2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Canım günümüz aynı benim de 6 gün var şişkinlik hissi bende de oluyor iki lokma yemk yesem hemn karnım şişiyor ve uyku halim çok bu aralar. Geçenlerde bende yapmıştım erkn gebelik testi silik çizgi gördüm ama yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o marka için senin testin markası neydi

Freely mi yalancı pozitif çıkarıyor anlamadım erken gebelik yaptığım test de miratech ti

Benimde öyleydi adet baktım bir hafta 10 gün olmuş geçeli stresten oldu sandım pandeminin ilk zamanlarıydı çünkü daha ahh ne günlerdi oydu buydu derken bir baktım hamileyim şimdi 3 yaşına girmesine 3 ay var geçen yıl da istemiştik kardeşi olsun nasip olmadı kısmet değilmiş kimyasal yaşadım. Sonra uzunca bi dönem korunduk daha bu ay tekrar deneyelim dedik tabi kimyasaldan sonra tahlillerim yapıldı bi problem yok şimdilik nasip kısmet dediğim gibi hiç ummadığın anda geliyor. Bende hiç ağrı sancı yok sadece mide bağırsak yanma ve ishal gibi var bakalım gelişmelerden haberdar edelim birbrimizi

Yok canım freely için değil artımed için yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o yüzden sormak istedim testin markasını sana
anladım şimdi kafa dalgın kusuruma bakma . İlk gebeliğimde hiç böyle şeyler duymamıştım herhangi bi eczaneye girip gebelik testi istemiştim sorsan adını bile hatırlamıyorum bugunler için keşke adına dikkat etseymişim kaset testti onı hatırlıyorum böyle 10-15 liralık bişeydi maksimum
Yok canım freely için değil artımed için yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o yüzden sormak istedim testin markasını sana

Anında çift çizgi görmüştüm o testte ertesi gün özelde kan verdim 22 bin kusurlardaydı betam. Burda okuyorum erken gebelik testleri dediğiniz gibi yalancı pozitif sonuç verebiliyormuş

Allah bağışlasın biran önce kavuşsun kardeşine inşallah benim ilk olacak nasip olursa 9 haftalıkken kaybettim ilkini kalbi durmuştu ocak ayında onda sonradan fark ettiğim belirtilerle aynı şeyleri yaşıyorum hemen hemen bakalım bikaç güne görürüz inşallah haberleşelim mutlaka

Allahım daha büyük acılar göstermesin mucizleriyle sevindirsin inşallah

Ne kadardır bekliyordun canım bebek için
Biz geçen yıl Ağustos ayından beri korunmuyoruz. Martta bi kimyasal gebelik oldu. Doktor Marttan itibaren 1 yıl deneyin dedi ancak eşimin sonuçları doğal yoldan hamile kalabilme şansımı çok çok düşürdüğü için ve benim yaşım da 34. O yüzden hemen olsun istiyoruz artık. O ufak ihtimali beklemeye gerek yok

Anladım canım yaş faktörü ve diğer sorunlar etkili bu konuda hakkımızda hayırlısı olsun

Kızlar ovulasyon testini nasıl neye göre yapıyorsunuz ilk defa yapıcam
Sabah ilk idrar ile yapılmayacak.
12 ile 4 arsası en doğru sonuç verdiği zaman dilimleri.
Her gün aynı saatte yapılması gerekiyor.
Kaset önermiyorum ben , Çubuklu olanlar daha kaliteli.
Adet bitiminden hemen sonra pik görene kadar devam çatlama olduktan sonra da bırakabilirsiniz.
2-3 saat yeme içme yok sonra test yapıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…