2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
ahaha napalım devir tasarruf devri valla daha 3 hafta var aslında gruptan çoğu kişi katılabilir
Aynen daha 3 hafta var her özel günde bi ultrason versem doğurana kadar karşılıklı alışverişle 5i bi yerde yaparım ben arada bayram hediyesi filanda gircek ya bekletimi yüksek tutayım. O kadar çekiyoruz valla sefamız olsun oda

Canım ayrıntılı dediğin ne oluyor? İkili testin ayrıntılısı mı?

Canım genetik testte kromozom bozukluklarına bakılıyor ki zaten çoğu hastalığın kaynağı da o. Dediğin gibi %99 doğruluğu var bence çok mantıklı.

Ayy masallah canim ne güzel büyümüss cok tatlii yarabbim ne güzel mucizee

Kızlar cinsiyeti acaba ogrenebikirmiyim 12 olacam pazartesi randevum var perinatoloji de ikiz gebelik
Ya ne güzel ikizmis benimde geçen sene düşük yaptım 3uzdu 7 haftalık kaybettim çok zor hamileliği çoğul gebeliklerin herseyi kat kat fazla yasiyosun sen nasıl idare ediyosun kiz maşallah sana

Sende evham yapmıştın demek ödemmiş kiloların. Feramat bende kabızlık yapmayan tek demir ilacı canım güzel ilaç yazmış. Haftaya 26 sinda da ben gidicem artık günler geçmiyor

Canım ayrıntılı dediğin ne oluyor? İkili testin ayrıntılısı mı?
canım 4 boyutlu ultrasonla bebeğin iç organları dahil her şeye bakıyorlar bir saate yakın sürüyor. 4 boyutlu olduğu için fotoğraf gibi görünüyor zaten, yapan kişi de uzman ya da prof. oluyor

Ya ne güzel ikizmis benimde geçen sene düşük yaptım 3uzdu 7 haftalık kaybettim çok zor hamileliği çoğul gebeliklerin herseyi kat kat fazla yasiyosun sen nasıl idare ediyosun kiz maşallah sana
Canım dün resmen kusmaktan oluyordum ya ya neden düşük oldu canım maşallah 3 doğal yollami oldu

canım 4 boyutlu ultrasonla bebeğin iç organları dahil her şeye bakıyorlar bir saate yakın sürüyor. 4 boyutlu olduğu için fotoğraf gibi görünüyor zaten, yapan kişi de uzman ya da prof. oluyor
Aa hiç bilmiyordum bunu. Doktor bana hep siyah beyaz ultrason gösteriyordu, sizde 4d yok mu dedim, 4d yi 5. Ayda gösteriyoruz dedi.

Aa hiç bilmiyordum bunu. Doktor bana hep siyah beyaz ultrason gösteriyordu, sizde 4d yok mu dedim, 4d yi 5. Ayda gösteriyoruz dedi.
5. ay dediği ayrıntılı işte 20-23. haftalar arası yapılabiliyo zamanını kaçırma. yalnız nasıl siyah beyaz onu anlamadım ben 11. haftada yeni bi doktora başladım hiçbir şey belli olmamasına rağmen 3 boyutlu da açtı bi tane de ordan fotoğraf çekti hatta

Yok 3 boyutlu değil işte sanırım. Buraya atılan ultrason fotoları gibi işte. Hepsi siyah beyaz

Yok 3 boyutlu değil işte sanırım. Buraya atılan ultrason fotoları gibi işte. Hepsi siyah beyaz
normal öyle bakıyolar ben artık insan gibi muamele görmek için özele başladım özeldeki doktor direkt 3 boyutlu da açtı. burası ağzı burası eli diye söyledi hiçbir şeye benzetemedim

Canım dün resmen kusmaktan oluyordum ya ya neden düşük oldu canım maşallah 3 doğal yollami oldu
Evet doğal yolla oldu ama çok fenaydı birden göğüslerim 5 kat büyüdü vücudum resmen hulk gibi oldu ki zayif bi yapım var yüzüm gözüm şişti 2 haftada test yapmadan anladim hamile olduğumu o derece sonra kontrole gittik 6. Haftada kese gormek için görülmedi 1 hafta sonra gel dedi 1 hafta sonra da kanamam oldu zaten gittim ultrasonda doktor gördü soyledi 3uzmus diye o günde düşük yaptım. Şuan seni çok iyi anlıyorum normal bi hamilelik değil çoğul gebeliklerinki iki üç kat fazla hissediyorsun

Kuzum sadece bulantı var suanda ağrım aşırı yok yani tedaviyle oldu benimde kuzum klmen çatlatma iğnesi kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…