2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İşte benide ultrasona göre 12+2de çağırdı. Ee gittiğimde 2li test vs için bir daha mı randevu alcaz direk o gün mü yapçak onu anlamadım. 13. Haftaya kalırsa sıkıntı olur mu olmaz herhlade doktor onu düşünmüştür dimi

canım ilk 3 ay güneş kremi de yasakmış, bence doktoruna hangi içerikleri araman gerektiğini sor, ben bi tane aldım paraben falan yok ama doktora sorucam uygun mu diye

12. Haftaya kadar yetişmeze sat'ı değiştiririz dedi bana. Demekki normalde de olan birşey bu. Napalım sağlıklı olsun da bi hafta geç olsun
İleri geri oynamalar olabiliyor geç erken döllenme olabiliyor benim 10 kasımdı 20 kasıma aldı bir önceki kontrolde

Valla ben de yan yatıp sırt üstü uyanıyorum artık nasıl oluyorsa ki normalde de hiç sırt üstü uyumazdım.
Bebeğin hareketini mi hissettin? evet zaten son 3 ay özellikle sırt üstü yatmamak gerek diye okumuştum. Neyse 3 ayım daha var o zaman nedense ben de hamile yastığı ile uyuyamam gibi geldi. Çok sarıp sarmalayan bişe rahatsız eder gibi. Ben de küçük yastık deneyeyim o zaman

Kızlar biz de geldik her şey yolunda dedi doktor hatta ölçüme göre 1 hafta önde gidiyor ama cinsiyet tahmininde bulunamadı ne yaptıysa göstermedi tahminlere açığım
Fotoğraf eklemeyi unutmuşum sorry

Eklentiler

• 20230127_162704.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 110
  • 20230127_162544.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 107
Ayriyeten randevu almana gerek yok canım gittiğinde ultrasondan ense kalınlığına ve burun kemiğine bakılıyor bide kan vermeye yollayacak seni o kadar tabikide doktorun düşünmüştür endişelenme için rahat olsun :)

Evet hareket etiğini hisediyorum artik ilk hamilelikte vicut hamileliği tanimadigi için geç hisetmiştim 18/20 haftalarda ama şimdi çok erken hisettim

Valla kuzum bende batıl inançlara inanmıyorum iki gün önce kestirdim saçımı çok güzel oldu rahatladım resmen ya
Allaha şukur ben hamile kalmadan 1 ay önce kestirdim ilk hamileliğimde çok uzundu ilk hamileliğimde böyleydi şimdi böyle

Eklentiler

• 57C31F4D-FCA7-4E1F-8705-2375DEBE2FA2.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 98
  • 91A11567-DE17-4800-BA68-041BFBF95F25.jpeg
    138,6 KB · Görüntüleme: 95
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…