2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Benimde sat 28temmuz-1agustos bat 23agustos yumurtlama 10 Ağustos
İnşallah adet olmam
Merhaba Ayşegül İnşallah Adet olmazsın, hayırlı sağlıklı gebeliklerimiz olsun inşallah
yumurta kaliten için her hangi bir kür kullanıyor musun, ben soğan ve incir kürü denemiştim ama açıkçası etkili olmadı
çok da düzenli kullandım, bakalım Allah büyüktür.
Kaç senedir evlisin ve ne zamandır korunmuyorsun ?

İnsaallah guzel haberleri alırız sat 11 temmuz yumurtlama 25 temmuz bat 8 ağustos .. bebis var veya yok bir haftaya öğrenirim artık
canımmm inşallah çok güzel haberler bekliyorum senden
var mı bir belirtin, ilk bebeğin mi olacak
Bütün gün işteydim ama aklımda iş yoktu inan, ben de anne olmak istiyorum artık

Ne zamandır hamile kalmaya çalışıyorsun acaba ben sadece bir kere kontrole gittim hiç bir test yapılmadı sadece yumurtaliklara bakıldı
ben de ilk kez geçtiğimiz Salı günü doktora gittim, ilk etapta Özel hastaneye gitmek istemedim açıkçası
Çatalca devlet hastanesinde bir doktor vardı, çok samimi geldi. İlk kez ona alttan muayene oldum, simir testi yapıldı, sonuçlar da önümüzdeki ay çıkacakmış. Bir de dün tekrar gidip kan testi verdim hormonlarıma bakılacakmış, eşimin sperm testlerini de görmek istedi kadın, o kadar ilgili ki, çok hoşuma gitti
Rahim ağzında ve kanallarda problem görünmüyor, kist vesaire yok dedi. Sadece yumurta rezervleriyle ilgili bir şeyler söyledi ama olumsuz bir şeyler olduğunu hatırlıyorum, tam olarak ne dedi anlamadım açıkçası, özelde AMH testi vericem yarın, İstanbul'da yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim

Merhabalar :)
Sat 13 Temmuz
Bat 12 Ağustos
İnşallah güzel haberler verelim :)
merhaba balım az kalmış aslında Bat'a
yumurtlama günlerini değerlendirdin mi bakalım, var mı belirti falan
bir de ne zamandır evlisin ve ne zamandır bebek istiyorsunuz
ben 2,5 senelik evliyim ve 1 senedir de korunmuyoruz, henüz nasip olmadı

pamuğum merhabalar;
ilk bebeğini mi düşürdün, çok üzüldüm Allah yardımcın olsun
yumurtalıklarına zarar gelmemiştir inşallah, dış gebelik falan değildir umarım

kaç yıllık evlisin ve doğal yollarla mı hamile kalmıştın
bir de ne kadarlıktı düşürdüğünde
inşallah sağlıklı hayırlı güzel ve ahlaklı evlatlarımız olsun

Kızlar bu ovulasyon testi bana ne anlatmaya çalışıyor kafam durdu ya sıcaktan.. her şeyi unuttum.
pamuğum tek bir test ile bilgi vermek yanlış olur, öncekileri de atar mısın
çatlamış mı yoksa çatlamaya yakın mı olduğunu tek testle söyleyemeyiz, bunun tekrarlanması ve her geç günle bir önceki günün kıyaslanması gerek, seni seviyorum inşallah bizler Ağustos Eylül ayının şımarık hamileleri olacağızzzzz

Sat 11 temmuz
Yumurtlama 28 temmuz
Bat 15 ağustos
Tabloda yerimizi alalım N nobody54
merhaba pamuğum, inşaaallaaaah adet olmazsın
hayırlı sağlıklı gebelik haberlerini alırsın canım benim, ben birazdan tablomuzu hazırlıyorum inşallah hepimiz kırmızısız 9 ay geçiririz ne zamandır evlisin ve ne zamandır bebek istiyorsunuz
daha önce hiç muayene vesaire bir tedavi oldun mu

Merhabalarr bende bu topiğe katılmak istiyorum sat 17 temmuz bat 15 ağustos
1 sene 1 aydır evliyim temmuzun sonunda yumurtlama günümde karar verdik çocuk meselesine inşallah hepimize uğurlu gelir bu topikkk

Merhabalarr bende bu topiğe katılmak istiyorum sat 17 temmuz bat 15 ağustos
1 sene 1 aydır evliyim temmuzun sonunda yumurtlama günümde karar verdik çocuk meselesine inşallah hepimize uğurlu gelir bu topikkk
merhaba canım benim, hoşgeldin
İnşallah Ağustos - Eylül ayı bizim için çok güzel geçecek
inanmak başarmanın yarısıdır, biz de anne olacağız inşallah
ben seni de listeye ekliyorum tabii ki,

ne zamandır çocuk istiyorsun, yumurtlama günlerini takip edip değerlendirdin mi
bir de ilk bebeğin mi inşallah olacak

Evet yumurta günlerimi değerlendirdim bir dolu bir boş olarak uygulamaya göre takip ediyorum en yüksek olduğu gündü ilk denememiz eğer tutarsa çok şaşıracağım biz hep 1 sene dolsun demiştik doldu ve değerlendirmeye başladık ama folik asit falanda kullanmıyorum nasip ne zaman bakalım evet ilk gebeliğim olacak allah nasip ederse.. bu aralar etrafımda hamile kalıp bebeği canlanmayan yakınlarımı duyunca ben panik yaptım aslında hemen denemek istedim o yüzden yaşım 29 a 1 ay var ister istemez onuda düşünüyorum

Sizinde mi ilk gebeliğiniz olacak

merhabalar bende sizlere katılmak isterim sat 17 Temmuz bat 13 Ağustos insallah hepimizin hakkında hayırlısi olur
merhabalar balım, tabii ki katılabilirsin
inşallah gelecek yıla karnımızda yavrularımızla girelim ben seni de şimdi listeye ekliyorum
birazdan listemizi paylaşacağım
ilk gebeliğin mi olacak inşallah
bir de ne zamandır çocuk istiyorsun, umarım her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…