2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar herkes cinsiyeti öğreniyor hemen 😂 cinsiyet partisi yapacak olan yok mu 😇
Canım ben aileden çok uzak Bi sehirde yasıyoruz eşimle ben iş nedeniyle kendı aramızda eşimle balon patlamayı dusunyorm arkdas vs cagrmadan masrafsız olcak ztn ıkımız yapcas hatıra kalsın diye öyle gösterisli seylere bende karsıyım ama yapmayadabilrim emin değilim😊

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
Çok sevindim canım .Ne mutlu sana güzel bi haberle geldin bize ❤️ İnan senin için girdim şimdi güzel haberler okumaya niyetlenip. Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏼💐

Arkadaşlar ben 10+2 deyim.Koku hassasiyetim vardı ama bu hafta tavan yaptı.Değişik koku aldığımda anında öğürmeye başlıyorum.Arabada cam açık gidiyorum soğukta.Benim gibi yaşayan var mı
O haftalarda tavan yapıyo zaten canım benim de öyleydi
12. Haftaya girdim ben şu an daha azaldı koku hassasiyetim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 74
Arkadaşlar ben 10+2 deyim.Koku hassasiyetim vardı ama bu hafta tavan yaptı.Değişik koku aldığımda anında öğürmeye başlıyorum.Arabada cam açık gidiyorum soğukta.Benim gibi yaşayan var mı
12+5 hala yağ kokusu mahvediyor 🥹 çamaşır deterjanı mahvediyor.Öğür Allah öğür 😒 et kokusu tavuk kokusu soğan kokusu vb diye gidiyor liste 😀

X