2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ah bitanemm cok cok üzüldüm ne diyecegimi hic bilemiyorum rabbim sabrini versin insallah🥺😔 ben de az önce ultrason fotografimi paylasmistim simdi cok mahcup hissediyorum sana karşı. keske paylasmasaydim keske daha önce görseydim bunu düşünebilseydim cok özür dilerim senden, hakkini helal et. Allahim hicbir anneyi üzmesin insallah😔 insallah saglikli evlat nasip eder en kisa zamanda😔 tekrar cok ozur diliyorum
Görmedim ulturason fotoğrafınızı ben çok özür dilerim böyle hissetmenize sebep olduysam inşallah sağlıkla alırsınız yavrunuzu bana da dua edin inşallah tez vakitte bende kavusayim baştan beri hamile olduğumu kavrayamamıştm zaten yavrum hiç bir rahatsızlık vermedi bana hiç birşey hissetmedim melek gibi girdi hayatıma sonra çıktı inşallah cennette kavuşmak nasip olsun banada

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Allah sabır versin canım,kalbine ferahlık versin 🤲🏻😥çok zor bir durum,seni cok iyi anlıyorum,Rabbim bir daha yaşatmasin🤲🏻😥

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Allah sabrını versin canım inşallah tez zamanda hayırlı güzel evlatlar nasip etsin😔

Görmedim ulturason fotoğrafınızı ben çok özür dilerim böyle hissetmenize sebep olduysam inşallah sağlıkla alırsınız yavrunuzu bana da dua edin inşallah tez vakitte bende kavusayim baştan beri hamile olduğumu kavrayamamıştm zaten yavrum hiç bir rahatsızlık vermedi bana hiç birşey hissetmedim melek gibi girdi hayatıma sonra çıktı inşallah cennette kavuşmak nasip olsun banada
Canımmm insallah rabbim nasip edecek saglikli güzel yavrular. Benim annemin 4 kaybi olmus onceden, cok şükür rabbim iki kiz evlat nasip etti sonrasinda ona. Senin de Allah tarafindan kararlastirilmis bir zamanin var🙏🏻 bide gercekten senin elinde olan bir sey degil, kanaman olur, dusuk riski olur ve dinlenmezsin, kendine dikkat etmezsin anlarim ama senin durumunda yapabilecegin en ufak bir sey, minicik bir çözüm yoktu kuzumm😔 Rabbimden geldi, rabbimin cennetine gitti. Herkes sana cok dua ediyor, icimizde hissediyoruz acini bitanem

Şimdiden açın çocuğu kaçıran insan güzellikle getirir mi sizce. Benim arkadaşımın eski eşi de 2 gün kaçırmıştı çocuğu avukat bunun kesinlikle affı yok görüş iptali için basvurucaz dedi ve görüş iptali olacak birsonraki davasında
Mahkemede araştırdm da ben,görüş gününün hepsini elinden almazlar dedi sadece kısıtlanır dedi

Üzülme diycemde üzülüyor insan. Bende yaşadım 9 hf lik kalp durması sonucu kürtajla alınmıştı sanki onca zaman karnindaymisda veresim gelmemişti anestezinin etkisinde hep ağlamışım almayın kalbî atti son dk diye kötü bir zamandi o günler rabbim vardır bir bildiği belki yada kucağına alıp ta aci yasasaydin daha kötü olurdun bunada şükür rabbim büyüktür de bir can aldin bir can ver rabbim en kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah. Kurtajdan altı ay sonra bebek düşünüyorum diye dr a kontrole gittim ve kizima hamile kaldım. Üzme kendini gerçekten kalbini ferahlat

Ahh canim benim yaa cok üzüldüm inan ki cok 🥺🥺🥺 allahim sana güc versin sabir versinn insallah yüregine sular serpecek saglikli bir evlat nasip eder..

Eki Görüntüle 3196465 Eki Görüntüle 3196466
Canım annelerr biz geldik🥰 sabah doktora gittik cok şükür her sey yolunda. 7 haftalikken 2 gün geriden geliyordu ama 11+1 de gittik bugun, 11+5 cikti😊 geriden gelen annelere moral olsun diye yazmak istedim😍 ense kalinligi icin de 1mm dedi doktor. Sıkıntı yokmus. Ama bebegim hep uyudu, uyandiramadik🙈 cikolata yedim, visne suyu ictim öncesinde halbuki, defalarca öksürdüm uyansin diye, doktor kasigimi sarsti falan ama nafile. Uyandiramadan bitti muayene🙈 doktor cinsiyet söylemek icin erken dedi ama ben bu kadar net bi bacak arasi fotografi hic görmedim, buraya da attım alttan fotosunu🙈🥹🥹 degisecegini sanmıyorum🥹 hepimiz saglikla alalim bebeklerimizi kucagimiza insallah🥰
İkinci ayaklı fotoya bittim 😍

