2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyy bende hafifledi demiştim mide bulantıma ama bugün iş yerindeki yağ çorbası olan yemeklerin kokusu burnuma çarpınca öğürerek zor attım kendimi tuvalete.İşkence gibi geliyor işkence yatak odam benim de kokuyor gibi geliyor ne yapacağım bilmiyorum herşeyi denedim tüm gün camı açık nevresimler değiştiriyorum hep ama kokuyor gibi geliyor

Aynen ben de a101 in soffio kullandım oğluma son 1.5 sene, çok memnundum vallahem uygundu tanesi 50 kuruşa geliyordu o zamanlar….ilk 1 yıl prima premium care sonra yarım yıl hepsini denedim en son wc eğitimine kadar full a101 in bezi. Gitgide beze verdiğim parayı düşürdüm en son en ucuzundan memnun kaldım

Kizlar dün devlette idrar ve kultur tahlili verdim saat ogleden sonra 2de. sonuclarin hala cikmamasi normal mi? cunku e nabiza hala dusmemis. e nabiza dusuyor mu daha dogrusu onuda bilmiyorum
E nabıza bazen geç düşebiliyor canım tahlil verirken bir barkod veriyorlar ordaki numara lazım resmini falan çektiysen yada elindeyse hastanenin sitesinden bakabilirsin sonuç çıktıysa görünür orda

Ben Soffio kullandım küçük oğluma yaramadı. Ama Kızım Saşa hala kısırlaştıramadığımız için onun Regl dönemlerinde Soffio kullanıyoruz Bir kere kullandık gerçi daha. İnşallah 2. gelmeden kısırlaşır da , kullanmayız :)

İşte denemeden bilemiyor insan o yüzden stok yapmak bez olayında çok mantıklı değil. Benimkine bilsem en ucuzu iyi gelecekti en baştan onu kullanırdım ama bunda yine hastane çantama prima koyarım sonrası Allah Kerim

aaa hamile takviminde ben gün sayısında 100 lü hanelere düşmüşüm
İki gün önce aynı aydınlanmayı bende yaşadım bir panik oldum herşey nasıl yetişecek ,ben bu çocuğa nasıl bakıcam diye anlatamam

Güzel anneler günaydın benim bir sorunum var, iki haftadır belim agriyor. Ayaktayken ya da otururken degil, sadece yattigimda. Sabah uyandigimda hep bel agrisiyla uyaniyorum ama kalkar kalkmaz geciyor ve gün içinde hic agrimiyor yatana kadar. Artık yatmaktan korkar oldum Bu hamilelikten mi kaynaklaniyor acaba, daha erken degil mi? Ne yapmam gerekiyor doguma kadar hep böyle mi olacak

Merhaba ablalar teyzeler bizim bugün randevumuz vardı 11+0 ilaçlarımız bittiği için gitmiştik folik asit bıraktık Decavit verdi dr. onun içinde de zaten varmış folik, bulantılarım devam ettiği için de Prilam yazdı tekrar bir aydır kullanıyordum zaten rahatça kullanabilirsin kusma olursa akşam bi tane daha alabilirsin dedi. İkili test için de orda yapılmıyormuş başka yere yönlendirdi ama bir hafta sonra git dedi henüz erken olduğu içindi muhtemelen bizde durumlar böyleeultrasonda görür görmez ilk söylediğim şey ne kadar büyümüş oldu gözlerimden yaşlar boşaldı o anki duyguların tarifi yok gerçekten Allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı

Eklentiler

• 048D16ED-624A-4477-AAE6-DC953A35B209.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 77
Hep sırt üstü mü yatıyorsunuz acaba? Çünkü bebek daha küçük olsa bile bazen bel ağrısı yapabiliyormuş.yan yatıp yastıkla destekleyebilirsiniz belki bacak aranıza yastık alarak

Sağlık ocağında bekletiyorlar hastaneler gibi hemen laba göndermiyorlar bende sağlık ocağına kan verdim 3.18 çıktı sonra devlette verdim 2 çıktı

Maşallah çok güzel görünüyor gerçekten Herkese nasip olsun inşallah , sağlıkla huzurla kavuşun inşallah

İki gün önce aynı aydınlanmayı bende yaşadım bir panik oldum herşey nasıl yetişecek ,ben bu çocuğa nasıl bakıcam diye anlatamam
+1 ekleyelim. 2 gündür nedense aşırı kaygım var ikiz nasıl büyütücem nasıl yetişicem hayatım artık eskisi gibi olmayacak daha 1 yılık evliyim vs vs eşimde sağolsun çocuklardan beter benimle ilgilenmiyorsun diyo trip atıyo hangimiz gebe belli değil düşmüşüm canımın derdine en son yollıcam anasının evine

Ah şu koku hassasiyeti bende de fazlasıyla var herşey kokuyor gibi her yerden bulanıyor içim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…