2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben görüyorum fotoda da. Ay hadi inşallah geç çatlamıştır yumurtan. Yarın sabah ilk idrarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Ayyyy tebrik ederim kuzum, sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın. Allah isteyen herkese versin inşallah

Bu arada değer hiç önemli değil, geç döllenme olmuş belli ki o yüzden normal.

Kızlar merhaba ben bugun regl oldum.regl bitince tedaviye başlıcaz rahim filmi çektircem.sonrası aşılama.
O zamana kadar yumurtada sağlıklı gelişsin istiyorum önerdiğiniz bi beslenme önerisi var mı

Valla en önemli şeylerden biri yürüyüş yapmak her gün, yumurta gelişimine çok katkısı var. Ayrıca avokado tüketmeye çalış, süt ürünlerinden bu ara uzak kalmaya çalış. D vitamini, B12, Omega3 kullan mutlaka. Ayrıca inositol yumurta gelişimi için çok önemli.

Çok teşekkür ederim hepiniz mükemmel insanlarsınız ne zamanki çetesiz hissetsem buraya atıyorum kendimi.. Seninle aynı şeyleri yaşayan da yaşamayanda her duyguna ortak oluyor. İçimi rahatlattınız teşekkür ederim..

Çok tesekkür ederim

bak sütü bilmiyordum süt yoğurt peynir falan mı

Ben görüyorum fotoda da. Ay hadi inşallah geç çatlamıştır yumurtan. Yarın sabah ilk idrarını sabırsızlıkla bekliyorum.
aşkım zaten erken yumurtalam olmadı, doktora gittim ağrım var diye daha olgunlaşmamışdı yumurtlama tarihim geçmişdi, doktordan 3-4 gun sonra da 2 ilişki oldu, denk gelmişse eğer bi ihtimal, ilişki üzerinden 11 gün geçmiş

ben artık yapamıcam, izmire gidicem 2 gunluk bu gün, donusdede ev taşıncak, testde almıcam yanıma, artık ne zaman fırsat bulursam. sen yarın ilk idrarla yap canım

Kızlar gecikmenin 7. Günü 2 gündür ovu testi yapıyorum bu şekilde ne yapmam gerek

Eklentiler

• 4473F5C2-6098-49F2-A450-0A0213A47919.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…