2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cinsel organ 12 haftada oluşuyor 10 haftalık basıl boyle olabilirki
Valla anlamadık bizde önden gidiyor biraz dedi 10+6 görünüyor dedi ama yine erken bildiğin böleydi bacak arası o sebeple zaten erkek gibi dedim doktora oda öyle görünüyo ama daha çok erken bu haftalarda şişlik olabiliyor dedi bakalım fetal dna yaptırdım sonucu haftaya gelcek zatwn netleşir ozaman sağlıklı olsunda

kızlar biz tahmini ne zaman normale döneceğiz her sabah hayattan bezmiş gibiyim vallahi makyaj yapmayı bile özledim 0 enerji, 24 saat mide bulantısı resmen o eski halimden eser yok şimdi
Merakla bekliyorum bende enerjimin geri gelmesini işe giderken maşa yaptığım zamanları , az erken kalkıp makyaj yaptığım sabahları özledim şimdi kalkıyorum giyiniyorum eşim kahvaltı hazırlamış oluyor sağolsun onu yiyorum ve çıkıyoruz 0 enerji gerçekten .iş yerinde de hep uyumak istiyorum ,kapımı kapatıp uyuyorum bazen ama mesela bugün yapamadım ve yapamadığım için yürüyen bi sinir küpü gibi geziniyorum

Yıllardır lens kullanırım ilk defa işe gözlükle gidiyorum herkes şoklarda yüzümü yıkadığıma şükrediyorum

kızlar biz tahmini ne zaman normale döneceğiz her sabah hayattan bezmiş gibiyim vallahi makyaj yapmayı bile özledim 0 enerji, 24 saat mide bulantısı resmen o eski halimden eser yok şimdi
Ay bende bir de iştahsızlık bütün gün hiçbir şey yemeden yatabilirim ama bu seferde şekerim düşüyor sanki

Kaçıncı haftadasınız? Ben de kilo hiç almadım
10+6 dayım, bir ay önceki ilk randevuda 65 kg gelmiştim, şimdi 67 kg geldim, bir ayda 2 kilo almışım
bir de kan testimde CRP değerim 16.50 çıktı, herhangi bir rahatsızlığım da yok, nedendir doktor da bilemedi, hastalanmadan CRP si yükselen var mı ki?

Ben 300 gram kadar aldım ama bir kere akşam saati tartılınca neredeyse iki kilo fazla bir değer vardı tartıda. Kabızlık ve şişkinlik değeri çok etkiliyor. Randevudan önce yiyip içtiyseniz şişkinlik varsa ondan olabilir. Evde sabahtan sabaha aç karnına ve tuvalete çıktıktan sonra tartılırsanız daha doğru sonuç alırsınız bence.

Canım annelerr merhaba yarın doktor randevum var sonunda bir ay sonra yine görücem bebeğimi, aşırı heyecanlıyım şimdiden sabah baya erken gidicem kahvalti yapmadan, ama bebek hareketli olsun diye cikolata falan yiyip mi gidiliyor nasil gitmem lazim söyler misiniz tam 11 haftalik bugün, yoksa cikolata icin erken mi

Valla nedenini bilmiyorum lakin kikelom0 doğru söylüyor çok etkiliyor

Sanki çikolata için evet erken hayırlı haberler alırsınız inşallah bize de yazın

Canım crp her şeyden yükselebilir ben aşılama yaptırmıştım 43 çıkmıştı normal olur böyle demişti doktorum. Çok yüksek değil benim de 12 çıkmıştı en son belki ufak enfeksiyon vardır. 2 kilo alman normal bence 1-2 kilo ilk 3 ayda çok normal. Ben de 1 kilo aldım.

Hadi yaa acele mi etmisim sanki burda biri yazmisti doktoru cikolata ye demisti diye hatirladim ama belki baska topictir insallah canımm bir ay cok uzun geldi bana, kalbinin attigini duymak bile cok iyi gelecek
Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz bizde çarşamba gidiyoruz 3haftadan sonra

bende bulantı yok canım ama benımde o eskı halımden eser yok yarın Allah ın ıznıyle 10 haftalık olacagım ama bende merak edıyorum ne zaman duzelırız

Al bendende o kadar. makyaji sadece görüş günu yapiyorum bebisime susleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…