2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bana da sanırım çocuklar yine hastalık bulaştırdı boğazım ağrıyor iki gündür 😢😢😢
12 buçuğa randevu verdi bakalım inşallah birşey yoktur garip olan cumartesi çok kötüydüm 9-10 kere istifra ettim bayadır hiç öyle olmamıştım dünde tam aksine birşeyim yoktu hiç istifra etmedim inşallah benimlelerdir 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Belirli haftadan sonra öyle oluyor bence, bende dün kötüydüm bugün iyim mesela

Bugün soru sormak için uyanmış gibiyim 😀 kızlar şimdi hurmanın hamilelik sürecinde çok önemli olduğunu duydum.Hem doğuma hazırladığını hemde hamilelik boyu hurma tüketenlerin sütünün çok olduğunu ve yararlı olduğunu duydum .Ama bir yandan da ilk başlarda yemeyin rahmi gevşetiyor diyen bi grup da var.tüketen var mı hurma
Canım hurma doğuma yakın yemelisin, rahimi gevşetiyor, düşük riskini artırıyor. Ama doğuma yakın yersen doğumu kolaylaştırıyor gevşetme özelliğinden

Bugün soru sormak için uyanmış gibiyim 😀 kızlar şimdi hurmanın hamilelik sürecinde çok önemli olduğunu duydum.Hem doğuma hazırladığını hemde hamilelik boyu hurma tüketenlerin sütünün çok olduğunu ve yararlı olduğunu duydum .Ama bir yandan da ilk başlarda yemeyin rahmi gevşetiyor diyen bi grup da var.tüketen var mı hurma
Bana kuzenim günde 1 tane tüket dedi ama ben aynı durumun korkusundan son aylara bıraktım yemiyorum yani canım riske atmak istemedim günde 1 tane belki sıkıntı yaratmaz ama istemedim riski

canım ben tüketiyorum hurmayı. çok fazla yemedikten sonra bir sorun olmaz bence. kan şekerini dengeliyor hem. benim diyetisyen de 2 tane verdi, bir zararı olacağını düşünmüyorum

Canım hurma doğuma yakın yemelisin, rahimi gevşetiyor, düşük riskini artırıyor. Ama doğuma yakın yersen doğumu kolaylaştırıyor gevşetme özelliğinden
Evet bende duydum ama bilmiyorum günde 1-2 hurma acaba bu kadar etki eder mi gerçekten .bir buçuk haftadır da yiyorum çok da severim 🙈🙈
Bana kuzenim günde 1 tane tüket dedi ama ben aynı durumun korkusundan son aylara bıraktım yemiyorum yani canım riske atmak istemedim günde 1 tane belki sıkıntı yaratmaz ama istemedim riski
Bende bir buçuk haftadır günde 2 yiyordum .hatta dün canım çok istedi 4tane yedim .ama biraz azaltayım bari .Doktoruma sormaya çekindim o kadar rahat bir adam ki ye kaç tane yersen der diye sormadım .Günde 1 e indireyim bari .Teşekkür ederim 😇🌸

canım ben tüketiyorum hurmayı. çok fazla yemedikten sonra bir sorun olmaz bence. kan şekerini dengeliyor hem. benim diyetisyen de 2 tane verdi, bir zararı olacağını düşünmüyorum
Bende bi süredir 2 şer tane atıyorum ağzıma .Şimdiye kadar bi zararı olmadı ,olmasın da inşallah 💕💐 bol süt olarak dönebilir bize zamanı gelince 🙏🏼

Kızlar merhaba bir sorum olacak size haftaya ikili tarama testim var ve hem ozele hem unıversıte hastanesıne gıdıyorum ben unıversıte hastanesı dedı kı alttan muayene edıp rahım agzına bakacagız herhangı bır acıklık ya da tehlıke vb var mı dıye ama yaptıran oldu mu bunun kotu bır etkısı olmasın bılgısı olan var mı
Rahim ağzı yetmezliği için bakılması gerekiyor sanırım.

Evet bende duydum ama bilmiyorum günde 1-2 hurma acaba bu kadar etki eder mi gerçekten .bir buçuk haftadır da yiyorum çok da severim 🙈🙈

Bende bir buçuk haftadır günde 2 yiyordum .hatta dün canım çok istedi 4tane yedim .ama biraz azaltayım bari .Doktoruma sormaya çekindim o kadar rahat bir adam ki ye kaç tane yersen der diye sormadım .Günde 1 e indireyim bari .Teşekkür ederim 😇🌸
Yani bilemiyorum. Risksiz gebelikse belki etki etmiyordur. Ama benim 1-2 kez kanamam oldu o yüzden 1 tane bile olsa gevşetici bir şey tüketmek istemedim. Son 15 gün bol tüketeceğim. Ama olacağı varsa oluyor herşey o ayrı

Kızlar merhaba bir sorum olacak size haftaya ikili tarama testim var ve hem ozele hem unıversıte hastanesıne gıdıyorum ben unıversıte hastanesı dedı kı alttan muayene edıp rahım agzına bakacagız herhangı bır acıklık ya da tehlıke vb var mı dıye ama yaptıran oldu mu bunun kotu bır etkısı olmasın bılgısı olan var
İkili test ayrı onu yaptırırken bakacakmis bende ürktüm öyle diyince
Hiçbir zararı yok canım alttan muayene olmanın. Burda çoğu kişi bebişini vajinal muayeneyle gördü. Bunu yapacak olan da doktor sonuçta riske atar mı hiç

