2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim tiroit de 2.90 çıkmıştı, bugün dahiliyeye gittim en düşük doz tiroit ilacı verebilirim dedi yarın sabahtan bir kez daha kan ver dedi

Sanıyorum ki bir tek benim doktorum onay vermiş haftada bir, dikkatli ve korunarak yaparsanız sorun olmaz dedi. Biz sormadan kendisi tüm detayları söyledi o sırada bundan da bahsetti. Ancak tüp bebek ile gebe kalan bir arkadaşım var ona kesinlikle yasak. Belki de doktorlar durumu görüp ona göre bilgi veriyordur.

Ay bu mavilik ne ya çok rahatsız edici. Sizde de renk değişikliği oldu mu kızlar ben mi yanlışlıkla bir şey yaptım
ayni sey deminden beri degistirmeye calisiyorum,meger benden kaynakli degil

Malesef kuzum bildiğim bir yer yok

Canım Akdeniz usulü besleneceksin. Ara öğünler klasik diyetlerle aynı, son ara ogune süt koy. Öğleden sonrakine de 1 dilim ekmek arasına peynir falan ekle. Gerisi bildiğin diyet. Sadece akşam yemekleri 3 köfteyse 5 köfte , ama yine makarna pilav vs yok. Bol su, mümkünse hareket. Listeyi paylaşamam kuzum yani ben ücretli faydalanıyorum çünkü, hak geçer şimdi...

Kesinlikle ye. Ben 1 saat öncesi çikolatalı süt içmiştim. Delirmişti

Kesinlikle enerjji veren şeyler yiyin bir saat öncesi gibi.

Aynı senin haftalarında hissettim. Şu aralar azaldı ama yine de var hareket hissediyorum hala

Biz haftada bir yapıyoruz , ama üfff ne yapıyoruz belki öncesinde böyle keyif almiyordum çok memnunum bu durumdan hem sogumuyor ara hem de isteksizlik olmuyor. İlişki olmazsa olmaz ama riskimiz de yok yani belki ondan böyle rahatiz

Ben de 12. Haftaya girdim inşallah geç değildir ya 2.90 a bile ilaç vermişler benimki de baya yüksek demekki
Bana kadın dogum doktorum zaten sıkıntılı bir değer değil ama belki takip eder, belki düşük doz başlar demişti şimdi doktor ben vereyim yavaştan başlayalım olmadı gelecek ay keserim falan dedi, daha bugün aldım ilacı yarın sabahtan kan verdikten sonra başlayacağım

Aynen sağlıkli olsun gersi fark etmez

Hshshjj maşallah diyeyim
Bir sağlık sorunu yok ise bu kadar kısıtlanması benim içime sinmiyor açıkcası. Risk yoksa ne var anne de baba da mutlu olucak bebeğe de yansıcak neticede. Vallahi hamileliğimi öğrendiğimden beri yok ilişki yok maydonoz yok bitki çayı ayol bunaldım. Çok net olan konulara dikkat ediyorum ama gerisi saldım çayıra mevlam kayıra

Selam hamişler bügün detaylı ultrasonum vardı allaha şükür herşey normal 7,5cm olmuşuz doktor Kalbine falan bakamadı benim minnak kaçıyor doktor baya benide zorladı görebilmek için ama şimdi böl yeri olduğu için görüntüde bi var bi yok 2 gün sonraya randevu verdi tekrar bakacak parmaklarını saydık ayak parmaklarıni midesiydi falan herşeye çok güzel baktı doktorum 1 saat falan surdu altan baktı üsten bak en çok korktuğum serviks kısalması kızımda 0.3mm düşmüştu halka takılmışti falan çok zor bi hamilelikti şukur bu da tam tersi serviks uzunluğu 5cm akşamda kızım zıplıyorsu bire birden karnıma oturdu göbeğimden yükselen bi ağrim oldu sanki karnımın için balon patladı gibi hisettim çok korktum ama allaha şükür bügün iyi oldugunu öğrenince rahatladım cinsiyet sordum doktorum belli degil dedi 12+3h olmama rağmen söylemedi ama bacak arasının dolu olduğunu fark ettim zaten almanyada bunu hiç sevmiyorum çok geç söylüyorlar kızımıda 20 haftalık ne olduğunu söylemiştiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…