2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyy maşallah canım,her şey yolunda olmasını çok sevindim😇🤗 sana demistim kilcal damarlardan olabilir,cunku bana drm zamaninda onu söyledi,Cok şükür,güzel gününde güzel haberine🤲🏻🤗Hadi bakalim kızlar çoğalıyor,prensesler senesi galiba👼👼😇😇💓💓💓💓
Acaba kılcal damar çatlaması bebek rahim vs büyüdüğü İçin mi oluyor canım yaşarsak biz de korkmayalım 🥲🥰

Acaba kılcal damar çatlaması bebek rahim vs büyüdüğü İçin mi oluyor canım yaşarsak biz de korkmayalım 🥲🥰
Benimde 8ci haftada hafif lekelenmem oldugunda,dr demisti ki olabilir,kan sulandiricidan olabilir,rahim büyünce bağlar geriliyor,kılcal damarlar çatlıyor olabilir,yani kanama yogun ve kırmızı adet kanama olmadi surece boşuna stres yapma demisti🤗

Evet canım yüzde 60 erkek dedi ama daha erken sonraki muayenede bakicaz dedi. Bu sene kiz senesi galiba burda da hep prenses haberleri aliyoruz, doktorum da hastalarinda daha cok kiza denk geldigini soyledi🙈
Saglikli olsun canım,bukadar prenses icinde birer prens da lazim🤗🤩

Ayy maşallah yaa, hem her şeyin yolunda olmasına hemde prenses geliyor olmasına 🙏 rabbim bizlere de hayırlı haberler nasip etsin 🤲
Âminnn canim insallah💕
Anamm prenses mi geliyor😊 masallah yaa senin bebegini hep erkek olacak diye düşünmüştük 🙈 saglikla gelsin insallahh rabbim korusun🥰 herkesin de kiz yaa kizi bi ben bulamadim galiba burda🙄😅
aynen ben bile ilk bastan beri erkek hissediyrdum insallah yanilmaz doktorum😃sagol caniiiim
Gözün aydın canım çok sevindim 🙏🏻🌸🧿
cok sagol canimm💟
Ayyy maşallah canım,her şey yolunda olmasını çok sevindim😇🤗 sana demistim kilcal damarlardan olabilir,cunku bana drm zamaninda onu söyledi,Cok şükür,güzel gününde güzel haberine🤲🏻🤗Hadi bakalim kızlar çoğalıyor,prensesler senesi galiba👼👼😇😇💓💓💓💓
dun yazdim.ya tavsan senesiymis bol kiz haberi alcakmsiiz diye😃 sagolasn canim.cok tesekkurler ❣

Kızlar herkes cinsiyeti öğreniyor hemen 😂 cinsiyet partisi yapacak olan yok mu 😇
Ben yapmam,benimki tup bebek,okadar zorluklar atlattık,hava atmaya gelmez, nazardan korkarim,saglikli gelsin inşallah da baska bisey istemem,benim daha aile disinda hic kimse bilmiyor😁göbeğim da yok 🤣

Ben yapmam,benimki tup bebek,okadar zorluklar atlattık,hava atmaya gelmez, nazardan korkarim,saglikli gelsin inşallah da baska bisey istemem,benim daha aile disinda hic kimse bilmiyor😁göbeğim da yok 🤣
Kuzucum benimde tüp Bebek benim de şu an sadece anne baba kardeşler biliyor ben belki kendi aramızda Sahil kenarında Ufak sis balon patlatma gibi bişey düşünüyorum sırf hatıra kalsın diye 😇 zaten sosyal medyada paylaşmayı düşünmüyorum bebek doğsun hele bir sağlıcakla herkese sürpriz olur 😂

Kafa yapısı nasıl oluyo kız
Screenshot_20230126_132433_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20230126_132425_com.android.chrome.jpg

Skull teorisi canım

X