2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canııım maşallahh gözün aydın herşey yolunda çok güzel

Bence de kız hadi hayırlı olsun gözün aydın canım

Kızlar sabahtan beri yemekten sonra boğazıma bir şey takılmış hissi acaba hamilelik reflüsü mü yaşayan var mı

Aaa kız erken değil mi daha kaç haftalikken soyluyo bu doktorlar ki
pazar Allahın izniyle 13 hafta oluyo canım, 16da gel demişti doktor, en son 11de gittim, 16da cinsiyet öğrenip 22de ayrıntılıya giricem ikisinde de aynı cinsiyeti söylerlerse alışverişe başlarım :)

yaaaa Allah kucağına almayı nasip etsin. bizimki de 11 haftada manyak gibi ayaklarını çırpıyodu videoya aldık delirdik ya ya çok güzel bi mucize bu, inşallah hepimiz sağlıklı bebekler dünyaya getiririz.

Sonuna kadar katılıyorum bende öyleyim ama artık bugün kendi rahatım için hamile yastığına geçiş yapıcam yıkadım ancak kurudu dört gözle bekliyordum çok merak ediyorum nasıl olcak
Hadi rahat edersin işşlh. Benimde bel çevresi agrı yapıyo. Rahatıma da pek düşkğnğm. Allh benim beycağıza sabır versin

Merhaba, ben folbiol kullandım, folat değerim çok düşük diye. Hamileliğimi öğrenince de, doktor bir değerine bakalım dedi. Çok az fazla çıktı değer, o yüzden şimdi 400 mikrogram bir folik asite geçiş yaptım. Ama sorun olmuyormuş folat fazlalığı. Zaten 10 haftalık olmuşsunuz, yakında doktor size bıraktıracaktır. Siz tabi yinede doktorunuza sonucunuzu iletin, çünkü uzun bir süre kullanmışsınız.

Tüm yazdıklarınızı okuyorum kızlar Allah hepinizden razı olsun darısı sizden güzel güzel haberler almaya, evde misafirim var uzaklardan. Çok sık giremiyorum. @Deepblues tahminin ne peki senin hala kız mı
Bence de kız hadi hayırlı olsun gözün aydın canım

Ya bu çarpıntı bende de çok var. Özellikle yürüyünce. Çarpıntı olunca midem bulanıyor. Bu çok zorlayacak beni belli

Utanmasa kollarını başının altına koyup bacak bacak üstüne atıp poz verecekmiş maşallah canım

Kuzum buraya uzun zamandır girmiyordum düşükten sonra ama toparladım rüyamda seni gördüm kızın oluyordu inanamadım şuan girip görünce foto paylaşmışsın kız bu minnoş sağlıkla gelsin çiçek gibi bi ay parçası geliyor resmen

Çok keyifliydi çok sormayın, göbek atıp durdu yüzünü döndü yan döndü , ayaklarını sonuna kadar uzattı upuzun oldu. Beklediğimden daha uzun ve ince birseydi. Bacaklarını acmazdi benim çocuklar bu da açmaz doktor benzetmez diyordum ama vallahi inanamadim gördüklerime ben bir ay bekleyemem kızlar üç hafta sonra doktordayim zaten gününden önde cikiyor hep Kontrolden çıktık eşimle göz göze gelip gelip güldük boş boş bu arada çocuklar da çok keyifle izlediler , kalbi atarken küçük oğlumla göz göze geldik. Bana bir gulusu vardı yavrum benim insan çok duygulaniyor yaaa

canım 16 ve sonrasında cinsiyet net oluyormuş ama eşimin kuzenine 9 ay kız dediler her şeyi pembe aldı oğlu oldu ben 16dan sonra 22de ayrıntılı yaptırıcam orda da aynı derlerse o zaman güvenirim, beklemek çok zor o ultraaon ekranını görünce hemen kucağına almak iatiyorsun

İnanmıyorum gerçekten mi çok tuhaf oldum şu an sağol kuzum benim sağlıkla gelsin , cinsiyet evet içimden geçen kız ama, mühim olan sağlıklı olması 3 hafta sonra bu iş netleşir artık isim danışmaya başlarım size kızlar ay bugün çok kendimi konuştum çenem düştü. Şimdi kimin kontrolü var en yakın ??

ay hamilelik psikolojisi yorumunu okuyunca gözlerim doldu, Allahım gönlümüze göre versin

Bana da 9 ay erkek demişler bir doğmuşum kız babam yıkılmış falan , ama en çok beni sever

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…