2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar korkutmak gibi olmasın ama kuzenim Mayıs ayında doğum yaptı bebeğin burnu yoktu kemiği deliği vs . 10 gün sonra hastaneye bı Bebek daha getirildi aynı durum sebebiyle. Onlar da detaylıya girmişlerdi ama ikili test vermişler miyid hatırlamıyorum

Eki Görüntüle 3194348
Ayyy bugun ilk alisverisimizi yaptik o kadar guzel bi his ki Allah saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah hepimizee
yaaa çok güzelll Amin canım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. ben de şimdilik online olarak birkaç alt üst takımla yastığını nevresimini aldım cinsiyeti belli olsun bebek mağazalarına koşucam :) bu arada bebek bezleri uçuşta, ben her ay birkaç paket alıcam yoksa yetişemeyiz

Bebek bezi bana da çok mantıklı geliyor ama herkes deneyerek uygun bezi bulursun stok yapma diyor ne yapacağım bilemiyorum .bi tanıdığım stok yaptı sonra o bezler çocukta inanılmaz pişik yaptı hepsini millete dağıtmak zorunda kaldılar Bu beni düşündürüyor

Ben içiyordum fakat hamileligimde 5. Haftada bıraktım canım

Her bez her bebege uymuyo diyolar pisik yapiyomus stok yapmayin diyolar yanii

Eki Görüntüle 3194348
Ayyy bugun ilk alisverisimizi yaptik o kadar guzel bi his ki Allah saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah hepimizee
Çok tatlılar sağlıkla giysin inşallah güzel günlerde yenidoğan mı aldınız beden olarak .Benim kafamı çok karıştırıyor bu durum herkes çok hızlı büyüyor yenidoğan alma diyor aman herkes konuşuyor ne yapıcam bilemedim o yüzden ben göğüs pompası ve göğüs ucu kalkanı aldım hahahah

Her bez her bebege uymuyo diyolar pisik yapiyomus stok yapmayin diyolar yanii
evet onu ben de çok duydum ama özellikle ilk aylarda çok bez gidiyo başka türlü yettirmesi zor olur. ben saf olanları tercih ediyorum sleepy ve pure&soft bambu ve pamuk içerikli olanlara bakıyorum beden olarak da her bedenden bir paket alıyorum sonuçta zamanında alsak da pişik yapmadan bilemeyiz hangisi iyi, bi de minies çok övüyorlar ebe de söyledi bi paket ondan aldım

Valla ben bırakamadım ya .günde 5-6 fırt içiyorum .yargılamak hiç birimize düşmez ,bu durum sizi psikolojik olarak çok zorluyorsa doktorlar da günde biri ikiyi geçmeden olabilir diyor.Tabiki doğru değil hepimiz zararını biliyoruz ama kendinizi psikolojik olarak zorlamadan akışına bırakın bence

işte şimdiden deniyorum ben 3-5 doğal içerikli markadan alıcam primaya zaten yaklaşılmıyo bambu softlara bakıyorum

Yani farkedilmemiş mi detaylıda canım?

Yaa nasıl olmuş ,gözden mi kaçırmışlar anlayamadım .Eğer öyleyse ikili teste taramaya falan güvenmemek lazım

Ayy sen İzmit'te misin kuzum

ikili üçlü testler zaten güvenilir değil, bana 3 ayrı doktor yaştan dolayı risk çıkar dedi bugün randevum vardı yaptırmadım. sadece ayrıntılı yaptırıcam. ikilide burun kemiği olayında da %60'lık bi oran var fetal dna ya da ayrıntılı dışında bence diğerleri güvenilir değil

Bebeğin haftası büyüme hızına göre değişiyor adete gore hesabını yap sen canm

gogus ucu kalkani hangi marka aldin cnm

Benimde 5. Haftamdan beri kanamalarim var bazen tamamen kesiliyor bazen yeniden başlıyor sırf kanama yüzünden 5 gün hastanede yattim cok zor bir durum günlerim evde yatmakla geçiyor inşallah bebişler bir an önce büyürde bu sıkıntıları atlatırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…