2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar herkes cinsiyeti öğreniyor hemen 😂 cinsiyet partisi yapacak olan yok mu 😇
Düşünmüyorum açıkçası.Kış mevsiminde kapalı kafelerde kimseyi memnun edemeyeceğim bir parti beni biraz geriyor 😀 anı olsun diye bi parkta bahçede iki poz arkadaşlarla foto çekmeyi düşünüyorum.Aileye de pasta yaptıracağım kızsa içi pembe ,erkekse mavi olacak 1.derece akrabalar için yeterli bi aktivite bence 🥰🙏🏼

Düşünmüyorum açıkçası.Kış mevsiminde kapalı kafelerde kimseyi memnun edemeyeceğim bir parti beni biraz geriyor 😀 anı olsun diye bi parkta bahçede iki poz arkadaşlarla foto çekmeyi düşünüyorum.Aileye de pasta yaptıracağım kızsa içi pembe ,erkekse mavi olacak 1.derece akrabalar için yeterli bi aktivite bence 🥰🙏🏼
Aynen kuzum bende öyle yapacam sırf fotoğraf video olsun hatıra kalsın diye 😇

Yaa benim hic biseyim yoktu ne bulanti ne kusma ne koku hassasiyeti,herkesin 12 haftadan sonra azalıyor, benimki yeni başladı,birkac gündür devamlı bir bulantim var,kusmuyorum ama boğazımda 🤦‍♀️12+6 var mi benim gibi yaşayanlar?? Esim gülüyor sen prensessin sana bisey olmaz
Kişiden kişiye zamanlama değişiyor inşallah uzun sürmez 😕 kusmasak da o duygu çok rahatsız ediyor 😬

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
Oy oy maşallah çok sevindim😍

Kuzum bende sırf fotoğraf video çekelim hatıra kalsın istiyorum yapacam büyük ihtimalle ama sadece anne baba kardeş olur yanımızda parti gibi olmaz yani 😇
Bende öyle ailemiz bir de belki birkaç arkadaş ama bir yerde mi yapsam kafe gibi evde mi bilmiyorum :)

Yaa benim hic biseyim yoktu ne bulanti ne kusma ne koku hassasiyeti,herkesin 12 haftadan sonra azalıyor, benimki yeni başladı,birkac gündür devamlı bir bulantim var,kusmuyorum ama boğazımda 🤦‍♀️12+6 var mi benim gibi yaşayanlar?? Esim gülüyor sen prensessin sana bisey olmaz
Canim doktorun sana vitamin takviyesi verdi mi peki? Benim son kontrolumden sonra 12 hafta doldugu icin folik asidi biraktirdi ve ekstra takviye vermedi. Simdi verirsem bulantilarin olur hic keyfini kacirmayayim, 16. haftada vericem dedi. Hep böyle yapiyormus. Takviyelere basladiysan ondan olabilir bu bulantilar

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
cok mutlu oldumm

Canım çok şükür benimki de temiz çıktı aradılar hastaneden de. Artık diğer kontrol 3 hafta sonra, dayanabilirsem 😂
Dayan dayan ben de yarından sonra büyük ihtimalle bir ay göremeyeceğim 🥲 ben sana dayanma konusunda destek olmaya çalışacağım 😀😀 sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim 💕

Kızlar randevularınız ne sıklıkla oluyor? Bugün 9. haftada randevum vardı, diğer randevumu taa 8 Marta verdi doktor. Ama arada ikili test için başka merkeze gitmem lazım 11-14 hafta arası. Yurtdışındayım, burda işler biraz farklı yürüyor sanırım, doktorum da hiç güleryüzlü canayakın değil. Moralim çok bozuk 😢
ben Turkiyedeyim ama en son 7+0da gittim kalp atışı dinledim 12. haftada ikili teste gel dedi haftaya cumartesi 5 hafta olcak o zaman. Zaman hic gecmiyor keske arada bir randevu daha olsaydi sürekli kendimi dinleyip acaba öyle mi oldu böyle mi oldu diye düşünüyorum. 11+0 cok erken olmasa bu haftasonu giderdim, off günler gecmiyorrr 😏

Canim doktorun sana vitamin takviyesi verdi mi peki? Benim son kontrolumden sonra 12 hafta doldugu icin folik asidi biraktirdi ve ekstra takviye vermedi. Simdi verirsem bulantilarin olur hic keyfini kacirmayayim, 16. haftada vericem dedi. Hep böyle yapiyormus. Takviyelere basladiysan ondan olabilir bu bulantilar
Ben zaten balik yag ve mineraller iciyordum gevitamax diye bir vitamin,folik asiti biraktirmadi ona devam,ekstra demir verdi daha içmedim aksam yemeğinden 1saat once icerim...ama bulantilarim 3 4 gündür var zaten😏

Gözün aydın çok sevindim senin adına 🤗
canim Allah razi olsun cok sagol
Gözün aydın canım yha çok sevindim mübarek günde rabbim hepimize hayırlısı ile kolay bir surec ve kolay bir doğum nasip etsin inşallah. ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏
Canimmm cok cok sagol...Âmin inşallah💕💕
Canım çok sevindim benim de aklım kalmıştı arada girip bakıyodum. Allah kandil günü sevindirmiş seni darısı hepimizin başına inş hep böyle güzel haberler alırız 🙏🏻🧿
Evet canim Normalde 31 ocakta cinsiyet icin gitcektim Allah bugune nasip etti ögrenmemi. çok şükür inşallah sizlerinde güzel haberlerini alalim 💚
Hadi bakalım hayırlısı olsun bizim bebeklerimiz çok güçlü 🧿
sagolasin canim 🤗🤗🤗🤗

X