2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar şimdi fetal dna testini yaptırınca şu detaylı ultrasona falan damı gerek olmuyor ? Ense kalınlığı falan bakıyolar ya herşey şimdi bu testte çıkar heralde diğer taramalara gerek yok dimi ?

Çok sevindim canım .Ne mutlu sana güzel bi haberle geldin bize ❤️ İnan senin için girdim şimdi güzel haberler okumaya niyetlenip. Sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏼💐
Canimm cok tesekkur ederim hepimiz guzel haberler verelim insallah❣❣❣ ikili sonucumda temiz geldi canim çok şükür. risk düşük cikmis

Kızlar şimdi fetal dna testini yaptırınca şu detaylı ultrasona falan damı gerek olmuyor ? Ense kalınlığı falan bakıyolar ya herşey şimdi bu testte çıkar heralde diğer taramalara gerek yok dimi ?
Canim 20. hafta civari giriliyor detayli ultrasona. Perinatolog arastiriyorum ben simdiden. 1 saate yakin inceliyormus bebegin her yerini. Bütün organlari, uzuvlari, parmaklarına varana kadar. Buna her turlu girmek lazim. Kalpte delik, bobrekte parlama va görülüyormus detaylida. Yegenim icin damarlarindan biri ters mi ne demisti tam hatirlamiyorum, ama sorun olacak bir sey degil demisti o zamanlar. O derece inceliyorlar

Canım daha kuçük gibi geldi yorumlamak için ama erkege benziyor kafa cene yapısı belirgin
Bana da baksana 😀 rüyamda kız gördüm bakalım yarın ultrasona gircem devlet hastanesi söylemz galiba

Eklentiler

• IMG_20230113_102000.jpg
    IMG_20230113_102000.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 90
günaydın kızlar. çekinerek birşey danışmak istiyorum 11 haftalık gebeyim fakat gebeliğimi öğrendiğimden beri cinsel istekte acayip azalmam var yok bile yani o derece off kendimi kötü hissediyorum üzülüyorum ama napayım içimden gelmiyor sanki kaçıyorum :KK43: yaşayan varmı geçici bir süreçmi bu gerçekten çok kafama takıyorum eşimide üzüyorum birşey demesede anlıyorum yaşayan varmı böyle bir durum
Aynısı bendede var yanlız değilsin o konuda vallaha ben esim yanastikca kaktriyom ben kaktirdikca adam daha cok istekleniyo 😊 bende kacabildim kadar kaciyom suan hf da bir oluyo yetiyo. Vallaha baskada arama diyom 😂

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
Gözün aydın canım yha çok sevindim mübarek günde rabbim hepimize hayırlısı ile kolay bir surec ve kolay bir doğum nasip etsin inşallah. ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Kizlarr geldiiiimmm...dun kanamam oldu biliyorsunuz. doktor cok sukur kanama alani vs gormedi bebek iyidi popo ustu oturmus cakili sekilde 😃😃 kilcal damar catmalasndan olabilir dedi progestan vs vermeye gerek gormedi. bebek oturdugu icin cinsiyet gormedi kalk yuruyus yap bi cikolata ye gel dedi. 15 20 dk oyalandm felan gene girdim veee yuksek ihtimal kizin olcak dedi😍😍😍 Kandil gunu aldigim haber dunku korkudan doktgm gozyasi bugun mutluluga birakti... Rabbim mubarek gunun hatrina herkese saglikli dogumlar nasip etsin...😇
Canım çok sevindim benim de aklım kalmıştı arada girip bakıyodum. Allah kandil günü sevindirmiş seni darısı hepimizin başına inş hep böyle güzel haberler alırız 🙏🏻🧿

Kızlar bende 10. Haftadayım ama karnımda sanki hissediyorum bebisi sizdede öyle oldu mu kalp atımı gibi bazen sanki gercekten vuruyor böyle , damar atımı olsa anlarım ama sanki icerden biri tekmeliyor gibi ikinci çocuğum bu acaba o yüzden mi erken hissediyorum

Kızlar bende 10. Haftadayım ama karnımda sanki hissediyorum bebisi sizdede öyle oldu mu kalp atımı gibi bazen sanki gercekten vuruyor böyle , damar atımı olsa anlarım ama sanki icerden biri tekmeliyor gibi ikinci çocuğum bu acaba o yüzden mi erken hissediyorum
Ben de 10. Haftadayım canım ve aynen ben de bazen öyle şeyler hissediyorum. Drum hissedemezsin dedi gerçi ama bilmem ki 😇🙏🏻

12+5 hala yağ kokusu mahvediyor 🥹 çamaşır deterjanı mahvediyor.Öğür Allah öğür 😒 et kokusu tavuk kokusu soğan kokusu vb diye gidiyor liste 😀
Yaa benim hic biseyim yoktu ne bulanti ne kusma ne koku hassasiyeti,herkesin 12 haftadan sonra azalıyor, benimki yeni başladı,birkac gündür devamlı bir bulantim var,kusmuyorum ama boğazımda 🤦‍♀️12+6 var mi benim gibi yaşayanlar?? Esim gülüyor sen prensessin sana bisey olmaz

Ben de 10. Haftadayım canım ve aynen ben de bazen öyle şeyler hissediyorum. Drum hissedemezsin dedi gerçi ama bilmem ki 😇🙏🏻
Ya önce bende damar atıyor filan sandım ama değil işte sağ tarafta resmen oynuyor tekme atıyor bide benim 2. Çocuğum daha önce dogum yapmış olanlar erken hissedermiste diyorlar o yüzden şaşırdım bu kadar erken beklemiyodum. Damar olsa 1 dakika filan sürer bu birkaç saniye sürüyor duruyor sonra yine başlıyor özellikle sağ tarafta küçük bi top vuruyo gibi icten

Hadi bakalım hayırlısı olsun bizim bebeklerimiz çok güçlü 🧿

Benimde 8ci haftada hafif lekelenmem oldugunda,dr demisti ki olabilir,kan sulandiricidan olabilir,rahim büyünce bağlar geriliyor,kılcal damarlar çatlıyor olabilir,yani kanama yogun ve kırmızı adet kanama olmadi surece boşuna stres yapma demisti🤗
Benımde lekelenmem oldu canım 6. Hafta ve 7. Haftalarda kanama alanı vs göremedi ama tedbir amaçlı fitil vermişti belki de o sebepten

Canimm cok tesekkur ederim hepimiz guzel haberler verelim insallah❣❣❣ ikili sonucumda temiz geldi canim çok şükür. risk düşük cikmis
Oh ne güzel ❤️ çok sevindim bende yarın göstereceğim sonuçları bakalım 🙏🏼💕

Canım ben aileden çok uzak Bi sehirde yasıyoruz eşimle ben iş nedeniyle kendı aramızda eşimle balon patlamayı dusunyorm arkdas vs cagrmadan masrafsız olcak ztn ıkımız yapcas hatıra kalsın diye öyle gösterisli seylere bende karsıyım ama yapmayadabilrim emin değilim😊
Aynen kuzum bende aynı senin gibi düşünüyorum 😇

Ay bana da bakın kız mı erkek mi sizce ben ilk duyduğumda kzı hissetmiştim eşim için hep kızdı 🥰 ama biraz gebelik ilerledikçe sanki içime erkek doğuyor gerçi önemli olan sağlıkl gelmesi 🙏🏻🥰🌸

Eklentiler

• 33CFB30E-BF00-42D5-8F95-B7B09B11CBFA.jpeg
    33CFB30E-BF00-42D5-8F95-B7B09B11CBFA.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 74
X