2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Slm kızlar haziranda düşükten sonra fazla giremedim her ay ya bugün ya yarın diye bekledim şükür bu ay oldu bir kez kan verdim beta 30 çıktı bi dahada vermeyecegim diger seferki gibi yıpratmayacagım ay sonuna hastaneye gidecegim kese için hayırlısıyla sizler iyisinizdir inşallah.🤲🏻

fnd_50 fnd_50 canım yeni tedavin hayırla sonuclansin inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum.

Ben aşılama oldum ve negatifle sonuçlandı.
Doktor benim yumurtanın güzel büyüdüğünü, spremin durumunun iyi olduğunu yine de olmuyorsa tüp bebek tavsiye etti.

Ben yumurta takibi olmazsa bir asilama daha istedim. İstediğin kadar yumurta takibi aşılama yaparız ama senin yumurtan zaten çatlıyor, evde bunu her ay doğal yolla deniyordunuz zaten dedi. Öyle işte canım :KK43:

fnd_50 fnd_50 canım yeni tedavin hayırla sonuclansin inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum.

Ben aşılama oldum ve negatifle sonuçlandı.
Doktor benim yumurtanın güzel büyüdüğünü, spremin durumunun iyi olduğunu yine de olmuyorsa tüp bebek tavsiye etti.

Ben yumurta takibi olmazsa bir asilama daha istedim. İstediğin kadar yumurta takibi aşılama yaparız ama senin yumurtan zaten çatlıyor, evde bunu her ay doğal yolla deniyordunuz zaten dedi. Öyle işte canım :KK43:
Kuzum senin de bir evladın vardı değil miydi? Sezeryan mı olmuştun? Acaba sende de bendeki sorun olabilir mi? Benim de her şeyim aynı çatlama yumurtlama sorunu yok sperm kalitesi de iyi ama olmuyor en son gittiğim doktorum ilk sezaryenden kalma kesiden kaynaklı birikinti oluştuğunu gördü. Bu bir tahmin dedi bir sonraki dönemde bir daha bakacak yine aynı birikintiyi görürse kamera ile girip orayı düzeltecek bakacak. Bundan dolayı spermler ulaşamıyor olabilir dedi. Yani ne bilim başka bir şey gelmiyor cidden aklıma. Artık hayırlısı… 😢

Kuzum senin de bir evladın vardı değil miydi? Sezeryan mı olmuştun? Acaba sende de bendeki sorun olabilir mi? Benim de her şeyim aynı çatlama yumurtlama sorunu yok sperm kalitesi de iyi ama olmuyor en son gittiğim doktorum ilk sezaryenden kalma kesiden kaynaklı birikinti oluştuğunu gördü. Bu bir tahmin dedi bir sonraki dönemde bir daha bakacak yine aynı birikintiyi görürse kamera ile girip orayı düzeltecek bakacak. Bundan dolayı spermler ulaşamıyor olabilir dedi. Yani ne bilim başka bir şey gelmiyor cidden aklıma. Artık hayırlısı… 😢
Canım şimdi saydım 5 farklı doktora gitmişim dönem dönem. Bilmiyorum birşey var görülmedi mi 🤔 sezeryan olmustum bende.

Ama ben aşılama da oldum. Böyle bir sorun varsa bile aşılama ile spremi yumurtaliga ulaştırdı ama yine olmadı.
Ben tüp bebek surecine girdim canım.
Rabbim.hakkimizda hayırlısını nasip etsin.

Canım şimdi saydım 5 farklı doktora gitmişim dönem dönem. Bilmiyorum birşey var görülmedi mi 🤔 sezeryan olmustum bende.

Ama ben aşılama da oldum. Böyle bir sorun varsa bile aşılama ile spremi yumurtaliga ulaştırdı ama yine olmadı.
Ben tüp bebek surecine girdim canım.
Rabbim.hakkimizda hayırlısını nasip etsin.
Ben de kaç doktora gittim sayamadım ama en son gittiğim bana güven veren doktorum söyledi gördüğünü. Kimse göremedi onun gördüğünü.Biri daha söylemişti ama o engel değil demişti. Bu doktorum dedi ki önümüzdeki ay adetin ilk üç günü gel biz aşılama tedavisine başlayalım yumurtanın büyüdüğü süreçte yine bunu rahimde görürsem aşılama tedavisini iptal ederiz kamera ile oraya girip orayı düzeltiriz sonra tedaviyi baştan alırız demişti. İnşallah hakkında hayırlısı olsun kuzum benim duam seninle

Ben de kaç doktora gittim sayamadım ama en son gittiğim bana güven veren doktorum söyledi gördüğünü. Kimse göremedi onun gördüğünü.Biri daha söylemişti ama o engel değil demişti. Bu doktorum dedi ki önümüzdeki ay adetin ilk üç günü gel biz aşılama tedavisine başlayalım yumurtanın büyüdüğü süreçte yine bunu rahimde görürsem aşılama tedavisini iptal ederiz kamera ile oraya girip orayı düzeltiriz sonra tedaviyi baştan alırız demişti. İnşallah hakkında hayırlısı olsun kuzum benim duam seninle
Evet canım hatırlıyorum bir doktor daha söylemişti bunu sana.
Beni de tüp bebek süreci hiç heyecanlandirmiyor.
Doktora çok gidip gelmem gerekevek, izin almam için iş yerindekilere söylemem gerekecek, herkes öğrenecek vs çok geriliyorim.
Kızım da kardeş isteyip duruyor, ordan da psikolojik baskı altindayim

