2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynen öle canım az daha uzasın kestirmeyi düşünüyorum açıkçası çevredekilerin etkisinde kalıyorum kestirme vs gibi içimden geleni yapıcam teşekkürler bu arada rahatladım

12lerde gidersin icinin rahat etmesini istiyorsan canim. benim ilk randevumla arasi 5 hafta oldugu icin ben 11lerde gittim.

Bugun çok soru sordum ama kızlar bişey daha danışmak istiyorum genelde arkdaslarım hamilelik de yüzde leke olur güneş kremi kullan vs dedi. Doktora sormayı unutmuşum gittiğimde soracağım güneş krem veya başka bişey kullanan var mı leke için

ya ben cinsiyetini dün ogrendigime pisman oldum cidden herkesinki degisiyomu erken ogrenince boyle yaa 13 hafta cokmu erken gercekten ay
Yaa simdi kiz beklentisine girince erkege degismesi de bi zor olur gibi geldi bana da bana erkek dedi doktor buna ragmen hala kiz beklentim bitmedi, bitemedi

Çok sevindim benim içime kız doğdu

Ben Şuan kullanmıyorum güneş yok ve çok çıkmıyorum diye ama baharın başlıycam. Hamilelerde kalıcı lekeler olabiliyormuş gerçekten

Erkek canım

Kafa yapısı erkeği andirdi ama diyorum ya nubunu goremiyorum belki videoyu görsem belllkiii yorum yapabilirim
Benimkini neye andırdın canım bu arada arkadaşım senin adına çok sevindim nedense Ağustos'taki annelerin bebekleri kız mı bana mı öyle geliyor ♥ inşallah benim bebeğim de hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kız evladı olur

Kız dedim ya seninkine yorum yapamadım diye rahat dursaymis tosbaaa güzel bir poz vereymis

Benim doktor kalp duymaya da hemen çağırmamıştı daha 8. 9 haftada çağırdı. Ama hafif kanama olunca erken gittik. Garanti olsun erken gelince bazı şeyler görünmüyor anneler boşuna strese giriyor diyor. Fikri öyke yani

Doğru diyorsunuz aslında kanama filan olmasında bekleyelim yeterki. Teşekkür ettim bilgilendirme için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…