2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kafam karıştı simdibende sleepy kullanicam diye almaya,stoklamaya dusunuyordum her numaradan 2er buyuk paket

Ben 11+2de gittiğimde doktor 1 hafta sonra gel daha iyi olur dedi canim. Bende pazartesi günü gideceğim 12+5 oluyor o gün

Evet yenidogan aldim tulumlar yenidogan diyo ama kocaman gorunduler gozume citcitli olanlar da yenidogan. Hangi marka aldiniz gogus pompasi ve kalkani
Yenidoğanlar bana da kocaman geliyor gördüğüm bebekler daha küçük göğüs pompası mochi aldım .evde olacağım için ilk başlarda beni idare eder diye düşündüm uygun olsun yanımda da bulunsun diye aldım aslında .göğüs ucunu da Philips avent scf157/02 aldım.herkes memnundu bir de ben gümüşü malesef karartıyorum o yüzden bunu tercih ettim

Malesef ben de birakamadim dun elleri kollari kipir kipir gordum ve gordugum andan beri vicdan azabi cekiyorum aksam agladim birakicam dedim ama yok..
Bende çok vicdan azabı çekiyorum.Çok bırakmak istiyorum inan ki ama bunu düşündükçe canım daha çok istiyor inadına.Eşim içmiyor neyse ki .ama iş yerinde kokusu burnuma akıyor resmen .yanıma götürmüyorum sigara.Evde yemek sonrası kullanıyorum halkımı .İnşallah kurtuluruz biraz inatlaşmak gerekiyor sanırım ama hazır değilim

Ay konularla çok alakasız ama bebek arabasını alan var mı? Ne aldınız ,eşim kafamın etini yedi günlerdir .Almak istiyor ama her gün yeni bi modelle geliyor bir türlü karar veremedi.Bir gün geliyor tek elle kapanmıyor bu sana zor olur diyor,ağır bu daha hafifi olsun diyor, puseti yumuşak değil diyor ,amortisörleri öyle böyle diyor bulamadık helpppp

Teşekkür ederim iç rahatlatıcı yorumun için. Kimle konuşsam aaa yumurtasız olmaz . Bizde biliyoruz ama yapamıyoruz

En kaliteli bebek bezlere girdin an ilk sırada Sleepy çıkıyor, prima,molfix...Peki molfix nasil kizlar?
Ben kızımda hep Molfix kullandım sleepy taşırıyordu Molfix hiçbir zaman tasirmadi ve kalıbı da diğer markalara göre büyük oluyor,digerleri hemen sıkıyor kenarlardan o yüzden ben yine Molfix kullanmayı düşünüyorum

Progestan ve proluton kullanıyor musun sende
Evet kullanıyorum. Bunlara ek folik asit ve demir ilacım da var benim. Ama inat etti bırakmıyor peşimi bu kanama gerçi tam olarak artık kanama diyemem lekelenme gibi ama pembemsi kahvemsi arada bir de kırmızımsı oluyor. Bunlardan önce şiddetli bir kanama yaşadım bildiğin paçalardan boşaldı resmen çeşme gibi kanlar boşaldı o yüzden hep diken üstündeyim tekrarlamasından korkuyorum. İnşallah bu günler geçer ve sağlıcakla bebişler gelir

Kaç haftalıksın . Bol bol dinlen nasipte varsa oluyor içini ferah tut dua et

Kafam karıştı simdibende sleepy kullanicam diye almaya,stoklamaya dusunuyordum her numaradan 2er buyuk paket
Arkadaşım sleepy ecologic i önermişti içeriği bayağı temiz, geçen gün migrosta güzel bi inidirimde 1 numara ve 2 numara aldım 64lü denemek için, bez de şans işi oğlumda prima premium care kullanıyordum ama fiyatları uçmuş gitmiş malesef,

Tablodaki bilgilere benide etiketleyin 26 yaşındayım ilk çocuk olucak son adet tarihim 10 kasım agustos 16 veya 17 si doğum olucak inşaAllah

cok yakinim yakinda dogum.yapcak onlar bundan aldi magazadan. baya rahat dedi e bebekte gir kullanim videosu var kapandiktan sonra cekcekli valiz gibi surebiliyosun benimde cok hosuma gitti bundan alacagiz suanlik kararimiz bu.araba yonunde canim

Eklentiler

• Screenshot_20230116-084507.png
    323,4 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…