2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah canım Allah hepimizin yardımcısı olsun bulantıdan ziyade içim hiçbir şey almıyor değişik bir iştahsızlık ama olsun bu gümlerde geçicek sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza

İlk 3 ay yasak Tüp bebek benim ama kanama alanımda var azda olsa bu yüzden bile yasak. Transferim 10 Aralıkta oldu o günden beri yasak bize
Benim transfer 29 kasımdaydı canım bir de öncesinde yumurta toplama tedavisi esnasında da yasaktı en son ne zamandı unuttum bile benim ilk kızım da tüp bebekti biz 9 ay kardeş gibi olmuştuk.. korkumuzdan

Benim transfer 29 kasımdaydı canım bir de öncesinde yumurta toplama tedavisi esnasında da yasaktı en son ne zamandı unuttum bile benim ilk kızım da tüp bebekti biz 9 ay kardeş gibi olmuştuk.. korkumuzdan
Eşimde şey diyor valla bu sefer soracağım çekinmeyeceğim ya olmuyor böyle bir gazla konuşuyor kendi kendinede işte yasak lafını duyacak yine oturacak aşağı

Tüp bebkle hamile kalan arkadaşlarım özel olucak ama sormam lazım doktorunuz birliktelik konusunda birşey söyledi mi ya da sordunuz mu? Ben sormadım da unutuyorum hep bebeği merakımdan..
Benim tüp bebek değil ama doktor ne zaman sorsam 2 hafta bekleyin 10 gün daha bekleyin dediği için zaten yapamadık gibi bişe oldu. Ben anlamıyorum, yabancı kaynaklarda asla bir zararı olmadığı yazıyor ama bizde böyle bişe var anladığım kadarı ile. Benim kanamam olduktan sonra zaten 1 aydır yapmadık ama kanama vs olmadan da zaten bekleyin diyordu doktor.. en son gidişimde geçen hafta 10 gün daha bekleyin dedi doktor. Spermdeki kimyasallar riskliymiş. Ben de ilk başlarda yapmayın dediğinde sormuştum peki sperm içerde kalmazsa sorun olmaz o zaman? Diye, evet dedi. Bilmiyorum bekliyoruz bakalım gene 10 günü. Vallahi dolmuşum

Canım rabbim hiç bir hamileye o kusmaları yaşatmasın ben yaşıyorum ya diyorum ki etrafımda hamile olduğunu duyarsam bir iki lokma bir şey yapar yapamazsam da alır destek olurum kendim yaşıyorum çok zormuş bir kap çorba olsada içebilsem diyorsun. İnşallah geçecek onlar sağlıklı olsunlarda

Eşimde şey diyor valla bu sefer soracağım çekinmeyeceğim ya olmuyor böyle bir gazla konuşuyor kendi kendinede işte yasak lafını duyacak yine oturacak aşağı
Valla biz kıçımızı kırıp oturmuştuk 9 ay boyunca yazık eşim de beni hiç strese sokmamıştı, yine öyle özledim seni diyor ama strese sokmuyor

Hahahha güldürdün beni ben de tam tersi meni besleyici diye okumuştum ilk hamileliğimde.. bize yasak falan da dememişlerdi biz kendi korkumuzdan yapmadık zaten zorla oldu bişey olmasın bi de diye

Calla biz kıçımızı kırıp oturmuştuk 9 ay boyunca yazık eşim de beni hiç strese sokmamıştı, yine öyle özledim seni diyor ama strese sokmuyor
Yaaa bu erkekler komik oluyor hakikaten eşim kendince bir yollar arıyor ama yok Zaten kusmalardan gözümü zor açıyorum birde o konu açılınca ay lütfen diyip kapatıyorum midemi bulandırıyor çok garip

Yaaa bu erkekler komik oluyor hakikaten eşim kendince bir yollar arıyor ama yok Zaten kusmalardan gözümü zor açıyorum birde o konu açılınca ay lütfen diyip kapatıyorum midemi bulandırıyor çok garip
Evet canım değişik işte hormonlar.. benim de çok canım istiyo ne yalan söyleyim ama düşünmemeye çalışıyorum rüyalarıma hiriuor bazen o şekilde

aynısı bende de var evde yiyebiliyorum ama deli gibi fast food canım istiyo :)

Ben de dışarıdan yiyorum çünkü sürekli ev işi yapamıyorum. Yani dışardan da bence besleyici şeyler yenebilir. Sürekli pizza yemedikçe sanmam sıkıntı olacağını

Evet canım değişik işte hormonlar.. benim de çok canım istiyo ne yalan söyleyim ama düşünmemeye çalışıyorum rüyalarıma hiriuor bazen o şekilde
Ah hormonlar ah Bir arkadaşım söylemişti 3.aydan sonra çok kötü oluyorsun istiyorsun diye şaşırmıştım ama buda bir ihtiyaç tabi nasıl olacak ne yapacağız valla ikilemdeyim yasak kalkınca

Merhaba ben ankaradayım, eurofins 385 ve 400 eurluk iki paketi vardı, panorama 450 usd, bana verilen fiyatlar bunlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…