2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bak tüpe karar verdiysen sende sal nede olsa tüp yapacam de ama vitaminlerini al çok kişi o şekildede hamile kalmış valla etrafımda o kadar cok kişi varki bu işler artık yaşa da bakmıyor yan komşumuz benden 1 ay önce evlendi benlede yaşıt ilk aydan hamile kalmış gecen ay doğum yaptı ay gidip bakamıyorumda artık hamile görünce de bakamıyorum içim gidiyor kıskanclık degil bu başka bişey ama anlamlandıramıyorum sizde de oluyor mu bilmiyorum

Belli olmaz Allahta ümit kesilmez en beklenmedik anda gelir inşallah

Kızlar bişi sorcam size. Ben 30 günde bir regl olurum. Pcos var. Ortalama yumurtlama tarihim 10-11 i. Buna göre Batım 23-24 ü. Ancak bu ay 5 i yumurtladım 6 sı çatladı. Yani bat bugün oluyor. Hep bakıyorum yumurtladıktan 14 gün sonra regl olmuşum. Dün kaset test yaptım hiç bişi çıkmadı. Bir gebenin günlüğü kaset test. Yumurtlamadan 17 gün sonra yapın diyor ama hassasiyeti nedir bilmiyorum. 1 haftadır aşırı göğüs hassasiyetim vardı. Ara ara bel ağrısı geldi gitti. Tekrar test yapıp negatif görmek istemiyorum. Bugünde gelmezse direk yarın kanmı versem ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…