2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kizlar ben kucuk bir yerde yasiyorum esimin isi dolayisiyla. doktor 18. 23. hafta arasi organ taramasi icin diyarbakir yada vana sevk edecegini soyledi. bulundugum ilde yapilmiyormus. bende kendi kuzenim kadin dogum dr istanbulda. kendi prof hocalari ve arkadaslari var. gel burda yapalimm dedi. doktor ucakla gitmemde sakinca gorur mu sizce yada onun sevk ettigi yere gitmek istemesem sikinti olur mu. bu organ taramasi dedigi detayli ultrason degil mi?

Uçağa binmekten korkmuyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama yine doktorunuz d doğruyu verecektir

Merhaba, az önce nipt testimin sonucunu aldım çok şükür temiz çıktı cinsiyet de erkek @pozitifbiri bir oğlum var evde 2 oğlan nasıl olacak hiç bilemiyorum
Yaa cok sevindim sonucunuza hayırlı olsun bundan sonra endiseleriniz cok daha az olacak ne mutlu size küçük prens evinize neşe mutluluk katsın

Ben zaten balik yag ve mineraller iciyordum gevitamax diye bir vitamin,folik asiti biraktirmadi ona devam,ekstra demir verdi daha içmedim aksam yemeğinden 1saat once icerim...ama bulantilarim 3 4 gündür var zaten
Bak simdi benim de gözüm korktu balayi zamanı yaklasiyorken bu olmaz ki ama insallah tez vakitte gecer canım

Canım nasıl oldun sayfaları atladum okuyamadım.
Dr izin verir bence ben 6 haftalıkken izin verdi bana. Tabi en iyisini Dr unuz bilir. Sevk ettiği yere gitmek istemmen tercih meselesi sıkıntı olmaz. Diyarbakır'da nerde yapılıyor acaba ben Diyarbakır dayım

Ögrenirsem derim canim. cok şükür bebek iyidi. kanama alani vs görmedi. kilcal damar catlamasindan olabilir dedi. Allah korusun parcali kanama veya yogun kanama olmadikca endiselenme dedi cnm. ilac vs vermedi cinsiyetinede kiz gordugunu soyledi

Kızlar hamilelik hormonları ile birlikte biraz hüzünlüyüm belki saçma gelebilir Sizinle paylaşmak istedim. Eşimle ailelerimize bebek haberini verdiğimizde beklediğim tepkiyi alamadık her iki taraftan da . İnstagramda vs hamileliğini paylaşanları görüyorum ya coşkuyla ya ağlayarak karşılanıyor. O kadarını beklemedim tabi. Kimsenin yüzünde mimik oynamadı. Yuvarlak cümleler hayırlı olsun sağlıkla gelsin. Bitti gitti. İki tarafında çok torunu var bu bir etken olabilir artık 5-6 torundan sonra heyecan beklemek haksızlık. Ama sanki hevesim kursağımda kaldı. Çocuğum istenmiyor gibi hissetim

canım eskiler biraz temkinli oluyo, sağlıkla kucağına aldığında sevinirler

Gorumcem doğurana kadar kanama görüyordu. Ama bebekle alakalı değildi. Sevindim. Canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…