2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kesinlikle katiliyorum sans tamamen. Ben oglumda bezden dolayi cok pisik olmayinca piyasadakileri denedim hangisi daha kuru tutuyor hangisi sizdirmiyor hangisi dogal icerikli va vs derken denedim de denedim. Ve sadece 1 bez pisik yapti oda sofia miydi o dediginiz a101 in bezi. Mesela size muthis gelen benim bebege yaramiyor. Tamamen vucut yapilari etken bence.

Hep sırt üstü mü yatıyorsunuz acaba? Çünkü bebek daha küçük olsa bile bazen bel ağrısı yapabiliyormuş.yan yatıp yastıkla destekleyebilirsiniz belki bacak aranıza yastık alarak
Her pozisyonu denedim ama malesef hicbiri iyi gelmedi. Bir tek yastik destegi biraz işe yariyor gibi. Burayi hep takip ediyorum bir anne bile bel agrisindan sikayet etmedi, insallah kotu bir seyin habercisi degildir bu agri

Her pozisyonu denedim ama malesef hicbiri iyi gelmedi. Bir tek yastik destegi biraz işe yariyor gibi. Burayi hep takip ediyorum bir anne bile bel agrisindan sikayet etmedi, insallah kotu bir seyin habercisi degildir bu agri
Korkma cnm birsey olmaz insallah benimde ağrıyor ama günlük hayatimi kötü edecek kadar degil

Merhaba bende aynı durumdayım uzanırken bel ağrısı pik yapıyor sağa sola dönmeye korkuyorum ben dün doktora gittim o aklımdan çıkmış ya sormadım ama bir sorun yoktu

Ben ettim valla gözünüzden kaçmış sanırım hemde çok ağrım vardı ayakta duramıyordum ama çok şükür bi sorun yok ,içini ferah tut

Yaaa kıyamam bende aynı kaygıları inan ki hissediyorum bazen ,ki benim bi tane ama sonra bakıyorum hepimiz bi şekilde büyüdük ,bu yaşa geldik .hayat şartları bazen zorlasa da çocuklarımız da inşallah güzel bi şekilde büyürler.Önemli olan sevgimiz hiç azalmasın ,merhametimiz eksilmesin .
Ama kocalar bazen ana evi istiyor katılıyorum sana.hangisini önce büyütmem gerek diye düşünüyorum bende bazen

Canim ben vardim kacirmisin gözden ama benim son haftalarda azaldi ayni tarif ettigin sekilde geceleri benimde oluyordu yattigimda. Önemli bisey oldugunu sanmiyorum suan düzeldi benim belki tekrar cikar Bilemiyorum

d vitamini eksikligi bel agrisi yaparmis canim. bence baktir degerine

V venusv canim hayirli olsun gozunaydin cok sevindim

mydreams93 hahaha bende dun baya bi aydan sonra yukseldik birbirimize esimle. sonra geldi karnimi sevdi baristik bide farkettimki acayip cabucak sinirleniyorum artik herseye
Sağol canım benimm teşekkür ederiz

Korkma cnm birsey olmaz insallah benimde ağrıyor ama günlük hayatimi kötü edecek kadar degil

Merhaba bende aynı durumdayım uzanırken bel ağrısı pik yapıyor sağa sola dönmeye korkuyorum ben dün doktora gittim o aklımdan çıkmış ya sormadım ama bir sorun yoktu

Ben ettim valla gözünüzden kaçmış sanırım hemde çok ağrım vardı ayakta duramıyordum ama çok şükür bi sorun yok ,içini ferah tut

Canim ben vardim kacirmisin gözden ama benim son haftalarda azaldi ayni tarif ettigin sekilde geceleri benimde oluyordu yattigimda. Önemli bisey oldugunu sanmiyorum suan düzeldi benim belki tekrar cikar Bilemiyorum
Yaa canım annelerrrr iyi ki varsınızzz ben bir tek bende oluyor diye o kadar dert etmeye baslamistim ki bugun gercekten moral olarak kötüydüm ki su an daha iyiyim sayenizde grubu mesgul etmemek icin hepinize topluca tesekkur ettim ama icimden ayri ayri binlerce tesekkur ediyorum Allah hepimizin agrilarini dindirsin

Canim bence cok iyi bir anne olacaksin, cok da guzel yetiseceksin her seye malesef biz mükemmel olmak icin cok caba harcayan bir nesiliz, ben de öyleyim mükemmel evlat olmak icin yillarca cok ugrastik, simdi de mükemmel anne olmak icin uğraşıyoruz. Hic cabalamasak, kaygilanmasak bile cok iyi anneler olabilicez aslinda inaniyorum ben buna

Vallahi benim de belim agrıyor J josei89 benim de daha çok sabahları ama gün içinde de oluyor.Ben hareketsiz kalmaya bağlıyorum... Minera da kullanıyorum çünkü. Tabi bağlar da geriliyor Rahimi taşıyan... Onun agrısı da bele vuruyor. Garipsemiyorum yani bu ağrıyla yaşamaya alıştım

canim bende girdmde islem no istiyor tcnin yaninda. bende barkodu bilmeden atmisim. sagolasn bilgilendirdgnicin bundan sonra aklimda olur bu konu azindan ogrenms oldm
Ben hic barkot no ile girmiyorum canım,TC numarasi,anne ve baba isimlerinden birer harf istiyor oyle giris yapıyorum

kızçeler hayırlı cumalar benim aile geçmişimde ve eşimin ailesinde çok fazla ikiz çocuklar olmuş. şimdi benim çevremde bazı kişiler senin de olabilir diyip korkutuyor beni. en son 5 ocakta kontrole gittim doktor kalp atışını sadece gösterdi dinletmedi. yani ikiz olsa iki tane kalp atışı olmaz mıydı mantıken ? olabilir mi öyle bir şey yani geç görünen ikiz gebelik olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…