Merhaba arkadaşlar bnm adet gecikti 5gün beta adetten 2 gün önce 30du gitmedim birdaha ama bugün pembe leke geldi başına gelen varmı böyle acaba

Merhaba hayır paylaşmadım daha önce ve galiba listeye adımı bile yazdırmadım 🙈 yok iğneden yan etki görmedim ama tüm etkilerini gördüm ilk günler kasıklarda ağrı şişkinlik gaz vardı kasık bel ağrısı hiç geçmeden devam etti göğüs ağrısı koltuk altında başkayıp tüm göğse yayıldı ve şiddeti arttı bugünde şişkinlik gaz tekrar başladı iğnenin 11. Günü bat 17 snde bakalım inşallah isteyen herkesle beraber sizde ve bende de vardır bebi 👶🏻
Benimde göğsümde çok ağrı var acile gittim kalp krizi diye bişey çıkmadı ama böle nefesim daralıyor gibi anksiyete de var çatlatma iğnesi oldum bugün 14.günüm onu etkisi olabilir mi gaz olabilir mi acaba

Kızlar aşılamamın 11.günü erken gebelik yaptım negatif çıktı 12.gün kaset test yaptım silik çıktı 13.gün yaptım yine silik bakar mısınız

Bu 11.gün
IMG_4652.jpeg

Öncelikle merhaba bu konuda yardımcı olmak isterim rahim sülüğü seansımin 2. Aşamasındayım öncelikle ilk sırt tarama yaptırdım ve hacamata aşık oldum sırt ağrılarım geçti . Sonra 2 ay sonra hacamat ve sülük yine sırtıma ayak bileğime popo bölgemde hacamat yaptirdim sonra rahmime 11 tane şifa deposu sülük attırdım . Arkadaşlar değişmeleri siraliyorum öncelikle gitmeyen 1 yıldır gecmeyen mantarım vardır inanın rahimin içi beyaz beyazdi kadına fotoğraf çektirdim hatta bu işlemden sonra ne kaşıntı kaldı nede mantar ve ilişki sırasında hamile kalmak istediğim için sabaha kadar yatarım 3 yıldır deniyoruz aşılama klomer herşey denedim bir gebeliğim var oda düşükle sonuçlandı. Diyorlar ya beynin rahatlaması gerekiyor inanın çok doğru ne kadar istesemde bunu yapamıyordum ama bir ara eşimle sıkıntılıydik o dönem gebelik düşünecek halim yoktu ve gebe kaldım . Neyse konumuza dönelim . Sabaha kadar kalkmama rağmen o sıvının nerdeyse hepsi içimden gidiyordu ilişki bittiğinde popama yastık koyuyordum o an bile minik bir gulmeyle yada öksürükle hepsi dışarda 🙄 ve sulukten sonra ve kasıklarıma yapılan hacamattan sonra içimde kaldığını farkettim ama ben deli gibi adetime 2 gün kala yaptirmistim yapan abla adet olduktan sonra bittikten 3 gün sonra gel yumurtlamaya temiz olsun rahim dedi . Ve ben bugün gittim öncelikle hacamatlarim oldu Rahime sülük atıldı . Rahimimde ki yara kaybolmus mantarım yine vardı ama çok azdı . Ve içimden ilk yaptirdigimdan ziyade çıkan o parçaları görseniz şok olursunuz bildiğiniz bir dana ciğeri kadar parça döktüm . Muhakkak hasta bezi ve yedek kıyafet alın ben eve gelene kadar pacamdan kan sızdı . Ve sadece 4 dakika yürüdüm ve taksiye bindim altıma poşet koydum adamın koltuğu leke olmasın diye düşünün poşette bile kanlar o derece . Üstümü söylemiyorum arkadaşlar fotoğraf atabilirim ama korkarsiniz diye atmıyorum . Ama asla acı yok asla korkmayın çok uzun oldu helal edin hakkınızı ve şunu unutmayın Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış kulaklarınız bebiş dolsun sormak istediğiniz şeyleri sorabilirsiniz 3 yıldır herşeyi yaptırdım ☺️

Merhaba arkadaşlar ben ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapıyorum. 9 Kasım günü yumurtlama oldu değerlendirdik sonra 11 Kasım gününü de değerlendirdik yumurtlamadan sonra göğüslerim şisti ve uçları ağırmaya başladı. Normalde göğüslerim adetten 1 hafta önce ağırmaya başlardı sizce normal mi böyle olması?

aaa süper Rabbim evladınıza kavusmayı nasip etsin insallah ben inofoloic kullandım ama pek bi faydasını göremedim .. c life macunu da yiyemedim bu yüzden c life kapsülünü aldım onunla birlikte kullanıyorum simdi ne zaman test yapacaksınız acaba
Merhaba c life kullaniyomussunuz bir faydasını gordunuzmu bende almayı dusunuyorumda

Allerji ilaci bilaxten hamilelikte bile icilebiliyor canim. Bence onu kullananilirsin. Soguk alginligina gelince bisey olmaz bebek tutunmadan ama yine de sadece parol mu icsen acaba
Merhaba, alerji ilaci bilaxtene baslatti doktor ama sormayi unuttum bu ilac surekli icilebilir bir ilac mi ara vermek gerekiyr mu omur boyu gerekirse kullaniliyormu

X