2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar hepinize sorum olsun; riskli hamilelik tam olarak ne? Yani kanaması olup iyileşmiş olan kişi riskli mi? Ya da ne bileyim kese aşağıda olunca mı risk oluyor? Neye göre riskli bilen var mı?
Benim bildiklerim ve yaşamış olduğum için
Kanama, kesenin aşağıda olması enfeksiyon olması serviks kısalması başka varsa bilmiyorum

Crp gebelik de yükselebiliyor

Tüp bebkle hamile kalan arkadaşlarım özel olucak ama sormam lazım doktorunuz birliktelik konusunda birşey söyledi mi ya da sordunuz mu? Ben sormadım da unutuyorum hep bebeği merakımdan..
Canım bizim hala yasak. Bu hafta 13 olucam gittiğimde bakalım ne dicek ama ben yapamam ya bu halde

Kızlar progestan kahverengi akıntıyı kaç günde keser cumartesi akşamından beri kullanıyorum hala kahverengi akıntım var moralim bozuk ya Bir de fitil olarak almaya başladım bu akşam yarım saat yattım sonra WC gidince sanki tuvaletimi yapınca hepsi çıktı gitti yağlı gibi bişey çok özür dilerim açıkça yazdığım için aktı gitti faydası olacak mı onun bana

Doktoruna sorman lazim canım kanama Alani hala kapanmadiysa ya da hala kan rahimde varsa doktorun gorudugu icin tam bilgi verir
Valla canım sordum kemküm etti. Kanama geçti ama tam bişe demedi. 10 gün daha yapmayın dedi. Ben de ama kanama geçmiş bişe yok dedim. Sonra bişe olsa ağlayacaksın kötü olacaksın dedi. Korktum işte yapmadım tabii ki

Fitilin dış kapsülü canım o merak etme ilaç etki etmiştir.

Canım benim 3-4 günde geçti sonra bir 4 gün sonra gene hafif geldi sonra geçti. Ama 15 gün full yattım hiç kalkmadan hiçbişe yapmadan. Doktor 1 hafta sürebilir, bir anda kesilmez demişti

Canım benim 3-4 günde geçti sonra bir 4 gün sonra gene hafif geldi sonra geçti. Ama 15 gün full yattım hiç kalkmadan hiçbişe yapmadan. Doktor 1 hafta sürebilir, bir anda kesilmez demişti
Canım istirahat dedi benimki de ama hiç kalkma demedi zaten pek mümkün değil bakmakla yükümlü olduğum çocuğum var yine de dinlenmeye kendimi yormamaya özen gösteriyorum

Canım ben gece yatarken koyuyorum sabaha kadar kalkmamaya çalışıyorum kalkacaksam da min 3-4 saat sonra kalkıyorum wc için. Ona rağmen bile o yağlı yapısı oluyor. Mutlaka etki etmiştir ama tüm işlerini bitirip öyle koyarsan daha bir etkili olur diye düşünüyorum.

Sıkma canını önlemini almışsın akıntı için strese girip minişi yorma annesi

Ayy canım teşekkür ederim ben de öyle yaparım yarından itibaren.. nedense çok kafama taktım bu lekelenme olayını beni çok dibe çekti oğlum da ilgi bekliyor okullar tatil malum sadece WC için kalkmak gibi bir lüksüm yokki yine de yorulmamaya gayret ediyorum şu ilk 12 haftayı bi atlatsaydık hayırlısıyla..

Kızlar neler yaptınız biz bugün detaylı ultrason yaptırdık her şeyimiz iyi çok şükür sadece 32. Haftada böbrekleri tekrar ölçtürmemiz gerekiyomuş ama şuan şişme vs yokmuş
Kızlar çok özür dilerim ben buraya nasıl yazdım bilmiyorum haziran annesiyim ama nasıl girdim bu gruba anlamadım şaşkınım şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…