2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay hiç anladığım bi durum değil ama benim de sarı akıntım zaman zaman oluyor.Umarım önemli bişey değildir

pozitifbiri yaa kullanıcı adınla o kadar aynı hissediyorum ki sizi bence forumda böyle düşünen tek ben değilim gerçekten pozitif ve tatlısınız teşekkür ederim inşallah güzel geçer, bebeğim güzelce büyümüştür inşallah hasta olan arkadaşlarım mesajları görmeden yazmıştım geçmiş olsun hepinize hemen geçsin gitsin inşallah
Konudan bağımsız mesajlara mesela beğen dışında nasıl emoji konuluyor kızlar ben google üzerinden giriyorum başka yolu varsa öğrenmek isterim

Kızlar merhaba bir sorum olacak size haftaya ikili tarama testim var ve hem ozele hem unıversıte hastanesıne gıdıyorum ben unıversıte hastanesı dedı kı alttan muayene edıp rahım agzına bakacagız herhangı bır acıklık ya da tehlıke vb var mı dıye ama yaptıran oldu mu bunun kotu bır etkısı olmasın bılgısı olan var mı

Günaydın herkese. Önceki sayfaları okumadım herkese sağlık dolu bir hafta diliyorum. Kontrolden çıktım. Tam 8 haftalık olmuş. Kalp atışını da dinledim ah o kadar güzel bir histi ki geçen acile gittim devletin beni biraz korkuttular o yüzden ozeldeki kontorlumu erkene aldım herşey yolunda. Benim bulantılar da az haifledi ama hala pilim zayıf

Begenin üstüne basılı tutunca diğer emojiler çıkıyor

Çok sevindim Darısı başımıza inşallah. Cinsiyetler bile belli olmaya başladı biz hâlâ kalp atışı duymayı bekliyoruz. Çarşamba günü ben de şu mesajı yazabilirim inşallah ben de çok halsiz hissediyorum kendimi hiç yerimden kalkıp iş yapasim yok. Saldım iyice her şeyi

canim bilgim yok hic. ben hic alttan muane olmadim. doktorumda hic bakalim demedi. ikili testte alttan bakilmiyorki bildgm kadariyla.

gozunuzaydin cok sevindim

Ne mutlu size ,çok sevindim ben 13.haftadayım pilim hala zayıf bir süre daha böyle olacak sanırım .bulantılarım da yağ kokusu aldıkça devam ediyor.İnşallah sizin daha erken azalır

İlk kez duyuyorum .nedenini sordunuz mu ? Ben bir kez vajinal muayne oldum gebelik sürecimde ilk muayenede ama sonrasında hiç vajinal bakacağız demediler .Vajinal muayenenin kötü bir etkisi olacağını sanmıyorum yaptıran biri olarak zaten çok kolay bi süreç olduğunu söyleyebilirim,çok şükür bi sorun da yaşamadım

O kadar bensin ki .is temizlik hak getire. Allah'tan eşim bu tatilde evde de herşey ona bakıyor. Darısı başına kuzum

Bugün soru sormak için uyanmış gibiyim kızlar şimdi hurmanın hamilelik sürecinde çok önemli olduğunu duydum.Hem doğuma hazırladığını hemde hamilelik boyu hurma tüketenlerin sütünün çok olduğunu ve yararlı olduğunu duydum .Ama bir yandan da ilk başlarda yemeyin rahmi gevşetiyor diyen bi grup da var.tüketen var mı hurma

Ben gebeliğimin başından beri vajinal ultrason oluyorum canım lekelenme yaşadığım zamanda bile vazgeçmedi doktorum vajinalden şimdilik bir sıkıntısını görmedim hatta bugün yine gidiyorum yine vajinal bakılacak ama senin dediğin rahim ağzına bakmak için smear testi alınırken takılan şeyi katater miydi emin değilim onu takıp bakacaklardır yoksa rahim ağzını göremez diye biliyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir sıkıntısı olsa doktor riske atıp bakmaz diye düşünüyorum içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…