2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydın güzel anneler 🥰🥰🥰 sabaha müko bir boğaz ağrısı ile uyandım 🤢🤢 gece de aslında zencefil bal limon da yapmıştım ama... Bunun arkası burun akıntısı nefes alamamak , vallahi bezdum canımdan 🤭 bir de ben izinde olduğum zaman çok sacmasapan besleniyorum işyerinde hep daha bir düzenli daha mantıklı yediklerim. Suyuma bile çok özel gosteriyorum ama evde yalan oluyor malesef... Sizde ne var ne yok 🥰
günaydın pozitifimiz🌸 ben artık her sabah öyle olduğum için takmıyorum.Pekmezi ve ıhlamuru beslenmeme sabitledim.Hergün mutlaka tüketiyorum ona rağmen asla geçmiyor boğaz yanmam ve ağrım 😒

Bana haftaya çıkar ararız sizi dedi canım. Cuma verdim testi işte. Risk durumu falan yazar orda atsana bi
Günaydın annişkolar 🥰 ikili test yaptırıp sonucu çıkanlar var mı acaba ,benim çıkmış ama anlayamadım birşey .Doktorum da cuma geldiğinde bakarız dediği için arayıp sormak da istemedim 🙈

Bana haftaya çıkar ararız sizi dedi canım. Cuma verdim testi işte. Risk durumu falan yazar orda atsana bi

C Cerito ne zaman kontrole gideceksin sonrakine? Yani 4. Aydan bahsediyorum
Canım Cuma günü gidince belli olacak 4. Ay randevum 🥰 sonucu da attım ama internette gördüğüm değerlere hiç benzemiyor bunlar 🙈😀
Nerden baktiniz benim enabiz da yok gorunmuyor da
E nabızda tesadüfen gördüm ama rapor şeklinde olan sonuç sanırım doktora gidiyor sadece 🙏🏼

Eklentiler

• 58C3887B-D8EB-4FE5-BBC3-585234F4F15E.png
    58C3887B-D8EB-4FE5-BBC3-585234F4F15E.png
    121,7 KB · Görüntüleme: 95
Günaydın kızlar bugün 12. Haftaya girdik ve sabah lavobada peçetemde kan vardı. Doktoru aradım kartını kontrol edip haber vericem dedi ama çok korkuyorum
İçinizi ferah tutun 🙏🏼 bir çok kişi var kanama yaşayan ama bebişi iyi olan .Doktorunuzdan haber bekleyin ama kendinizi germeden mümkünse.Çünkü siz ne kadar kendinizi gererseniz bebiş de o kadar etkileniyor .Sonuçtan bizi de haberdar et 🙏🏼

Herkese günaydın kızlar bugün görüş günü uyku tutmuyor varsa güzel enerjilerinizden bir tutam alırım☺️🥰
Ooo en tatlı görüş gününe uyanmışsın ne mutlu sana ❤️ bebişi görünce heyecandan bayılma hissi geliyor aman dikkat 🙈💕💕

İçinizi ferah tutun 🙏🏼 bir çok kişi var kanama yaşayan ama bebişi iyi olan .Doktorunuzdan haber bekleyin ama kendinizi germeden mümkünse.Çünkü siz ne kadar kendinizi gererseniz bebiş de o kadar etkileniyor .Sonuçtan bizi de haberdar et 🙏🏼
12 buçuğa randevu verdi bakalım inşallah birşey yoktur garip olan cumartesi çok kötüydüm 9-10 kere istifra ettim bayadır hiç öyle olmamıştım dünde tam aksine birşeyim yoktu hiç istifra etmedim inşallah benimlelerdir 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Canım Cuma günü gidince belli olacak 4. Ay randevum 🥰 sonucu da attım ama internette gördüğüm değerlere hiç benzemiyor bunlar 🙈😀

E nabızda tesadüfen gördüm ama rapor şeklinde olan sonuç sanırım doktora gidiyor sadece 🙏🏼
Sorun yok bence. Değerler normal demiş yanlarında da yeşil tik var. Risk çıkmamış diye düşünürdüm ben

kizlar gunnaydin. idrar tahlili sonucumu aldimda birden cok deger yuksek cikmis tedirgin oldum. bobrek tasi felan diyor bir degerin yuksekliginde internette. doktoruma ulasamadm henuz. anlayaniniz var mi? sari akinti sikayetiyle yaptirmistm agrim sizim yok baska

Eklentiler

• 1674457110396896771279.jpg
    1674457110396896771279.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 83
C Cerito canim icini ferah tut. o degerlerden ziyade bi grafik var dr ona bakicak. onuda biz goremiyormusuz galiba dr gorebilcek. benimde sonucum cikmadi daha bekliyorum.merakla senle ayni gun yaptirdim. 31 ocakta cinsiyet icin cagirdignda ikili sonucunuda konusuruz demisti doktorum

Bak bunu ben de anlayamadım 🤔yalnız betalarimiza bak nerelere gelmiş 😂🧿

Herkese günaydın kızlar bugün görüş günü uyku tutmuyor varsa güzel enerjilerinizden bir tutam alırım☺️🥰
Oyyy aman da aman annesi,ne mutlu sanaaa 🥰 ben de nefesimi tutmuştum öyle hafif alıyordum ki sanki korkup kaçacak goremicez gibi 😂 sonradan farkettim kendimi çok sıktığımı🤭

12 buçuğa randevu verdi bakalım inşallah birşey yoktur garip olan cumartesi çok kötüydüm 9-10 kere istifra ettim bayadır hiç öyle olmamıştım dünde tam aksine birşeyim yoktu hiç istifra etmedim inşallah benimlelerdir 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Hayır olsun inşallah korkulacak bişey yoktur canım ya haber et bize de hemen

C Cerito canim icini ferah tut. o degerlerden ziyade bi grafik var dr ona bakicak. onuda biz goremiyormusuz galiba dr gorebilcek. benimde sonucum cikmadi daha bekliyorum.merakla senle ayni gun yaptirdim. 31 ocakta cinsiyet icin cagirdignda ikili sonucunuda konusuruz demisti doktorum
Bende 27sinde gideceğim inşallah.O zaman sorarım şimdi adamı arayıp darlamıyım panik atak gibi 😀😀🤭
Bak bunu ben de anlayamadım 🤔yalnız betalarimiza bak nerelere gelmiş 😂🧿
Betalar tavaaaaan 💃🏼 var mı yok mu gebelik mi artmış mı derken nerelere geldik 🥹🙏🏼

X