2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Arkadaşlar adetime 8 gün kaldı. 2 gün önce demiştim sol kasıkta belli bir noktada çok ağrı var diye. Şimdi tüm kasıklarım ağrıyor iç bacaklarla birlikte. Yağmurdan nemden diyeceğim ama kasık niye ağrır? Hiç gebe olup da belirtilerde böyle 7-8 gün kala kasık ağrısı çeken oldu mu. Akıntı var ile yok arası hiç akışkan değil. Göğüste hassasiyet falan da yok. Sadece delice bi kasık ağrısı

Hapın ismi neydi canım bizim de ihtiyacımız var

Senin için sevindim kuzum Eşin hangi hapı kullandı?

Merhaba bende de ağrı önce sadece sağ kasıktaydı yumurtamda ordaydı dün tüm kasığa geçti ve belime. 3 ağustos Perşembe sabah çatlatma iğnesi yaptırdım bat17. Bacaklarımda genel olarak bi sızı ve yanma var benimde akıntım kremsi beyaz ama günde birkaç kere geliyor. çok sık sulu falan değil. Ama göğüs yanlarında koltuk altına doğru çıkan yerde ağrı var

Canım benimde sat 31 temmuz bat 27 ağustos yumurtlama günü 13 ağustos. Benide ekler misin

Postu açan arkadaş mesajlara cevap vermiyor hiç tabloya da eklememis beni ve 2 3 arkadaş daha yazmış aynı şekilde

Kızlar bende 22 haziran bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. Doktorum 1 ay bekle tekrar deneyebilirsin dedi 1.5 ay kadar bekledim bu ay denemeye başladım. İnşallah sağlıklı bebişlerimiz olur hepimizin 2 gündür Kasığım ağrıyor sanırım yumurtlama günümdeyim hafifte bir bel ağrım var

Kızlar bizde artık 2 yıl olucak evleneli 2 yıl korunduk 1 yıldır da istiyoruz ama olmuyor doktora da gittik bir problem yok kullandığınız kür falan varmı

Kızlaaaar selaaam sat 8 ve fazla yumurta rezervi ile yine aranızdayım bende 12-13 sağ 11-12 sol folikül ile umutluyum bu ay tekrar
gonalf + ovitrelle ve duphaston bu ayki ilaçlarım. Aşılama olacak henüz günü belli değil yumurta gelişimlerine bağlı belirlenecek. Umarım hepimiz bu ay pozitifi görürüz

Kızlar mide üşütmesi dolayısıyla hastaneye gittim betaya bakmak istedi acil doktoru
Beta 0.21 yani olumsuz dedi bana.. ama daha 10 gün oldu ilişkimin üzerinden geçeli sizce erken mi yoksa döllenme olmadı mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…