2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Valla şimdi dedim eşime 14 Şubat mi alsak güzel hediye olur dedim, cumartesiye al izinlerim bize lazım olacak dedi, yani benden pas
Amin canım hepimizin inşallah, 14 şubatta ultrason patlaması yapalım yap bence anlamlı olur o günkü ultrason fotoğrafını da eşime hediye olarak verip hediyeden yırtarım hahahah

Valla ben elendim insallah diger 12. Haftaya giren arkadaslar iyi olur toparlar kendini ben doguma kadar boyle giderim kabullendim artik
Hayırrr güzel düşünüyoruzzz bu süreçte geçicek hamileliğin balayını yaşıcaz daha
Valla şimdi dedim eşime 14 Şubat mi alsak güzel hediye olur dedim, cumartesiye al izinlerim bize lazım olacak dedi, yani benden pas
Öfff ben baya gaza geldim bizim bide ilk evlilik yıldönümümüz 14 şubat daha güzel bir date olamaz bence

Benim dr 5 hafta sonra gel dedi 14 şubata denk geliyor 12+ 3 olucam ultrasona göre, ama daha çok var

bence bunun altındaki büyük oyunu görmüş hediyeden kaçma diye öyle dedi kesin

Ben 11 Şubat ta gideyim diyorum zaten nerden baksan 5 güne yakın önde gidiyor. 11 Şubatta 14+4 oluyoruz. 5 gün ekle 15+2 oluyor, bence uygun sizce?
benim de 2 gün önde ama öncesinde de 5 gün gerideydi yani gittiğinde haftasıyla uyumlu da çıkabilir o yüzden 5 günü sayma bence

Kız anam yok benimkine kalsa hiç masraf yapmaz Yengeç burcu değil mi ama canı istesin hiç gözü görmez para falan... Hediye neyim beklemez ama garibim
bence bunun altındaki büyük oyunu görmüş hediyeden kaçma diye öyle dedi kesin

En baştan beri hep önde gidiyor canım hatta bu hafta daha da önde geldi. Hep bikac gün önde çıkıyordu.
benim de 2 gün önde ama öncesinde de 5 gün gerideydi yani gittiğinde haftasıyla uyumlu da çıkabilir o yüzden 5 günü sayma bence

kızlar 14 şubat randevusu alacaklar olarak toplanalım, bir de hepimiz aynı gün kontrol sonuçlarımızı paylaşırız çok zevkli olur. ben şanssızım gerçeği 14 şubatta doktorum izin alırsa bi de

Bende de bulantı hafif vardı da bu hafta tam dedim oh bitti, ertesi gün iş yerinde her koku öğürttü beni ya berbat bişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…