uygulamadan yumurtlama tarihine baktım öyle denedik olmadı bu ay ovulasyon testiyle denedik ve yumurtlama tarihi uygulamadan 5 gün önce gösterdi. Yumurtlamayı çatlamayı değerlendirdik bakalım inşallah sonuç alıp bebişimize kavuşuruz 🥰 sende nasıl durumlar?

Merhaba benimde sat17 dün çatlatma iğnesi oldum doktor 17 sinde adet olmazsan gel dedi ama ben 14-15 gibi test yapacağım 10-12 güne belli oluyor çünkü
Çatlatma iğnesini doktor mu uygun görüyor yoksa sizin istediğiniz üzerine mi vuruyor peki

X