2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba, alerji ilaci bilaxtene baslatti doktor ama sormayi unuttum bu ilac surekli icilebilir bir ilac mi ara vermek gerekiyr mu omur boyu gerekirse kullaniliyormu
Surekli icilebilir canim. Ama belli bir yerden sonra geciyor. Benim 1 yil devam etmisti allerjim. Neye karsi oldugu da belli degildi. Her gun kullaniyordum. Sonra kendiliginden gecti

Surekli icilebilir canim. Ama belli bir yerden sonra geciyor. Benim 1 yil devam etmisti allerjim. Neye karsi oldugu da belli degildi. Her gun kullaniyordum. Sonra kendiliginden gecti
Allah razi olsun yanit icin yuregime su serptiniz. Bu ilaclar receteli, surekli doktora mi gittiniz ilac
bittikce. Cildiyeden yer bulmak oldukca zor o sebeple de sordum.
Hangi ilac kullanmistiniz bana bil...n verdiler

Allah razi olsun yanit icin yuregime su serptiniz. Bu ilaclar receteli, surekli doktora mi gittiniz ilac
bittikce. Cildiyeden yer bulmak oldukca zor o sebeple de sordum.
Hangi ilac kullanmistiniz bana bil...n verdiler
Aile hekimine yazdirabilirsin. Ama recetesiz de alinabiliyor eczaneden. Bilaxten kullandim evet

Aile hekimine yazdirabilirsin. Ama recetesiz de alinabiliyor eczaneden. Bilaxten kullandim evet
Gercekten cok Tesekkurederim. Ilac 60tl gibi birsey gorunuyor fiyati. Aile hekimi yaziyorsa yazdirayim tabi. Birkac ay kullanimda yanetkisi oluyormu, o konuda da bilgi verebilir misin canimm.
Bana da sifa olur ins🙏🏼
Inan o kadar kasinti oluyorki duramiyorum🥹
Bu arada bu ilaci icmeme ragmen kirmizi dokuntulerim devam ediyor, ictigin donemde boyle bi durum yasamis miydin acaba

Gercekten cok Tesekkurederim. Ilac 60tl gibi birsey gorunuyor fiyati. Aile hekimi yaziyorsa yazdirayim tabi. Birkac ay kullanimda yanetkisi oluyormu, o konuda da bilgi verebilir misin canimm.
Bana da sifa olur ins🙏🏼
Inan o kadar kasinti oluyorki duramiyorum🥹
Bu arada bu ilaci icmeme ragmen kirmizi dokuntulerim devam ediyor, ictigin donemde boyle bi durum yasamis miydin acaba
O sebeple iciyordum zaten canim. Icmedigim gunlerde oluyordu o kasinti ve dokuntuler. Normalde gunde 1 kullaniliyor ama ihtiyac durumunda sabah aksam icebilirsin demisti. 1 ilacla kesilmeyince bazen gunde 2ye cikiyordum. Sonra gecti sukur

Herşeyin videosu izlenmemeli herşeyin nasıl yapıldığı okunmamalı aslında size komik bir şey anlatayım da gülün. Gözlerimi çizdirecektim bir gece önceden de gideyim bakayım nasıl yapıyolar diye açtım youtube izledim. Benim yaptıracağım no touch lazerdi böyle ışıklar atıyolar göze o kadar. Ben de oturdum lasik ameliyatı da izledim böyle gözün irisini kaldırıyo kesip falan ıyy çok kötüydü dedim ki ayy iyiki bunu olmuyorum ne kötüymüş. Sabah kalktık ameliyata aldılar beni sağ gözümün irisini bi kaldırdı doktor kenara attı falan ay ben bir panik noluyo noluyo bu ne dedim. Lasik ameliyat yapıyoruz sakin ol dedi. Dedim no touch olcaktım ben ama ne bu. Yoo lasik diye anlaştık ya hani dedi doktor o sırada🤣🤣🤣🤣 Benim şaşkoloz kocam bulmuştu o hastaneyi meğer orası lasik ameliyat merkeziymiş çıkınca gözlerin kapalı kocamı yumruklamıştım sinirden bu da böyle bir anımdır🤣🤣🤣🤣
Merhaba. Ne kadar ucret odemistiniz ve nerede yaptirdiniz acaba?

Ben 400 mg kullanıyorum çok folik asit değiştirdim en son gittiğim doktor tavsiyesi üzerine Poliversin marka bir folik asit aldım ödediğim tutar 680 tl pcos var bunun üzerine tavsiye etti dr bakalım daha önce kullandıklarım;
Gynopol (450 ₺)
İnofolic combi HP(280 ₺)
Vifolic (120₺) ödemiştim
Bu folic asitler neden bu kadar pahalı ya anlamıyorum aile hekimim folbiol marka yazmıştı onu almadım
Farklı vitamin olarak ben birşey kullanmıyorum
Merhaba bende gynopol kullanıyorum 2 gün oldu ayriyeten folic asit kullanmama gerek varmi. Bende de ayriyeten vifolic var gynopol kullanmaya başladığım için vifolic bıraktım yan etki yapar diye sizce kullanmamalimiyim ?