Dün kasıklarımda ağrı olmuştu,bugün şehir hastanesine gittim ağrı için normal dedi ikili test yaptılar ben özelde yaptiracaktm aslında burda yaptırmış oldum ense kalınlığına iyi dedi kan sonucu 15 gün sonra çıkar dedi.Cinsiyetini sordum daha küçük belli olmaz dedi (11+6) ultrasonlari gerçekten kalitesiz fotoğraf bile vermedi kuru kuru gönderdi valla😂 sizce özelde tekrardan ikili test yaptırmalı mıyım kızlar yoksa gerek yok mu...

pozitifbiri pozitifbiri yaa kullanıcı adınla o kadar aynı hissediyorum ki sizi bence forumda böyle düşünen tek ben değilim gerçekten pozitif ve tatlısınız☺️ teşekkür ederim inşallah güzel geçer, bebeğim güzelce büyümüştür inşallah 🥰 hasta olan arkadaşlarım mesajları görmeden yazmıştım geçmiş olsun hepinize hemen geçsin gitsin inşallah 🌼
Konudan bağımsız mesajlara mesela beğen dışında nasıl emoji konuluyor kızlar ben google üzerinden giriyorum başka yolu varsa öğrenmek isterim 💐
Yaaa canımsın çok teşekkür ederim. Genel olarak öyle bir insanım çünkü negatif olmak beni aşırı dibe çekiyor. Bakma böyle olduğuna battimm mi tam batiyorum ama geri çekilmiş ok gibi ileri gittiğimde çok daha iyi çıkıyorum depresyondan 🤩 hamdolsun Rabbime beni böyle yaratmış 💕 size enerji veriyorum işte ne güzel ne mutlu bana 🤩

Günaydın herkese. Önceki sayfaları okumadım herkese sağlık dolu bir hafta diliyorum. Kontrolden çıktım. Tam 8 haftalık olmuş. Kalp atışını da dinledim ah o kadar güzel bir histi ki 🤲🤲🤲🤰🤗🤫😟😀😊😭😂😃🤤😘 geçen acile gittim devletin beni biraz korkuttular o yüzden ozeldeki kontorlumu erkene aldım herşey yolunda. Benim bulantılar da az haifledi ama hala pilim zayıf 😭
Oy pıtı pıtı atışı nasıl da güzeldir 💕 benim geçen gittiğimde bile gözlerim doldu o sese... Müthiş bir şey bir bedende iki ❤️

Hurma yedim ben gebeliklerimde ama çok değil,hatta nadiren. Son ay son günlerde 1,3,5,7 diye artırarak yedim her gün. Açılmayı kolaylaştırmıştı. Günümün dolmasına iki gün kala nişanım gelmişti. 2 cm açılma var demişti doktor ve ben sadece gece az az sancıyla uyanmıştım şu anki kasık ağrım kadar bile değildi 😍

Canım ben tüketiyorum hurma bazen ama bir adet sadece
Öyle bol bol yemediğin sürece sıkıntı yok bence
Çünkü hurmada çok fazla folik asit ve bir sürü mineral ve vitaminler varmış

Dün kasıklarımda ağrı olmuştu,bugün şehir hastanesine gittim ağrı için normal dedi ikili test yaptılar ben özelde yaptiracaktm aslında burda yaptırmış oldum ense kalınlığına iyi dedi kan sonucu 15 gün sonra çıkar dedi.Cinsiyetini sordum daha küçük belli olmaz dedi (11+6) ultrasonlari gerçekten kalitesiz fotoğraf bile vermedi kuru kuru gönderdi valla😂 sizce özelde tekrardan ikili test yaptırmalı mıyım kızlar yoksa gerek yok mu...
Bence birdaha yaptirmana gerek yok. Doktor sorarsa da devlette yaptırdım dersin. Yavruş iyiymiş oh ne güzel en azından kafan rahatlamistir

Günaydın güzel anneler 🥰bende bugün istirahat raporu almak için hastaneye gittim bebeğim iyi çok şükür 😇 torch testini yaptırdım sonuçlar e nabiza düşer mi
Günaydın canım maşallah minnaka. Yok mu fotoğrafı annesi biz de görürdük 🤩

canim instegramdan unlu bir gebeyi takip ediyorum oda hamileligin baslarnda gunde asiri hurma yemenin iyi olmadigini soyluyor. sonlara dogru yarari var.ben sonlara dogru yemeyi dusunuyorum acikcasi

Bence birdaha yaptirmana gerek yok. Doktor sorarsa da devlette yaptırdım dersin. Yavruş iyiymiş oh ne güzel en azından kafan rahatlamistir

Günaydın canım maşallah minnaka. Yok mu fotoğrafı annesi biz de görürdük 🤩
Ya kuzum devlet hastanesi ne gittim de görüntü çok güzel görünmeyince bende istemedim ultrason fotosunu dr da vermedi kalbi görüntüden bakıp atıyor dedi dinlemedi bile 😕ama haftasıyla uyumlu dedi zaten perşembe günü özele gidecem o zaman daha güzel bir foto alırım bide benim kanama olayi olduğu için sık gitmek zorunda kalıyorum şu sıkıntılı süreci atlatsaydik 🤲♥️

X