2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet güneş su dınlenmek cok etkı edıyor bebegıminşallah sıze yetısmek ıstıyorum çok hemdehep beraber yuvarlanıp gıderız
bende cok yoruldugum için işten izin almıştım il dışına cıkamadık eşimin işlerinden dolayı ama yine bulundugumuz yerde gezdik evde dinlenme fırsatım oldu ve bu sürede hamiş kaldım bence sanada tatil iyi gelecek

Eldeki sahte testleri bitirmeye çalışıyordum acaba sizce bozuk saatin günde iki kere doğruyu gösterdiği gibi bu da doğru olabilir mi? Hahxhajxja üstteki 2 gün öncenin alttaki az önce yaptım
bu baya pembiş canım yakında eczana varsa başka marka testle dene inş vardır canım

Eklentiler

• IMG_1287.jpeg
    167,9 KB · Görüntüleme: 82
Eldeki sahte testleri bitirmeye çalışıyordum acaba sizce bozuk saatin günde iki kere doğruyu gösterdiği gibi bu da doğru olabilir mi? Hahxhajxja üstteki 2 gün öncenin alttaki az önce yaptım
Bi arkadaş daha böyle öğrendi sanırım başka formda görmüştüm bebiş vardı olabilir mi olabilir kuzum başka bi testle destekle istersen inşallah vardır

baya pembeydi ama ben şok oldum canım regl gelene kadar umut var hayırlısı olsun

kuşum o testı nerden aldıysan sıkayete gıt sana yenı testler versınler.cok ayıp yanı bıldıgın pozıtıf cıkmıs.sana predıctor versınler onu yap

Bi arkadaş daha böyle öğrendi sanırım başka formda görmüştüm bebiş vardı olabilir mi olabilir kuzum başka bi testle destekle istersen inşallah vardır
Valla daha test almam ya gecikince direkt kan veririm gerçekten çok şaşırtıcı

Kız bu pembiş çıkmış. Bu bozuk testlerde gölge gibi çıkınca sıkıntılı oluyor ama böyle pembe çıkıp gebe omlayanı görmedim ayyy çok heyecan yaptım.

Kız bu pembiş çıkmış. Bu bozuk testlerde gölge gibi çıkınca sıkıntılı oluyor ama böyle pembe çıkıp gebe omlayanı görmedim ayyy çok heyecan yaptım.
Strip böyle çıktı ama beybi sanırım diğeri sahte dpo 12. Gündeyim ateşim de 36.9

Eklentiler

• IMG_1287.jpeg
    167,9 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar, bilmeyenler için tekrar yazıyorum. Eylül ve Ekim ayı için yeni topik açıldı. Geçmek isteyenler aşağıdaki linkten geçebilirler. Ben artık eskisi gibi takip yapamıyorum malum Diğer topiğe geçti bile çoğu kişi orası daha aktif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…