2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aslında kilit nokta bunu yapmak sizi rahatsız edecekse doğru olduğunu düsündügünüz icin degilde rahatsiz edecek hissi yaratmamasi adina kestirmeyin derim. Aman ya cok sacma benimde kesime ihtiyacim var bakis acisina girebilirseniz de kestirin gitsin. Bu tibben zararli olan bi sac boyama degil. Bi inaniş. Vicdanen nasıl rahat ederseniz o sekil yapın. Kestirip korkmak belki kestirmekten kaynakli degil korkudan kaynakli zarar verir olcagi budur 🙏
Aynen öle canım az daha uzasın kestirmeyi düşünüyorum açıkçası çevredekilerin etkisinde kalıyorum kestirme vs gibi içimden geleni yapıcam teşekkürler bu arada rahatladım🌼😇

Benim kadın doktorumda kontrolüm 9 şubattaydı normalde ama ben aradım erkene çektim önümüzdeki çarşambaya, fakat onu bile bekleyemeyip bugün hastaneye gittim. Çarşamba gitmem lazım şimdi ama gitmesem de olur o gün
12lerde gidersin icinin rahat etmesini istiyorsan canim. benim ilk randevumla arasi 5 hafta oldugu icin ben 11lerde gittim.

Bugun çok soru sordum ama kızlar bişey daha danışmak istiyorum genelde arkdaslarım hamilelik de yüzde leke olur güneş kremi kullan vs dedi. Doktora sormayı unutmuşum gittiğimde soracağım güneş krem veya başka bişey kullanan var mı leke için

ya ben cinsiyetini dün ogrendigime pisman oldum cidden herkesinki degisiyomu erken ogrenince boyle yaa😂😂😂 13 hafta cokmu erken gercekten ay
Yaa simdi kiz beklentisine girince erkege degismesi de bi zor olur gibi geldi bana da 🙈 bana erkek dedi doktor buna ragmen hala kiz beklentim bitmedi, bitemedi🙈

Selamlar geldikkk 💕 ben de iyi haber getiridm . Bebeğin ensesi burun kemiği normal iyi dendi , kafasını ellerini vs gördüm gitmeden hemen vişne suyu içmiştim hareketliydi bebiş ama kordon bacak arasından cikmadi o yüzden cinsiyeti saptayamadı doktor sadece ufak bir tahmin ama yüzde bile veremem alışveriş yapma dedi . 11+5 de gittim ama 12+5 çıktı erken döllenme olduğunu tahmin ediyordum zaten. Lütfen cinsiyet tahmini yapar mısınız teyzeleri 🙏🙏
Çok sevindim😇 benim içime kız doğdu💓

Bugun çok soru sordum ama kızlar bişey daha danışmak istiyorum genelde arkdaslarım hamilelik de yüzde leke olur güneş kremi kullan vs dedi. Doktora sormayı unutmuşum gittiğimde soracağım güneş krem veya başka bişey kullanan var mı leke için
Ben Şuan kullanmıyorum güneş yok ve çok çıkmıyorum diye ama baharın başlıycam. Hamilelerde kalıcı lekeler olabiliyormuş gerçekten

Selamlar geldikkk 💕 ben de iyi haber getiridm . Bebeğin ensesi burun kemiği normal iyi dendi , kafasını ellerini vs gördüm gitmeden hemen vişne suyu içmiştim hareketliydi bebiş ama kordon bacak arasından cikmadi o yüzden cinsiyeti saptayamadı doktor sadece ufak bir tahmin ama yüzde bile veremem alışveriş yapma dedi . 11+5 de gittim ama 12+5 çıktı erken döllenme olduğunu tahmin ediyordum zaten. Lütfen cinsiyet tahmini yapar mısınız teyzeleri 🙏🙏
Erkek canım

Kafa yapısı erkeği andirdi ama diyorum ya nubunu goremiyorum belki videoyu görsem belllkiii yorum yapabilirim ☺️
Benimkini neye andırdın canım 😁 bu arada arkadaşım senin adına çok sevindim nedense Ağustos'taki annelerin bebekleri kız mı bana mı öyle geliyor ♥ inşallah benim bebeğim de hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kız evladı olur

Kız dedim ya seninkine yorum yapamadım diye 😂 rahat dursaymis tosbaaa güzel bir poz vereymis 😂
Benimkini neye andırdın canım 😁 bu arada arkadaşım senin adına çok sevindim nedense Ağustos'taki annelerin bebekleri kız mı bana mı öyle geliyor ♥ inşallah benim bebeğim de hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kız evladı olur

Ay canım bende geç kalmaktan korkuyorum genelde herkes 12 de yaptırmış 13 geç mi olur bilemedim daha önce bi yorumda okudum biride 11+3 Ken gitmiş burun kemiği gözükmemiş 12 de tekrar gitmiş öle gözükmüş stres oldum iyice doktor çağırdığında 11 oluyorum net gözükürmü heşey bilmiyorum
Benim doktor kalp duymaya da hemen çağırmamıştı daha 8. 9 haftada çağırdı. Ama hafif kanama olunca erken gittik. Garanti olsun erken gelince bazı şeyler görünmüyor anneler boşuna strese giriyor diyor. Fikri öyke yani

mide bulantilari coktu hayattan zevk alamiyodum gunler bi sekilde uyuyarak film.izleyerek dinlenerek gecti canim. bol dua...E tabi korkularim olmadimi oldu. kalbi atiyomu yasiyomu diye evhamlarim oldu. ama bi sekilde bisi olsa belirti verirdi diye hep telkin ettim. saglikli.ilerlesinde varsin arasi uzun olsun..ben bikac gun once kanama yasayip korkuyla gittim bak. sonra insan diyoki saglikli olsun kanamalar olmasinda dr normal kontrolune gidebileyim rahatca diyor...👍
Doğru diyorsunuz aslında kanama filan olmasında bekleyelim yeterki. Teşekkür ettim bilgilendirme için

X