2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Kızlaaaar selaaam😍 sat 8 ve fazla yumurta rezervi ile yine aranızdayım bende 12-13 sağ 11-12 sol folikül ile 😁umutluyum bu ay tekrar
gonalf + ovitrelle ve duphaston bu ayki ilaçlarım. Aşılama olacak henüz günü belli değil yumurta gelişimlerine bağlı belirlenecek. Umarım hepimiz bu ay pozitifi görürüz
Kuzum 12 13 sağ 11 12 sol folikül ne anlama geliyor

Kızlar bizde artık 2 yıl olucak evleneli 2 yıl korunduk 1 yıldır da istiyoruz ama olmuyor doktora da gittik bir problem yok kullandığınız kür falan varmı
Canım bizde de aynı durum vardı gittiğimiz her doktor sorun yok dedi senden rahim filmi faln istediler mi benden gittiğim hiçbir doktor istememişti en son gittiğim doktorum rahim filmi istedi yumurtalıklarımin kapalı olduğunu ogrendim açıldı 3 ay sonra hamile kalmıştım ondan sonra her doktor çok inceleme yapmıyor yani

Kızlar mide üşütmesi dolayısıyla hastaneye gittim betaya bakmak istedi acil doktoru
Beta 0.21 yani olumsuz dedi bana.. ama daha 10 gün oldu ilişkimin üzerinden geçeli sizce erken mi yoksa döllenme olmadı mı ?
Bat ne zaman canım hemn gostermeyede bilir kendini 10 gün olmuş ama yumurtlama dönemi faln önemli yani

Merhaba bende de ağrı önce sadece sağ kasıktaydı yumurtamda ordaydı dün tüm kasığa geçti ve belime. 3 ağustos Perşembe sabah çatlatma iğnesi yaptırdım bat17. Bacaklarımda genel olarak bi sızı ve yanma var benimde akıntım kremsi beyaz ama günde birkaç kere geliyor. çok sık sulu falan değil. Ama göğüs yanlarında koltuk altına doğru çıkan yerde ağrı var
Ya ben de ağır bir işte çalışıyorum, eğilip kalkmalı, boyacıyım. Kadın boyacı. Ve gerçekten belim ondan mı ağrıyor yoksa bir hamilelik durumu mu var anlayamıyorum. Keşke dinlensem ama en işin yoğun olduğu zamanlar. Ağrı tek umudum, şu an regle 6 gün kaldı, test yapsam çıkar mı , akıntı elma içi renginde az az geliyor ama kupkuru da değil

Ya ben de ağır bir işte çalışıyorum, eğilip kalkmalı, boyacıyım. Kadın boyacı. Ve gerçekten belim ondan mı ağrıyor yoksa bir hamilelik durumu mu var anlayamıyorum. Keşke dinlensem ama en işin yoğun olduğu zamanlar. Ağrı tek umudum, şu an regle 6 gün kaldı, test yapsam çıkar mı , akıntı elma içi renginde az az geliyor ama kupkuru da değil
Allah işinizi kolaylaştırsın yükünüzü hafifletsin 🤲🏻 sanırım biraz erken ama imkanınız varsa bi erken gebelik testi alıp yapabilirsiniz negatif çıkarsa adete bikaç gün kala bir daha yapın ♥️

Kızlar mide üşütmesi dolayısıyla hastaneye gittim betaya bakmak istedi acil doktoru
Beta 0.21 yani olumsuz dedi bana.. ama daha 10 gün oldu ilişkimin üzerinden geçeli sizce erken mi yoksa döllenme olmadı mı ?
Canım 10 günde biraz yükselmeliydi diye düşünüyorum. 0.21 çok düşük geldi. Umarım yanılırım ve bebişin seninledir

Kuzum 12 13 sağ 11 12 sol folikül ne anlama geliyor
Kuzum benim erken menopoz riskim var 32 yaşındayım henüz. Fazla yumurta üretimim olduğundan dolayı yumurtalarım yeterince gelişmiyor ve büyümüyor. Normalde 2-5 olması gerekiyor bir kadının her yumurtalığındaki foliküller ama benim fazla var 😓 folikül=yumurtanın gelişmemiş hali demek.

Merhaba bi cesaret ben de geldim. Normalde gruplara uzaktan bakıyorum ama acaba bir yere dahil olmaya başlasam kolay mı gelir beklemek🤔
5 ay önce 4 aylık geç düşüğüm var, reglin 2. Günü hormon baktırdım, yumurtlama günü gelirken de hem hormon baktırıp hem yumurta gelişimine bakmasını isteyeceğim doktordan.
Rabbim herkesin gönlüne göre versin ❤️
Sat 6 Ağustos , Bat 2 eylül N nobody54

Merhaba hanımlar
Sat 21temmuzdu
Agustos 3 yumurtlama diyordu ama ben 2sinde çatladım çünkü acayip şiddetli karın kasık kramplarım vardı nefes alamadım nerdeyse. Temmuz 27-30 ve
Ağustos 2_4 _6 değerlendirdik.
Bat tarihim 17 ağustos şuan 6 gün kaldı. Arada ufak çok küçük ve anlık ağrı gelip geçiyor. Mide yanmam, şişkinliğim var ve ishalim dünden beri ne yersem ishal gibi. Benim ilk gebeliğimde 6 ay ishalle geçmişti. Ondan şüphelenip erken gebelik testi yaptım sabah dümdüz negatif gördüm. Batı bekleyeceğim mecbur. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun❤❤❤

