2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hayat su canim torch testini bende devlette yaptirdm. sabah yaptirmistm aksam 5 gibi e nabizima dusmustu.
Tamam kuzum teşekkür ederim çünkü doktor hiç ne zaman çıkar demedi kontrole bile cagirmadi devlet hastanesi doktorları neden bu kadar ilgisiz ya yani gerçekten Allah durumu olmayana yardım etsin neyseki perşembe günü özele gidecem inşallah net görürüm bebeğimi

Öyle oluyor cnm afiyet olsun pek yeme ama acı ishal yapıyor. Dün bizde yemeğe çıktık önüme gelen hic birseyi yiyemedim burgerin külah dondurmasını yedin yani 5 tane yiyebilirdim o derece ama hasta olurum diye aldırmadılar içimde kaldı kesmedi 1 tane

Yaa kıyamam gizlice ye içinde kalmasın. Banada acıyı çok yedirmediler ama onlar mutfakta yokken bikac tane daha yemiş olabilirim

Ben de normalde hiç yemem, iki gün önce canım salatalık turşusu çekti iki orta boy kavanoz bitirdim bi günde

Kızlar ya benim riskli gebelik ve kanama dan dolayı istirahat etmem lazım ama kısa süreli raporlar işime yaramıyor heyet raporu yani 30 günlük rapor almam lazım Adana Mersin de rapor verebilecek bildiğiniz hastane doktor var mı ya yine 10 günlük rapor alıp geldim rapor hakkim bitecek yakında ne yapacağım bilmiyorum

çok şükür canim. iyi bari bi sorun olmamasina sevindim belkide dedim sana sabah aylik periyot zamanindir benimde o donemler olunxa acayip akintim cogaliyor

çok şükür canim. iyi bari bi sorun olmamasina sevindim belkide dedim sana sabah aylik periyot zamanindir benimde o donemler olunxa acayip akintim cogaliyor
Bilemiyorumki belki de peçetede olunca çok korktum karnım baya çıkmaya başladı dün mecbur biraz alışverişe çıktım pantalonlarım olmuyor diye acaba dedim orada mu yordum kendimi aman iyi olsunlar da

Hanımlar merhaba, maaşallah çok sayfa olmuş, ben her zaman takip edemiyorum yazdıklarınızı, Allah herkesin bebeğini kendisine bağışlasın.
hızlı kilo almaya başladım ben, diyetisyene gidenler varsa beslenme listelerini paylaşabilirler mi?
Hamilelere nasıl bir beslenme rutini belirleniyor merak ettim.

Kaçıncı haftadasınız? Ben de kilo hiç almadım

Bilemiyorumki belki de peçetede olunca çok korktum karnım baya çıkmaya başladı dün mecbur biraz alışverişe çıktım pantalonlarım olmuyor diye acaba dedim orada mu yordum kendimi aman iyi olsunlar da
olabilr belkide ben tek gebelik oldgm halde 45 dk yuruyeyim disarda hemen belim agrimaya basliyor ikiz gebelikte daha cabuk yorulursn dikkat et canim bidaha olmaz insallah❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…