2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Regle yakın ovulasyon koyulasir mi kizlar

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
M muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor...
@Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor...
@Linakiz 💕
12 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor...
@umayaks 💕
13 Temmuz
12 Ağustos
bekleniyor...
@raziyesmsk 💕
17 Temmuz
13 Ağustosbekleniyor...
@minikkelebek_ 💕
17 Temmuz
14 Ağustos
bekleniyor...
@dasistmasist 💕
11 Temmuz
15 Ağustos
bekleniyor...
@gulseliinn 💕
17 Temmuz
15 Ağustos
bekleniyor...
@Aysegul Alav 💕
1 Ağustos
23 Ağustos
bekleniyor...
N nobody54 💕
6 Ağustos
26 Ağustos
bekleniyor...
@ilayasil 💕
2 Ağustos
2 Eylül
bekleniyor...
Merhaba bat 13 temmuz
yumurtlama 30 temmuzda oldu
Beklenen bat 13 ağustos
beni de ekleyebilir misiniz

Sizin mesajlarda sanki çizgi mi çıkmıştı gebelik testinde öyle mi gördüm yorumlarda

Herkese merhabaa sat 10 temmuz bat 10 ağustıs benide ekler misiniz ay heyecandan uykularım kaçıyor ya nolcak böyle
hoşgeldin canım benim :KK200: valla bizi ancak bizden birileri anlar, dışarıdan bakana ne derdimizi anlatabiliyoruz ne de bizi anlamasını bekliyoruz ama burada kendimi çok iyi hissediyorum, üzüntümden de sıkıntımdan da çekinmeden bahsedebiliyorum, 5 çocuklu kadınların beni anlamasını zaten beklemiyorum :KK70: ben seni de listeye ekliyorum
batına çok az kalmış, var mı belirtin

Merhaba, benimde sat 18 Temmuz, bat 11 Ağustos ekleyebilir misiniz? 30 Temmuzda ovülasyonda piki gördüm, 31 inde silikleşti, inşallah gebelik olur
hoşgeldin balım, eklerim tabii ki :KK200: Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallaaaahhh
bata çok az kalmış, belirtin var mı, yumurtlamanı değerlendirdin mi
ilk bebeğine mi hamile kalacaksın inşallah

2 yıldır evliyim canım, 1 aydır bebek düşünüyoruz. Doktora öyle genel amaçlı kontrol için gittim hormonlarıma baktı yumurtlaliklara baktı bir sıkıntı yok dedi. Önceki ay uygulamadan yumurtlama tarihine baktım öyle denedik olmadı bu ay ovulasyon testiyle denedik ve yumurtlama tarihi uygulamadan 5 gün önce gösterdi. Yumurtlamayı çatlamayı değerlendirdik bakalım inşallah sonuç alıp bebişimize kavuşuruz 🥰 sende nasıl durumlar?
ayy ben bile heyecan yaptım, zaten uygulamadaki yumurtlama doğru değil
psikolojim bozulmuştu artık ben bir kaç uygulama indirmiştim baktım hepsinde ayrı günler, bu ay ovülasyon testi yapıcam bende, gün gün buraya da atıcam zaten, hep birlikte takibini yaparız :KK51:

Merhaba kızlar benide aranıza alirmisiniz 11 yıllık evliyim ikizlerim var Allah öncelikle herkese anne olma duygusunu yaşatsın 6 yasindalar 30 yaşına giricem artık tekrar anne olmak istediğimi farkettim ikizlerime hamile kalana kadar çok zor zamanlar geçirdim 3 kez rahim filimi cektirdim ovulasyon testleri,çatlatma iğneleri her ay hüsran olan sonuçlar göz yaşlarim 5 yill boyunca zor dönemlerden geçtim sonra Rabim mükâfatını verdi... Şimdi tekrar anne olmak istiyorum bu ay ilk defa korumasız denemelerimiz oldu ovulasyon günlerimde bende beklemedeyim Allah oce olmayanlara sonrada bana nasip etsin inşallah 🤲☺️
SAT:18 TEMUZ
BAT:13 Ağustos
ya senin dua ediş şeklini yerim ben ya :KK200: yüce gönüllü kardeşim benim
Rabbim evlatlarınla mutlu hayırlı ve sağlıklı ömürler geçirmeyi nasip etsin
hemen listeye ekliyorum seni de,
bu arada ilk bebeklerine hamile kalmakta da bayağı çaba sarfetmişsin kuşum, neden acaba
bir problem mi vardı yoksa nedensiz infertilite mi vardı, ben de bu ay gebe kalamazsam rahim filmi çekinmeyi düşünüyorum

Merhabalar beni de gruba ekler misiniz 💕
Son adet tarihim 21 Temmuz
Beklen(meyen) adet tarihi 18 Ağustos

Dün 3 Ağustos saat 17.00 da aşılamam oldu doktor iki gün sonra gün aşırı ilişki önerdi ilk aşılamam , inşallah ikinci üçüncüye gerek kalmadan müjdeli haberi alırım hepimiz alırız ♥️
hoşgeldin pamuğum :anne: tabii ki eklerim listeye
listedeki herkes için de adetim bitsin namaz kılıp dua okuyacağım
inşallah hepimiz bu ay bebeklerimizi hissederiz
ilk kez mi aşılama oluyorsun, nasıl bir süreç
Rabbim tekrar nasip etmesin inşallah gerek duymayın,

X