2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ahh keske daha önce buraya sorsaydim bosuna evham yapmisim herkesin beli agriyormus meger insallah doguma kadar böyle surmez geceleri uyutmuyor beni, ama sürerse de bebeklerimizin cani sag olsun bu arada senin bebisin ultrasonunu bekliyoruz bugun heyecanla

Canım ben yıllar önce kızıma hamileyken yabancı dil sınavına girdim. Form doldururken özel durumunuz var mı ile ilgili bir alan vardı. Bende bu tuvalet olayını düşünüp doldurmuştum. Hamile olduğuma dair rapor eklemiştim. Sınav yerim evime yakın bir kültür meekezi olmuştu ve 3 kişi ile girmiştim. Sınav başlamadan görevliye durumu anlatmıştım, (erkekti hatta sizi çok iyi anlıyorum eşimde hamile demişti adamcağız) ihtıyacım olursa çıkabilir miyim diye, o da salon başkanını çağırmıştı, gelen bir kadın olmasına rağmen hayır çıkmazsanız demişti, o zaman benim özel durumum ne oluyordu beni buraya sınava gönderdiler dedim. Doğuracak olsam zaten olan olur diye çok sinirlenmiştim... Ama çok şükür ihtiyaçımda olmamıştı.

benim anlamadığım pişik yapıp yapmadığını anlamak için de bez almak gerekiyo sonuçta. deneye deneye bulunacak ya ben stok yapıcam mesela ama doğal içerikli farklı markalardan alıcam. aslında aynı şey oluyor :)

Her pozisyonu denedim ama malesef hicbiri iyi gelmedi. Bir tek yastik destegi biraz işe yariyor gibi. Burayi hep takip ediyorum bir anne bile bel agrisindan sikayet etmedi, insallah kotu bir seyin habercisi degildir bu agri
canım hamile yastığı al bi tarafına ayağını at arkanda kalan kısmı da beline oturt o kadar rahat uyunuyor ki, benim de son bir iki haftadır ayak kemiklerim ağrıyodu doktor d vitamini damla verdi geçti, bilseydim çekmezdim o kadar. bel ağrısı bende ayakta durunca ya da 10 dk.dan fazla yürüyünce oluyo kiloyla alakalı muhtemelen

Gözlerim doldu o kadar güzel yazdınız ki gerçekten mükemmel evlat olmak için yıllarca çaba harcadık inşallah çocuklarımız aynı çabayı harcamazlar bence de şimdiden bile herşeylerini düşünüyoruz inşallah onlara layık anne babalar oluruz

Umarım benim de ihtiyacım olmaz ya bakalım hayırlısı. Bebeğim bana şans getirir inşallah

Her pozisyonu denedim ama malesef hicbiri iyi gelmedi. Bir tek yastik destegi biraz işe yariyor gibi. Burayi hep takip ediyorum bir anne bile bel agrisindan sikayet etmedi, insallah kotu bir seyin habercisi degildir bu agri
Benim de ilk yataktan kalkisimda belim agriyo hep ama yuruyunce geciyo. Bel agrisi bile hormonlardan kaynakli oluyomus ve rahim buyumesiyle alakaliymis

Benim hamile yastigindan haberim bile yokkk simdi sen soyleyince baktim kesin cok işe yarar bu canımm, cunku yastikla belimi destekledigimde daha az agri oluyor bende. İlk is bu yastiktan alip haftaya doktordan d vitamini isticem galiba. Bilgilendirdin beni sagol

yaaa hiç sorma sanki benim kalbim yerinden çıkacak, iki oğlum yokmuş gibi... Böyle bi heyecan yok Eşim gelecek beni alacak, ordan abilerimizi alacağız. beraber geçeçeğiz doktora

Benim de ilk yataktan kalkisimda belim agriyo hep ama yuruyunce geciyo. Bel agrisi bile hormonlardan kaynakli oluyomus ve rahim buyumesiyle alakaliymis
Senin de yattigin zaman agriyor demek benim gibi Ben daha ilerleyen zamanda oluyor saniyordum canım, daha erken diye korkmustum ama cok kiside agri olmus burada. Artik normal oldugunu biliyorum ya, bebegim icin katlanirim sorun degil valla

Canımm düşündüğünden kat kat iyi bir anne olacaksın insallah senin böyle düşünmen bile sahane anne olacaginin kanıtı ikizlerin cok şanslı

Merhaba hangi doktora gidiyorsunuz acaba? Ben de medicalpark bahcesehire gidiyorum ama cok uzak, bahcelievlerde iyi bir doktor bulabilirsem gecmeyi düşünüyorum da, görüşünüz cok önemli
Ben maviş özge gediğe gidiyorum . Bekarlığımdan beri doktorum . Çok ilgili çok nazik bi doktor. Cep telefonunu paylaşması herhangi bir durumda ulaşabilmem çok önemliydi benim için kendisi bu tarz durumlarda ulaşılabilir. Birde çok rahatlatıyor beni. Oturup size uzun uzun anlatıyor bence bi deneyin frekansınız uycakmı sizinde bakın.

yaa çok sevindim canım, ben tek tarafı uzun olandan aldım bazen ayağımı atıyorum bazen arkaya çevirip sırtımı destekliyorum aşırı rahat, hayat boyu bu yastığı kullanırım artık yorumlara dikkat et iç dolgusu yoğun olsun bi de bebiş doğunca yatakta yatırırken de yastığın ortasına koyarım düşmez dedim çok yönlü kullanım

Bugün doktora biri bişey sor benim yerime de demişti kimdi o arkadaşlar benim balık hafızam tutamaz da aklımda...

Ben de düşündüm bebek icin de kullanilir diye görür görmez hep kullanabilirmisim gibi geldi senin yastigin bi markasi falan var mi peki oneriyorsan ona bakayim direk

Çok sağol canım önümüzdeki ay deneyebilirim ben de yorumlari da güzel görünüyor

Bende var Baby Jem canım , iki bebişte de kullandım şimdi yine içine elyaf ekledim kullanıyorum :)
Ben de düşündüm bebek icin de kullanilir diye görür görmez hep kullanabilirmisim gibi geldi senin yastigin bi markasi falan var mi peki oneriyorsan ona bakayim direk

ben bunu aldım canım yorumlarda en beğendiğim buydu ve aşırı memnunum, puanı yüksek ve yorumu fazla olan ürün-mağazalara bak, bayağı çeşit var hatta senin bel problemin var diye bunlardan sadece bel kısmına koyulan yastıklar da var ondan da al bence

Eklentiler

• Screenshot_20230120-143759_Trendyol.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar gene alışveris listesinden bir ornek vermek istiyorum. Ornek gorsel ekleyecegim bi yatak var bebisler icin. Ben cok rahat ettim bununla. Koltuga bebegi sap diye koyamiyorsunuz. Yani ortusunu ort sagina soluna birsey koy seklinde olabiliyosunuz ozellikle ilk 5 6 ay baya kullanisli oluyor. Cok emzirdiginiz icin yatagina koy geri tekrar al gece gece de bi yerden sonra zor geliyor. Hemen yaninizda yatsin dediginizde de ezilmemesi acisindan korunakli oluyor. Gorsel ekliyorum dedigim gibi bu sekil birsey alabilirsiniz. Ben oglumdakini saklamistim onu kullanacagim. ❤

Eklentiler

• Screenshot_20230120-144238_Chrome.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…