2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İyi akşamlar kızlar nasılsınız? Benim kusmalar seyrekleşti 2 3 günde bir oluyor mide bulantısı ve tadsızlık devam ediyor birde bugün belim çok ağrıyor sağ taraf paranoyak gibiyim kusmalar azaldı acaba bişey mi var diye düşünüyorum şimdi bel ağrısı da olunca

İyi akşamlar kızlar nasılsınız? Benim kusmalar seyrekleşti 2 3 günde bir oluyor mide bulantısı ve tadsızlık devam ediyor birde bugün belim çok ağrıyor sağ taraf paranoyak gibiyim kusmalar azaldı acaba bişey mi var diye düşünüyorum şimdi bel ağrısı da olunca
Kusma hiçbir şeyin göstergesi değil canım için rahat olsun rahim genişledikçe de bel ağrıyor

evet canım ilk gebelik 🙂 ben hiç anlamıyorum eşim çin takvimi rus takvimi ne varsa baktı kız diyor ama o da erkek istiyor aslında 😂
Bende hepsinde bakmıştım erkek çıkıyordu,bende erkek hissediyordum,ultrasonda dr kiz dedi😁

Bugun çok soru sordum ama kızlar bişey daha danışmak istiyorum genelde arkdaslarım hamilelik de yüzde leke olur güneş kremi kullan vs dedi. Doktora sormayı unutmuşum gittiğimde soracağım güneş krem veya başka bişey kullanan var mı leke için
Ben öğrendiğimden beri güneşe çıkacağım zaman güneş kremi kullanıyorum doktor daha ilk randevuda söylemişti bana

Teyzoşlar biz cinsiyeti herşeyi denedik ama göremedik 😀 benimki aynı benim gibi inat.içerde tepetaklak yatıyor yarasa gibi 😀🦇 sağlığıyla ilgili bi sorun yok çok şükür ki .Buyrun yarasa tadında fotomuz .27 şubata kadar şafak saymaca artık 😀

Teyzoşlar biz cinsiyeti herşeyi denedik ama göremedik 😀 benimki aynı benim gibi inat.içerde tepetaklak yatıyor yarasa gibi 😀🦇 sağlığıyla ilgili bi sorun yok çok şükür ki .Buyrun yarasa tadında fotomuz .27 şubata kadar şafak saymaca artık 😀

Eklentiler

• 4E6C6FA6-D9FA-457E-9E9C-7AE466B097A5.jpeg
    4E6C6FA6-D9FA-457E-9E9C-7AE466B097A5.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 101
  • 17982C77-9E63-4E23-A860-A487708CA67F.jpeg
    17982C77-9E63-4E23-A860-A487708CA67F.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 98
Ay mercimek boylarıyla inatlarıda başladı bunlarınnn😄 olsun canım 27 şubatta daha garanti olur hemm🧿🧿🙏🏼

Yaa pitirciga bak sennn😍😍 azcik bari gosterseymis cinsiyetini, bir ay nasil bekliceksin annesi 🙈🙈🥰

canimm gözünaydın💞💞 cok sevindim saglikli olmasina testinin sonucunada cok sevindim. olsun saglikli olsunda onemli olan o🌸🌸😍 benimde 18 subat görüş günü

X