Birde forumun bu mavi rengi hiççççç hoşuma gitmedi, eski hali daha iyiydi sanki (hamilelik hormonların dan bu renk bile bir battı sanki 🤷‍♀️)
Bende begenmedim gerçekten güzel olmamış kırmızı daha iyiydi bu çok parlak ve kullanıcı isimlerini zorundan okuyorum 😊

Benim de ts3 ve ts4 yüksek çıkmış. Aile hekimim bebek için sakıncalı bir durum kadın doğum doktoruna danış testi tekrarla dedi ama kontrolüm şubatın 6'sında. O zamana kadar beklemek sıkıntı olur mu bilemiyorum. Bir de bunun dışında birkaç değer daha var kimisi düşük kimisi yüksek sorun olabilecek değerler mi görsini ekliyorum bilenler yorum yapabilirse sevinirim.
Benimde T3 ve T4 yüksek tiroid bezlerinin fazla çalıştığını gösteriyor. Bu da düşük riski yaratıyor. En kısa sürede endokrin doktoruna gitmen ve bol bol dinlenmen lazım.

Canım Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin çok üzüldüm. Ama hayırlısı böyleymiş , sabret ne olursun, elbet bir gün meyvesini yiyeceksin. Rabbim yüreğine ferahlık versin

Canim biz hic hareket göremedik cunku uyudu benim minik sıpam🙈 kalp atisini dinledik hareket ettiremeyince🙈 uyuyan hali de melek gibiydi saatlerce izleyebilirdim🥹 eger uyumuyorsa senin minnos hareketli olur, burda herkesin bebesi taklalar atiyordu oyle diyorlardi😅
Canım kesin erkek demek doğru olmaz.Amma büyük ihtimalle erkek diyebilirim çünkü kızlarda genelde o ara boş oluyor. Yalniz şöyle de bir şey var ki , kızların da klitorisi pipiye benzeyebiliyor bu haftalarda. Sonradan içeri çekiliyor. Ben nerdeyse kesin kız diyeceğim kendime , kendimden çekiniyorum düşün 😅 bi sonraki randevuda erkekse zaten gözünüze sokar 😂 koca bir büllük fotosu verir doktor size 😂 ben sabahtan beri durdurup durdurup nubuna bakıyorum bebeğimin. Bildiğin kız. Ama kız diyemiyorum işte çekiniyorum erken diye 😅

Kızlar ya benim de dünden beri baş ağrısı ve ani kusmam var hiç midem bulanmadan aniden kusuyordum. Tiroit mevzusuna canım sıkıldı galiba ondan oldu tansiyonum yüksek çıkıyor annemlere geldim.
Yarın dahiliyeye randevum var. Size diyeceğim canınızı sıkmayın ufak şeylere tansiyonum bir türlü düşmedi . Her vücudun tepkisi farklı demekki bana da dua edin 🙏

Kuzum merhaba bulantılar baya halsizlik çok giremedim teşekkür ederim birtanem sorduğun için sen nasılsın canim
iyiyim ben canim 12. haftada bulantilar kesildi benim Allaha şükür. bikac gundur iyiyim ve istahim acildi🙈 sabret seninde gececek insallah💟 balik hapi kullaniyorum bi tek onu ictikten sonra hafif mide bulantim oluyor geciyor

Kızlar ya benim de dünden beri baş ağrısı ve ani kusmam var hiç midem bulanmadan aniden kusuyordum. Tiroit mevzusuna canım sıkıldı galiba ondan oldu tansiyonum yüksek çıkıyor annemlere geldim.
Yarın dahiliyeye randevum var. Size diyeceğim canınızı sıkmayın ufak şeylere tansiyonum bir türlü düşmedi . Her vücudun tepkisi farklı demekki bana da dua edin 🙏
Allah sifa versin canim eltiminde triodi 3 ksuurlerdeydi ogrenince. sonra ilacla hizli dusuyormus endise etme yeterki ilaclarini hemen kullan canim💕

Canım çok yüksek değil korkma boşuna stres yapıyorsun ilaç verince hemen düşüyor merak etme içini rahat tut sen. Stres en büyük düşmanımız. Allah korusun bir şey olacaksa olurdu zaten olmadıysa demekki sorun yok ilaçla normal seviyeye iner.

X