Merhaba bende gynopol kullanıyorum 2 gün oldu ayriyeten folic asit kullanmama gerek varmi. Bende de ayriyeten vifolic var gynopol kullanmaya başladığım için vifolic bıraktım yan etki yapar diye sizce kullanmamalimiyim ?
Yanlış yönlendirmek istemem bu konuda çok bir bilgim yok isterseniz doktorunuza danışın 🙏🏻

Kızlarrrr, nasılsınız. Güzel tweeetyyy tweeetyyy 'miz normalde Mart annesi olacaktı ancak dün 28. haftasında doğumu gerçekleşti. 🧿 Kendi de bebeği de şu anda iyiler. İnşallah daha da güzel haberlerini alacağız. Dualarınızı eksik etmeyin 🙏

Happen94 Happen94 C cnlrm edahandro edahandro C Conqueror123 aynurland aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni destinesiaa destinesiaa Gul220 Gul220 maaaavi maaaavi Perlitik Perlitik S Sunshine1 beyons beyons Zumruduanka96 Zumruduanka96 imagination forever imagination forever fnd_50 fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani P Psikolog2426 L A L L A L L A L S simurgggg savascii savascii Papatyamaviss Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch Safransari Safransari

Kızlarrrr, nasılsınız. Güzel tweeetyyy tweeetyyy 'miz normalde Mart annesi olacaktı ancak dün 28. haftasında doğumu gerçekleşti. 🧿 Kendi de bebeği de şu anda iyiler. İnşallah daha da güzel haberlerini alacağız. Dualarınızı eksik etmeyin 🙏

Happen94 Happen94 C cnlrm edahandro edahandro C Conqueror123 aynurland aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni destinesiaa destinesiaa Gul220 Gul220 maaaavi maaaavi Perlitik Perlitik S Sunshine1 beyons beyons Zumruduanka96 Zumruduanka96 imagination forever imagination forever fnd_50 fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani P Psikolog2426 L A L L A L L A L S simurgggg savascii savascii Papatyamaviss Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch Safransari Safransari
Dünden beri aklımdan çıkmıyordu, sağlıklı olmalarına cok sevindim 🙏 inşallah bebeği de kendisi de en hızlı şekilde toparlanacak, sütü de gelmiş çok şükür, bebişi de iyiymiş diye okudum 🙏 bugünleri unutturacak nice sağlıklı yılları olur Aryakuşla inşallah 🧿🙏

Yeni yılın ilk bebelerinden olmak istemiş kuzummmmm tweeetyyy tweeetyyy aşkım umarım iyisinizdir sen ve bebeğin🤲🏻♥️
Afra tafram haber verdiğin için teşekkür ederim 🤲🏻

Çok şükür kuzum yılın ilk bebeklerinden oldu 🥰🥹ikiside çok iyi durumda en kısa zamanda rabbim kavuştursun güçlü bir bebek o en kısa sürede annesine kavuşucak 🙏🙏

Çok şükür kuzum yılın ilk bebeklerinden oldu 🥰🥹ikiside çok iyi durumda en kısa zamanda rabbim kavuştursun güçlü bir bebek o en kısa sürede annesine kavuşucak 🙏🙏
İnşallah bebeğim. Sen nasılsın bu arada. Bayadır konuşamadık. Her şey yolunda mı 😊

Ben iyim canım sen nasılsın 🥰ben işte yarın tr ye geliyorum çatlatma iğnesi denicem bakalım bu ay da neler olucak
Hadi ya, güle güle gelin ve tüm işleriniz rast gitsin inşallah. 🙏 Şükür iyiyim ben de. Bebiş büyümeye devam ediyor 24 haftayı doldurduk. Artık yavaş yavaş ağırlaşıyorum 😊 Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. Allahım sizlere de bu yıl en hayırlı zamanda güzel haberleri almanızı nasip etsin 🙏

Yaaa cok sükür canım iyi olmalarına cok sevindim, dualarımız onunla ve bebegiyle olacak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de iyiyim kusum bir kızımız olacak nasipse Defne’miz 🙏🏻 sen de iyisindir umarım zamanında doğumlar nasip olsun hepimize, 2024 te tüm bebek isteyen kisiler hayırlısıyla kavussunlar umarım🐣

Yaaa cok sükür canım iyi olmalarına cok sevindim, dualarımız onunla ve bebegiyle olacak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de iyiyim kusum bir kızımız olacak nasipse Defne’miz 🙏🏻 sen de iyisindir umarım zamanında doğumlar nasip olsun hepimize, 2024 te tüm bebek isteyen kisiler hayırlısıyla kavussunlar umarım🐣
Ayy maşallah seninde mi kız yirim 🥰 adıyla çok yaşasın inşallah. Defne adı benim de aklımdan geçmişti, bir de Melis geçmişti. eşim Elif dedi. Hala isim koyamadık 😂 ama artık isim seçmemiz lazım bizim de. İnşallah sağlıklı doğumlar yaşayalım 🙏

Ayy maşallah seninde mi kız yirim 🥰 adıyla çok yaşasın inşallah. Defne adı benim de aklımdan geçmişti, bir de Melis geçmişti. eşim Elif dedi. Hala isim koyamadık 😂 ama artık isim seçmemiz lazım bizim de. İnşallah sağlıklı doğumlar yaşayalım 🙏
Evet canımm insallah 🙏🏻 defnede elif de cok hos melis de adıyla yaşasın, ben öncesinden ismi ayarladıgım icin zorlanmadım secmekte, bi de esimle anlasmıstık kız olursa ben erkek olursa sen diye 😄😄 ama o da begendi ismi ortak karar diyebiliriz 😄 insallah saglıkla gelsinler, Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻🙏🏻 sen bi defneyi düsün hem evrensel hem de anlamı bitkiden haric temiz iyi ahlaklı kız demek cok hosuma gitti benim ❤️

X