2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok kuzum gayet güzel o kadar fark ile bişe olmaz belkide gelimeye başlayan yumurtan var o zamanda bi tık yükselişe geçer çünkü yumurtlama günü verdigin e2 testide 200 den yukarı çıkarsa kaliteli anlamına geliyor

İnşallah canım sağol.
Evet benim de anladığım yumurtlama dönemi değeriyle diğer zamanlar farklıymış.

Kızlar kafamı karıştırdınız benimki 37 çıkmıştı doktor gayet iyi demişti. Sizinkiler baya yüksekmiş. Hangisi doğru şimdi ben anlamadım melegim can @buzmavisi-
Benimki çok yüksek canım sizinkiler gayet güzel hamile kalabilmek için en güzel 30 ile 70 arası. Hamile kaldıktan sonra zaten 10 ile 30 arası çıkıyor.

Benimki çok yüksek canım sizinkiler gayet güzel hamile kalabilmek için en güzel 30 ile 70 arası. Hamile kaldıktan sonra zaten 10 ile 30 arası çıkıyor.
Aaa anladım kuzum. Seninki neden yüksekmiş bir sebebi var mıymış bunun veya düşmesi için ne yapman gerekmiş?

Ama sınırın dışında yine de değil mi? Bakalım dr yüksek bulursa ne diyecek. Takviye falan mı tavsiye ediliyor acaba böyle bi durumda? Yoksa reçeteye bağlı ilacı var mı?
Adetliyken farklı yumurtlama zamanı farklı o değer ama benmki bayağa bir yüksekti doktor çok üstünde durmadı şimdi nasldr bilmiyorm

Kızlar kafamı karıştırdınız benimki 37 çıkmıştı doktor gayet iyi demişti. Sizinkiler baya yüksekmiş. Hangisi doğru şimdi ben anlamadım melegim can @buzmavisi-
50nin altı iyi diye anladım ben internete baka baka. Fazla bakmamak lazım galibaAslında iyi de bakarım ama neyse ne bileyim bakıcaz dr ne diyecek

Canım bence pik dünmüş çünkü akşam bir daha yaptığımda bir tık daha silikleşti Şuan kasıklarım inanılmaz ağrıyor eşim göreve gitti ne zaman gelir bilmem bugün değerlendirme işi yaş gibi ah ah ilk kez böyle güzel yumurtladığımı ve erken yumurtladığımı görüyorum onda da değerlendiremiyoruz. Dün ilişki oldu içerde varsa artık sperm kısmet tutarsa. Rahim filminden önce ilişki yasak. Sonrasında da doktorun ne derse o. Benimki ilişki üç gün sonra olabilir gibi bir şey demişti yanlış hatırlamıyorsam . Artık hakkımızda hayırlısı beklemekten başka çaremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…