2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

İlk sızlamalar normal dye biliyorum vücuda betahcg hormonu veriliyor iğneyle bu da gebelik belirtileri yaşatıyor. Bende de sızlama şişkinlik gaz olmuştu. Ama bendeki sızlama geçmedi perşembe sabah vuruldum iğneyi ilk günüde sayıyorum sabahtan olduğu için 7 gündür kasıklarımda özellikle sağ kasığımda (yumurtada ordaydı) sızlama batma ve yanma hissi var çok rahatsız etmiyor ama kendini hissettirecek derecede. Bugün belim ağrımaya başladı (bir önceki gebeliğimde de belim çok ağrımıştı) göğüslerimde de bugün yine alt tarafı ve koltuk altına çıkan yanlarında hafif ağrı oldu dokunduğumda ağrıyor sadece (bir öncekinde de yine koltuk altına doğru ağrı olmuştu göğüslerde). Bunuda yine burda bi arkadaştan öğrenmiştim anneannesi eski ebelerdenmiş göğüs ağrısı koltuk altına doğru vurursa gebeliğe işaret diye eski zamanlarda öyle anlıyormuş. Bir de en büyük merakım kremsi kıvamda beyaz akıntım var bikaç gündür günde üç dört kere geliyor afedersin böyle parmağına bir parça krem yada losyon almışsın gibi peçeteye sildiğimde öyle oluyor. Bunda klomen kullanmadım daha önce iki ay üst üste kullandım ilki başarısızdı ikincisinde gebelik oluştu kalbi durduğu için kürtaj oldum. Bunda kulladığım inofolicombi vardı (yumurta destekleyici folik asit) normalde günde bir içiyordum bu ay günde iki kere içtim doktora gittiğimde klomenle aynı sonuca ulaştığımı söyleyip çatlatma iğnesi verdi. Kabızlık ve gaz da erken belirtiler diye biliyorum
Yumurtanız kaç mm di çatlatma iğnesi verdiğinde ?

Bende tüm belirtiler gitti arkadaşlar. Tam bi boşluktayım. 5. Ay bu. Tabi senelerce bekleyip olmayan var. Dolayısıyla olmuyor diye üzülmek biraz şımarıklık ettiğimi hissettirir. Bekliyorum, bakalım ne zaman kavuşacağım minik kuşuma.. Test de yapmıcam artık. Olursa Allah'ın sürprizi olsun gecikmede anlarım zaten

Evliliğimizin 5. Yılı. , Sanki ilk denemede olacakmış gibi erteledik de erteledik. Hüküm sahibi bizmişiz gibi. Şimdi de o gelmiyor
Keşke ertelemek yerine o zamanlar deneseymişiz diyorum. Yaş 25, kaç yaşımda gelir acaba ..

Evliliğimizin 5. Yılı. , Sanki ilk denemede olacakmış gibi erteledik de erteledik. Hüküm sahibi bizmişiz gibi. Şimdi de o gelmiyor
Keşke ertelemek yerine o zamanlar deneseymişiz diyorum. Yaş 25, kaç yaşımda gelir acaba ..
Allah'ın bildiği birşey vardır canım benim süreç en çok biz kadınları yıpratıyor aile ve çevre baskısı bebek yok mu düşünmüyor musunuz olmuyor mu ve bunlar gibi binlerce sorularla üzüyorlar bizi düşüncesiz ve bilinçsiz bir şekilde. Hiç de üzme kendini sadece eşine ve kendine odaklan

Beni de alabilir misiniz gruba. sat 17 temmuz bat 17 ağustos. Bat galiba beklediğim adet tarihi değil mi. Her türlü çalışmaları yaptık. adetime sanırım 6 gün kaldı. Dayanamayıp her gün test yapıyorum. Testler negatif çıktıkça moralim bozuluyor. Umudum azalıyor. Ben napacam böyle. Nolur bana biraz moral verin. Forumdaki hamile kalanları duydukça umudum artıyor ama yine umutsuzum. Geçen ay denedik olmadı. Bu ay denedik beklemedeyim. herhangi bir belirti de yok.

Beni de alabilir misiniz gruba. sat 17 temmuz bat 17 ağustos. Bat galiba beklediğim adet tarihi değil mi. Her türlü çalışmaları yaptık. adetime sanırım 6 gün kaldı. Dayanamayıp her gün test yapıyorum. Testler negatif çıktıkça moralim bozuluyor. Umudum azalıyor. Ben napacam böyle. Nolur bana biraz moral verin. Forumdaki hamile kalanları duydukça umudum artıyor ama yine umutsuzum. Geçen ay denedik olmadı. Bu ay denedik beklemedeyim. herhangi bir belirti de yok.
Sende hoşgeldin canım 🤗 6 gün var bat beklenen adet günü aynı adet tarihlerimiz

Sende hoşgeldin canım 🤗 6 gün var bat beklenen adet günü aynı adet tarihlerimiz
Ah o beklemek varya. Ne kadar sancılı bir süreç. Gebelik testlerine yazık. Utanmasam saat başı test yapacağım😁 ilk çocuğumda 4 5 gün önce adet tarihimden net çizgi çıkmıştı. Şu an da öyle sanıyorum. Siz ne zaman test yapacaksınız? Ben de bekleyebilirsem öyle yaparım

Ah o beklemek varya. Ne kadar sancılı bir süreç. Gebelik testlerine yazık. Utanmasam saat başı test yapacağım😁 ilk çocuğumda 4 5 gün önce adet tarihimden net çizgi çıkmıştı. Şu an da öyle sanıyorum. Siz ne zaman test yapacaksınız? Ben de bekleyebilirsem öyle yaparım
İkinci çocuğunuz olacak o zaman şimdi 😊ben adet tarihimin geçmesini bekleyeceğim fazla sıkmak istemiyorum kendimi. Şubat ayında habersiz hamile olduğumu öğrenmiştim hiç aklımda yoktu hamile olabileceğim 1 hafta sonra yapmıştım testi net sonuç almıştım. Şimdi isteğim için biraz zor bir süreç ama atlatacağız 😊

insanlar soruları ile sinirlendiriyor çok soruyorlar herkes soruyor 28 yaş doktora gitmek istiyorum randevu bulamıyorum ki

X