Merhaba hanımlar
Sat 21temmuzdu
Agustos 3 yumurtlama diyordu ama ben 2sinde çatladım çünkü acayip şiddetli karın kasık kramplarım vardı nefes alamadım nerdeyse. Temmuz 27-30 ve
Ağustos 2_4 _6 değerlendirdik.
Bat tarihim 17 ağustos şuan 6 gün kaldı. Arada ufak çok küçük ve anlık ağrı gelip geçiyor. Mide yanmam, şişkinliğim var ve ishalim dünden beri ne yersem ishal gibi. Benim ilk gebeliğimde 6 ay ishalle geçmişti. Ondan şüphelenip erken gebelik testi yaptım sabah dümdüz negatif gördüm. Batı bekleyeceğim mecbur. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun❤❤❤
Merhaba günlerimiz aynı yumurtlama ve bat. Testi bende yaptım ama çatlatma iğnesi olduğum için silikleşmesini bekliyorum onun için yaptım. Test için erken bikaç günümüz daha var bence biraz daha bekleyin ümidinizi kesmeyin 🤲🏻 göğsümün koltuk altına doğru yanlarında ağrı var benim kasıklarımda düzenli geçmeyen adet ağrısı ara ara iğne batması gibi sızı ara ara daha keskin sert batmalar ve yine ara ara yanma hissi var. Belimde ara ara ağrı akşamları artıyor genelde. Dün ayaklarım ve bacaklarım çok üşüdü hala ısıtamıyorum inanın ağustosun ortasında sıcak su torbası yapıp battaniye aldım dizimin üstüne o kadar ısıtamıyorum çorapla geziyorum sürekli bir de sabah kalktığımda açlıktan midem bulanıyo yemek yemek istiyorum hemen ki normalde öğlene doğru yerim. Bende belirtiler bunlar sizde başka belirti var mı

Merhaba günlerimiz aynı yumurtlama ve bat. Testi bende yaptım ama çatlatma iğnesi olduğum için silikleşmesini bekliyorum onun için yaptım. Test için erken bikaç günümüz daha var bence biraz daha bekleyin ümidinizi kesmeyin 🤲🏻 göğsümün koltuk altına doğru yanlarında ağrı var benim kasıklarımda düzenli geçmeyen adet ağrısı ara ara iğne batması gibi sızı ara ara daha keskin sert batmalar ve yine ara ara yanma hissi var. Belimde ara ara ağrı akşamları artıyor genelde. Dün ayaklarım ve bacaklarım çok üşüdü hala ısıtamıyorum inanın ağustosun ortasında sıcak su torbası yapıp battaniye aldım dizimin üstüne o kadar ısıtamıyorum çorapla geziyorum sürekli bir de sabah kalktığımda açlıktan midem bulanıyo yemek yemek istiyorum hemen ki normalde öğlene doğru yerim. Bende belirtiler bunlar sizde başka belirti var mı
Şişkinliğimden dolayı cok yemiyorum aslında ama akşam yemeklerinden sonra kısa bir bulantı yanma tarzında bişey yaşıyorum o da dediğim gibi şişkinlikten dolayı. Gün içinde bulantım kusmam yok. Göğüs uclarım düne kadar birkaç gündür sızlıyordu bugun normale dönmüşler. Onlardada ağrı kalmadı. Pazartesi memlekete yola çıkacağız diye dediğim gibi bir de ishal gibi dışkılama olunca hemen denedim evet baya erkendi de ihtimal arıyor insan 🙈 normal kaset test aldım bugun freely markasına ait onu da adete kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. İlk gebeliğimde plansızdı her şey reglim bir hafta 10 gün geçince test yapmıştım çünkü ihtimal vermemiştim hiç aslında bu bebekler ansızın gelmeyi seviyorlar

Ha bir de bu göbek deliği altında ağrı gibi dolgunluk hissi gibi yaşadım bir iki gün önceye kadar

Şişkinliğimden dolayı cok yemiyorum aslında ama akşam yemeklerinden sonra kısa bir bulantı yanma tarzında bişey yaşıyorum o da dediğim gibi şişkinlikten dolayı. Gün içinde bulantım kusmam yok. Göğüs uclarım düne kadar birkaç gündür sızlıyordu bugun normale dönmüşler. Onlardada ağrı kalmadı. Pazartesi memlekete yola çıkacağız diye dediğim gibi bir de ishal gibi dışkılama olunca hemen denedim evet baya erkendi de ihtimal arıyor insan 🙈 normal kaset test aldım bugun freely markasına ait onu da adete kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. İlk gebeliğimde plansızdı her şey reglim bir hafta 10 gün geçince test yapmıştım çünkü ihtimal vermemiştim hiç aslında bu bebekler ansızın gelmeyi seviyorlar
Evet olmayadabilir tabiki bu da Allahtan ama oladabilir bikaç gün daha sıkın dişinizi. Bir önceki gebeliğimde hiç belirtileri farketmemiştim hamile olduğumU öğrendikten sonra a bu da olmuştu bak bu da vardı diye hatırladım bunda da iğne olduğum ve kendimi çok dinlediğim için belirtileri bulabiliyorum yoksa yine farkedilmeyebilir. Mide bunaltısı kusma tiksinme onlar için çok erken zaten şuan eğer varlarsa yerleşmeye çalışıyorlar 6-7 günlükler bununda 3-4 günü döllenme dersek bikaç gündür rahimdeler 🥹 o göbek deliği altı dolgunluk hissi yok bende sadece düzenli hiç geçmeyen hafif düzeyde bi adet ağrısı ara ara da şekil değiştiren iğne batması daha keskin bir batma ve yanma hissi var özellikle sağ kasığımda

X