2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Erken canım 5 ay yaşın da çok çok genç elbet gelecek bebeğin süprizin umarım seninledir

36 saat sonrası gece 3 oluyor farkındasın canım demi ona göre denk getirin inşallah kuzum.
Eve gidince yapın dedi anca Yarın akşam 11 12 den sonra ilişki olabilir dedi pazar akşamıda ilişki sonra normal rutinine dönebilirsin dedi. (Bir dolu bir boş ilerliyoduk zaten) İlişki gece 3 te mi olması lazım illa

Benim bir arkadaşım vardı. 24 yaşında anne olmuş. 1 yıl denedik 1 yıl sonra oldu demişti. Herhangi bir problemi yoktu. Her şeyin doğru zamanı var. Belki olur

Yani şöyle ki ben aşılama olduğumda gece 3te uyanıp iğnemi yapıyordum. 36 saat sonra öğleden sonra saat 3te doktor aşılamamı yapıyordu kuzum.. ama tabi spermler günlerce yaşıyor biliyorsun, olacağı varsa bir gün önce bir gün sonra bile olur çok takılmamak lazım.

İnşallah güzel sonuçlar alırız. Yaşım 33. Yaş ilerledikçe sanırım zorlaşıyor. İlk evladımda ilk denemede olmuştu. Ama stres sıkıntı yoktu. En güzeli herhalde kafayı takmamak stres yapmamak. Şu an kendime de baskı yapıyorum. Yaş geçiyor ya sıkıntı çıkarsa diye. Bakalım biraz sakinleşmeye çalışayım en iyisi

Bize bi an önce yapın şimdi geciktirmeyin dedi. Doktor gece 11 den sonra ilişki olabilir dedi. Hayırlısı artık

Benide yazin listeye.bizde esimle cocuk istiyoruz.. ben 36 yasindayim 33 yasinda evlendim.evliligin oturmasi vs derken yas oldu 36. Bu yola girince haliyle 8 ay once sigarayi biraktim. 6 ay once ilaci biraktim.once askisina birakalim dedik, hic yumurtlama vs takip yapmadim.ama simdi biraz daha bilincli ilerlemeye karar verdik.yarin doktora randevu aldim.insallah hepimiz kisa zamanda guzel haberler ile geliriz

Kafa hep orada olunca naparsın en azındn 1 tane var Allah bağışlasın öyle düsüneceksin artık Allah 1 tane de kardeş nasip etsin kısa zamanda
İlk çocuğunuz kaç yaşında

Kafa hep orada olunca naparsın en azındn 1 tane var Allah bağışlasın öyle düsüneceksin artık Allah 1 tane de kardeş nasip etsin kısa zamanda
İlk çocuğunuz kaç yaşında
3 yaşında ilk çocuğum. Öyle haklısınız. Allah herkese nasip etsin isteyenlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…