2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

o kadar haklısın ki, biz çok pişman olduk eşimle
keşke amaaan daha yeni evliyiz demeseydik, sandık ki hemen çocuk yapıcaz ve olucak

Ewt olursa eğer ilk olacak 1 yıldır bekliyoruz umarım beklediğimiz sonuçları alırız canm
inşallah inşallah bir problem yok değil mi
her şey yolunda, tedavi sürecine hiç girmedin
ben artık ilk kez muayene yollarına düştüm, tedavi sürecine kadar ilerleyeceğim tabi Allahım düşürmesin
HSG çekinmeyi düşünüyorum

Peki bir sorun var mı ya da değerlerinizde düşüklük doktor ne dedi umarım ciddi birşey yoktur

Peki bir sorun var mı ya da değerlerinizde düşüklük doktor ne dedi umarım ciddi birşey yoktur
inan o kadar bilmiyorum ki dün kan testleri verdim, hormonlarıma ve değerlerime bakılacak yarın
onun dışında simir testi verdim, alttan muayene oldum. Doktor rahim ağzında ve yollarında bir problem yok dedi, AMH testi vereceğim bir de yarın, ama her ay düzenli adetimi görürüm, günüm şaşmaz
başka da bildiğim bir şey yok çünkü ilk kez bu sürece girdik

Evet ilk bebeğimi düşürdüm. 8 haftalikti kalbi durmuştu. Şuan için sorun yok şükür yumurtalıklarımda.
Doğal hamile kaldım 2 yıllık evliyim inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun

inşallah gönlünden kaç tane geçiyorsa, o kadar sağlıklı hayırlı evlatların olsun canım benim
ben de muayene oldum bu hafta, artık tedavi sürecine giriyoruz
yarın sabah da kan ve hormon testlerime bakılacak, 2,5 senelik evliyim ben de, 1 senedir de deniyoruz ama henüz nasip olmadı
Allah büyüktür

Hemen hemen aynı durumdayız benim de ilk olucak evleneli 9 ay oldu

canımmm inşallah çok güzel haberler bekliyorum senden
var mı bir belirtin, ilk bebeğin mi olacak
Bütün gün işteydim ama aklımda iş yoktu inan, ben de anne olmak istiyorum artık
İlk olucak canım 4 aydır uğraşıyorum bakalım doktor daha yeni evli olduğum için sadece yumurtaliklara rahime falan baktı bi sıkıntı yok dedi

Allah herkesin gönlüne göre isteyen bekleyen herkese bu ay istediğini versin inşallah
Bugün sabah çatlatma iğnesi oldum var mı aynı zamanda iğne olupta tarihi beraber bekleyeceğim birisi

Allah herkesin gönlüne göre isteyen bekleyen herkese bu ay istediğini versin inşallah
Bugün sabah çatlatma iğnesi oldum var mı aynı zamanda iğne olupta tarihi beraber bekleyeceğim birisi
YAAA hoşgeldin, İnşallah hayırlı sağlıklı gebelikler yaşarsın balım
çatlatma iğnesi hakkında sana bir kaç soru sorabilir miyim

İnsallah sizin içinde hayırlısı olur doktorum sonuçlarımın sağlıklı olduğunu söylemişti hayırlısı neyse o olsun hepimiz için

İnşallah birşey olmaz buraya hamilelik haberlerimizi verdiğimiz günlerde gelecek

1yildir evliyim ve 1 yıldır korunmuyorum. Herhangi bir kür kullanmıyorum tedavi görüyorum şuan cyclo progynova ilacını kullanıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…