2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
yaaa hiç sorma sanki benim kalbim yerinden çıkacak, iki oğlum yokmuş gibi... Böyle bi heyecan yok 😂 Eşim gelecek beni alacak, ordan abilerimizi alacağız. beraber geçeçeğiz doktora :KK66:
Heyecanla bekliyoruuuuuz bize de haber ver , baharrr34 baharrr34 çok bekletmişti meraktan çatlamıştık 🙈❤️❤️
Güzel haberler al inşallah ❤️🥰

ben bunu aldım canım yorumlarda en beğendiğim buydu ve aşırı memnunum, puanı yüksek ve yorumu fazla olan ürün-mağazalara bak, bayağı çeşit var hatta senin bel problemin var diye bunlardan sadece bel kısmına koyulan yastıklar da var ondan da al bence
Sagol canimm baya uygunmus da 😅 biraz arastirip alayim ben de fiyat performans acisindan cok iyi görünüyor. İyi ki denk geldin de öğrendim senden💛

ben bunu aldım canım yorumlarda en beğendiğim buydu ve aşırı memnunum, puanı yüksek ve yorumu fazla olan ürün-mağazalara bak, bayağı çeşit var hatta senin bel problemin var diye bunlardan sadece bel kısmına koyulan yastıklar da var ondan da al bence
Ben eşimi bu yastık yerıne kullanıyorum. Hamile oldun basladın dıyor😂

Evet kullanıyorum. Bunlara ek folik asit ve demir ilacım da var benim. Ama inat etti bırakmıyor peşimi bu kanama 🥲 gerçi tam olarak artık kanama diyemem lekelenme gibi ama pembemsi kahvemsi arada bir de kırmızımsı oluyor. Bunlardan önce şiddetli bir kanama yaşadım bildiğin paçalardan boşaldı resmen çeşme gibi kanlar boşaldı o yüzden hep diken üstündeyim tekrarlamasından korkuyorum. İnşallah bu günler geçer ve sağlıcakla bebişler gelir 🌺🪬
Ay öyle oldum çok kötü bir sey inşallah bidaha öyle kanama yaşamayız, bende simdi hastaneden çıktım 3.5 cm kanama alanı vardi şuan 5.5 cm olmuş ama kanama yok her hafta kontrole gideceğim galiba 😢

Ay öyle oldum çok kötü bir sey inşallah bidaha öyle kanama yaşamayız, bende simdi hastaneden çıktım 3.5 cm kanama alanı vardi şuan 5.5 cm olmuş ama kanama yok her hafta kontrole gideceğim galiba 😢
canım geçmiş olsun, bazen kanama alanı varken kanama da olmuyomuş ben de diyorum acaba bende de var mı diye, Allah hepimizin bebeğini anne babasına bağışlasın, cinsiyet öğrenmek için 3 hafta sonra gidicem sabrım da gelmiyo muayene de pahalı iki kez gidemem diye bekliyorum

ayy vallahi deme kiz nasil utaniyorum 🙈 hepsi kocamin yuzunden kostur kostur oldum o gün😂😂 pozitifbiri pozitifbiri Hayirli haberlerle gel insallah ❣
Heyecanla bekliyoruuuuuz bize de haber ver , baharrr34 baharrr34 çok bekletmişti meraktan çatlamıştık 🙈❤️❤️
Güzel haberler al inşallah ❤️🥰

Çok geçmiş olsun ❤ en kısa sürede kapanır inşallah. Belli bir süre sonra rahim duvarlarından emiliyor ve küçülüp yok oluyor. Mümkün olduğunca yat dinlen. Ben perinatologa da gittim bana dediği tek şey yatıp dinlendi hatta 10 gün rapor verdi bana. Dinlenmekte bu süreçte bir tedavi şekli. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah’a emanet 🤲🧿

😂Koala gibi yapısıyorum vala. Tek basıma mı yaptım 😂😂
Sonuna kadar katılıyorum bende öyleyim 😂😂 ama artık bugün kendi rahatım için hamile yastığına geçiş yapıcam yıkadım ancak kurudu dört gözle bekliyordum çok merak ediyorum nasıl olcak 😅

canım geçmiş olsun, bazen kanama alanı varken kanama da olmuyomuş ben de diyorum acaba bende de var mı diye, Allah hepimizin bebeğini anne babasına bağışlasın, cinsiyet öğrenmek için 3 hafta sonra gidicem sabrım da gelmiyo muayene de pahalı iki kez gidemem diye bekliyorum
Amin arkadaşım inşallah. Benimde 4 şubatta 2 hafta geçti ama bide bana sor gerçekten zaman geçmiyor gibi hissediyorum. Cinsiyet öğrenebilecek miyim bilmiyorum gittiğimde ama en azından sağlıklı keyfi yerinde desin doktor diye gitmemek için kendimi zor tutuyorum ama sabrım zorlanıyor benimde

Fistik anneler ben geldim ışık hızında 🥰 bebisin gelisimi gayet güzel suyu vs beğendi doktor. 5.5 cm olmuş kan verdik ikili test için. Ense kalınlığı 1.1 mm dedi. Burun kemiği oluşmuş. Ongorumu söylememi ister misiniz dedi , bu iki oğlanın arkasına sanki bir kız gelecek gibi dedi 😅 ama tabii benim tüm bebisleri kıza benzettikleri için emin olamam öbür ay net söylerim dedi, ama bu ilk bacak açan bebeğim oldu ve deli gibi kipirdiyodu uzun ince açmıştı kendini sonuna kadar 😂buyrun fotiler

Eklentiler

• IMG_20230120_162521.jpg
    IMG_20230120_162521.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 132
  • IMG_20230120_162525.jpg
    IMG_20230120_162525.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG_20230120_162528.jpg
    IMG_20230120_162528.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG_20230120_162530.jpg
    IMG_20230120_162530.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 128
Fistik anneler ben geldim ışık hızında 🥰 bebisin gelisimi gayet güzel suyu vs beğendi doktor. 5.5 cm olmuş kan verdik ikili test için. Ense kalınlığı 1.1 mm dedi. Burun kemiği oluşmuş. Ongorumu söylememi ister misiniz dedi , bu iki oğlanın arkasına sanki bir kız gelecek gibi dedi 😅 ama tabii benim tüm bebisleri kıza benzettikleri için emin olamam öbür ay net söylerim dedi, ama bu ilk bacak açan bebeğim oldu ve deli gibi kipirdiyodu uzun ince açmıştı kendini sonuna kadar 😂buyrun fotiler
Harika çok tatlı maşallah 😍😍

ayy ne kadar nett maşallah keyfi yerinde. çok güzel haberlerle geldinn. sanki kendi bebişime bakıyor gibi gülerek inceledim fotoları. sağlıkla gelsin inşallahh :KK200:

Yaa insan yavrusu yerimm😍😍🥹🥹 cok büyümüş masallahhh insallah doktorun dedigi gibi prenses olur kiz evlat guzelligini de yasarsiniz🥰

Maşallah kocaman olmuş bile 😍

Harika çok tatlı maşallah 😍😍
Ayyy o nasıl bi bacaktır. Ne kadar tatlı minimini birsey ya. Vala kendi ultrasonum gibi baktım. Maşallah maşallah ❤🙏 Ben nedense herkesinkini kız hissediyorum ama bence sizinkide çıtıpıtı bir kızçe 🤭

X