2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar naptınız ben daha adet olmadım normal kendim olmayı bekliyorum o yzden sat bat veremedim olunca haber ederim inşallah hepimizin yüzü güler de hayırlı müjdeler veririz burdan birbirimize inşallah
Canım adet sökücü neden kullanmak istemiyorsun. Aslında kist oluşumu filan varsa adet sökücü iyi gelebilir.

Arkadaşlar merhaba dünkü gebelik testi silik çıkınca sabah ilk idrarla tekrar yaptım, alttaki test
Sizce var mı, teşekkürler

Eklentiler

• IMG_0237.png
    714,2 KB · Görüntüleme: 59
Selamlar beni de ekler misiniz, son adet tarihi 17 Haziran, beklenen adet tarihini boş birakabiliriz, çok düzenli olmadığı için onu tam tahmin edemiyorum, yumurtlamayı tespit edince söylerim

Kızlar bugün 10.günüm en alttakini daha yeni yaptım pik yakınmıdır yumurtlama akıntısıda gördüm bugün

Eki Görüntüle 3262673
Kızlar bugün 10.günüm en alttakini daha yeni yaptım pik yakınmıdır yumurtlama akıntısıda gördüm bugün
Pik in eli kulağında canım. Şayet bugün gördüysen yumurtlama akıntısını bugünden itibaren değerlendirmeye başlayın 1 dolu 1 boş şekilde. kalça altına yastık koyup yarım saat o şekilde bekleyebilirsen bekle. Benim yumurtlama akıntım gelsikten 4 gün sonra pik olur mesela. Bazı kadınların ertesi günü pik oluyor. Önemli günler.

Selamlar beni de ekler misiniz, son adet tarihi 17 Haziran, beklenen adet tarihini boş birakabiliriz, çok düzenli olmadığı için onu tam tahmin edemiyorum, yumurtlamayı tespit edince söylerim
Ekledim canım, hayırlısı olsun inşallah. Bu yaz bitmeden güzel haberi alırsınız umarım

O zaman yumurtlamanı gördükten sonra Bat için haber bekliyorum.

Tamam canım teşekkür ederim inş bu ay olur

Cnm senin yumurtlama zamanın geldı sanırım
Ovü testi yapıyomusun buay yoksa
Gün aşırımı yapıyosun?
Ovu yapiyorum canim ama cok silik su siralar. Bugun 11.gün benim genelde 15 16.gunlerde oluyor.gecen ay 14.gunde gormustum sadece. Sen ne durumdasin yazliga gectiniz mi? Gecmeden denk gelecek gibi mi? Test yapiyor musun?

Kızlar çakşır suyunu duydunuz mu, forumda gördüm bende , böyle şeylere inanmamda şaşırdım, özellikle eşinde sıkıntı olanlar bunu kullanmış hep hamile kalmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…