2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Neden istenmesin canım.

Canım eski insanlar biraz daha utaniyorlar bu konularda. Benim ailem de sadece hayirli olsun dedi ama yadirgamadim. Emin ol senden sonra en cok sevinen onlardir

Merhaba, az önce nipt testimin sonucunu aldım çok şükür temiz çıktı cinsiyet de erkek @pozitifbiri bir oğlum var evde 2 oğlan nasıl olacak hiç bilemiyorum
Gozunuz aydin, darisi bizlerin basina insallah. Yarin dr.kontrolum var. Pztsi gibi ben de numune vericem herhalde. Kac gunde sonucunuz geldi, hangi firma ve ne kadar verdiniz acaba. Bana 7bin tl denildi basic paket icin. Plus paket onerilmedi, basic paketteki testlerin hassasiyetini dusuruyormus ve ABDde calisilmiyormus bu sebeple. Plus istersek kibrista calisiliyormus.

Hayır canım hiç düşünme öyle şeyler
Bende eşimin tarafından tepkisiz kaldılar çok tepki vermediler hiç takmadım
Ama kendi ailem kardeşlerim herkes ağlama krizine girdiler mutluluktan ilk torun olmanın da etkisi olabilir

Canim mesela benim ailemde 3. torun ama esimgilin ailesinde ilk torun oldugu icin tepki farkliligi daha farkli oldu istememezlik gibi dusunme. inan bana su hamilelikte kafama.takmicagm ne varsa bana takinti oluyor. o kdr hassasimki. sen bebegine o enerjini gecirme lutfen mutlu anne mutlu bebek derler...

Kızlar az önce eşim işten geldi ve doktorumuzun 16 haftadan önce cinsiyet söylemediğini söyledi o kadar moralim bozuldu ki bu gidişle özele gitçem bende
canim banada kendi doktorum 13 de soyluyorum ama herseyiyle net 16.haftada belli olur tabiki dedi. yani bugun kiz dedi bize ama ben 16. haftaya kadar bisi almicam net emin olmak icin. 3 hafta sonrayi bekliyorum suan tabi seviniyoruz ogrenince ama yanilma paylarinida dusundukce 16. da insan daha rahat eder sanirim

Bende oyle düşündüm,simdilik begenip favorilerime ekliyorum,bir da ki gidişimde yine kiz derse ozaman alırım

Fikir olsun diye paylaşmak istedim ben bugün verdim kanımı canım genoksta 6bin liraya yapılıyor zaten onlarınki hem kapsamlı ve tek paket eurofinsten de fiyat almıştım arada 1600 tl oynayınca genoksu tercih ettim zaten doktorumda bu ikisini önerdi bana.

Ben geçen hafta eurofinse 7500 a yaptırdım. Standardın bi üstüydü

Güzel kuzum zorlamıyor. Benim hiç kusmam bişeyim olmadı o anlamda rahat gidiyor. 3 kilo almışım . Topaç gibi olcam heralde bikaç ay sonra Senin nasıl gidiyor .
Benim günden güne değişiyor ama genel anlamda rahat Bi hamilelik geçiriyorum, halsizlik yoruyor bazen mide yanması yordu Bi kaç kere bazen de bulantı kiloma bakmadım 63 64 arasıydı öyle gidiyordu en son karnım da artık kendini belli ediyor ufak ufak :)

Tecrübeli anneler daha once doğum yapanlar,daha erken ama size sormak istiyorum,lohusa takimi alip kullandınız mi? Ne bileyim boyle dantelli taçlı terlikli süslü olanlardan?kullanisli mi yoksa bildimiz pamuklu pijamalar daha mi kullanışlı?tavsiyeleriniz ne?

Çok iyi süper canım . Umarım hepimiz rahat güzel hamilelil geçiririz folik asit kullanıyormusun hala? Doktorum elenetal verdi bunla devam et folidoce u bırakabilirsin dedide

Geçtiğimiz hafta pazartesı vermiştim kanı, 10.günde geldi sonuçlar, 450 dolardı fiyatı panorama test için, paketini bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…