2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
C5DD29FA-5739-4685-9264-8515C57311C3.jpeg
A47B4B24-48C5-466D-B939-0ABB17ED86BC.jpeg

Arkadaşlar cinsiyet tahmini yapabilecek var mı ?🌸

günaydın kızlar. çekinerek birşey danışmak istiyorum 11 haftalık gebeyim fakat gebeliğimi öğrendiğimden beri cinsel istekte acayip azalmam var yok bile yani o derece off kendimi kötü hissediyorum üzülüyorum ama napayım içimden gelmiyor sanki kaçıyorum :KK43: yaşayan varmı geçici bir süreçmi bu gerçekten çok kafama takıyorum eşimide üzüyorum birşey demesede anlıyorum yaşayan varmı böyle bir durum
Bendede vardı o eşimi çok seviyorum ama opmesine bile tahammül edemiyordum sanki Allah'tan şuan yanımda değil yurt dışında yoksa kalbini kırmaktan çok korkuyordum

Haa şöyle yaa, bana bunlarla gelin

Geçen libidosu artmış ne zaman yasak kalkacak diye gün sayan annelerimizi okumuştuk,
Şimdi de antilere geldik 😅 ki bende bu grupta oluyorum 🥴

Neymiş gebelikte herşey kişiye göre değişiyordu, bu cinsel istek yada isteksizlik de kişiye göre değişiyor 👍 hepsi normal bayanlar, hepimiz kocamızı seviyoruz herşey hormonlar kaynaklı

Geçen libidosu artmış ne zaman yasak kalkacak diye gün sayan annelerimizi okumuştuk,

Neymiş gebelikte herşey kişiye göre değişiyordu, bu cinsel istek yada isteksizlik de kişiye göre değişiyor 👍 hepsi normal bayanlar, hepimiz kocamızı seviyoruz herşey hormonlar kaynaklı
Valla ilk çocuğumda tavan yapmıştı yalan yok kocam benden kaçıyordu artık erken uyumus taklidi yapiyodu😂🤭🤭 bunda da tam tersi oldu 😅

Kızlar bakın az önce ne okudum , 20. Haftada bebek tam göbek deliği hizasına geliyormuş. Yani 12. Haftadan itibaren artık her hafta 1 cm 1 cm yukarı çıkıyormuş. Bu da demek oluyor ki yavaştan bizim rambolar ve rambogüller yukarı doğru yol aliyorlar 😂🥰🧿

Kızlar bakın az önce ne okudum , 20. Haftada bebek tam göbek deliği hizasına geliyormuş. Yani 12. Haftadan itibaren artık her hafta 1 cm 1 cm yukarı çıkıyormuş. Bu da demek oluyor ki yavaştan bizim rambolar ve rambogüller yukarı doğru yol aliyorlar 😂🥰🧿
Rambagüller ne kızzz 😂🤭🤭

Ben nasıl iki gruptada olabiliyorum anlamiyorum 😁 ruyalarima kadar girdi kac kere. Ama os harekete gecince isteksizligim oluyor. Kaldiki 2 kere kanamam oldu. Zaten doktor yasak dedi. Ama esim yasak olmasiyla ilgili tiye alan yorumlar yapabiliyor. 1 kerecik kacamak olmustu. O gunu hatirlatip yasak o gun kalkti miydi diyor. (Isine gelince yasak dinlemeyebildin manasinda) kemkum hakli 😁 isler benim istek seviyeme gore sekillenmekte. Ama ben aslinda isterken yapmadigim icin icsel olarak bebege bisi olcak hissi sebebiyle oldugunu duaunuyorum. Bilincaltimiz..

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
Ayy maşallah yaa, hem her şeyin yolunda olmasına hemde prenses geliyor olmasına 🙏 rabbim bizlere de hayırlı haberler nasip etsin 🤲

Anamm prenses mi geliyor😊 masallah yaa senin bebegini hep erkek olacak diye düşünmüştük 🙈 saglikla gelsin insallahh rabbim korusun🥰 herkesin de kiz yaa kizi bi ben bulamadim galiba burda🙄😅

Gözün aydın canım çok sevindim 🙏🏻🌸🧿

Ayyy maşallah canım,her şey yolunda olmasını çok sevindim😇🤗 sana demistim kilcal damarlardan olabilir,cunku bana drm zamaninda onu söyledi,Cok şükür,güzel gününde güzel haberine🤲🏻🤗Hadi bakalim kızlar çoğalıyor,prensesler senesi galiba👼👼😇😇💓💓💓💓

X